ILI KOSOVO U SRBIJI ILI SRBIJA U "EU"?.
Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: ILI KOSOVO U SRBIJI ILI SRBIJA U "EU"?.

Veoma poznat kristiansand (avatar)
    Učlanjen
    18.12.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    170

Podrazumevano ILI KOSOVO U SRBIJI ILI SRBIJA U "EU"?.

"ILI KOSOVO U SRBIJI ILI SRBIJA U EU?".

Da li je ovo pitanje PRAVO i NA MESTU ili imate nekakav drugaciji stav.?

Sto se mene tice, po tom pitanju mislim sledece.
    MUKA mi je vise i od EU i od BELOSVETSKE MAFIJE koja se preko NEKIH DELOVA medjunarodnih institucija urotila protiv Srbije i ELEMENTARNIH SRPSKIH INTERESA OPSTANKA U SOPSTVENOJ DRZAVI.
    NA JEDNOJ STRANI govore i OBECAVAJU Nikolicu da ne traze priznanje KOSOVA a na drugoj PRIMAJU podpredsednicu "drzavne" vlade Kosova i uvazavaju je kao drzavnicu.
    Ali dobro.
    Svi znamo da EU nije HOMOGENA organizacija a pitanje je i koliko ce opstati kao nehomogena.
    Ne znam samo zasto Srbija BAS mora u EU ali ocigledno da mora i da je to jedini nacin da prvo i BUKVALNO-institucionalno povratimo a onda i sacuvamo Kosovo u sastavu Srbije.
    Kao sto rekoh i sama EU je politicki i strukturno JAKO komplikovana organizacija i to sto idemo ka EU ne znaci da idemo i ka priznjanju Kosova kao drzave.

MOJE LICNO misljenje je da se MORAMO IPAK malo vise pozivati i oslanjati na one snage u svetu koje nas PODRZAVAJU kada je u pitanju status Kosova kao i status Republike Srpske jer smo u obe sitvacije ispravnija strana.
    Srbi u BIH su konstitutivan narod i kao takav ITEKAKO imaju pravo na samoopredeljenje dok Albanci u Srbiji NISU. Stoga, STA GOD se desavalo na KOSOVU svih ovih godina, ALBANCI NEMAJU pravo na samoopredeljenje.
    Posto sam IMAO nekoliko prijateljica i poznanica koje su zivele na KOSOVU I METOHIJI tj. bile udate za Albance tamo, IZ NJIHOVIH RECI i RAZGOVORA znam da TAMO nicega strasnog nije bilo, sto se tice odnosa prema Albancima.
    Osim velike prisutnosti policije, sto je tada bilo NEOPHODNO, NIKAKVE REPRESEIJE nad ALBANCIMA NIJE BILO.
    Ovo sto ALBANCI DANAS GOVORE I POMINJU NEKAKVE GENOCIDE I REPRESIJE SU NAJOBICNIJE PROPAGANDNE LAZI KOJE SA ISTINOM 99% NEMAJU VEZE.
    Ovih 1% sam ostavio jer je bilo medjunacionalnih carki tu i tamo ali nista NI PRIBLIZNO u onoj meri o kojoj govore Albanci na KIM kao i medjunarodna zajednica.
    SVE JE IZMONTIRANO! samo da bi se "PRAVDA" prikazala kao UZROK projekta SVI ALBANCI u JEDNOJ ALBANSKOJ DRZAVI.
    Vec sada je OGROMAN BROJ SRBA i pored ovih ratnih zbegova ostao izvan granica SRBIJE a nekada je bio u granicama iste.
    NACIONALIZAM i PRIMITIVIZAM ne idu po defaultu ruku pod ruku, NACIONALIZAM je pozitivna stvar ako se upraznjava u skladu sa definicijom istog.
    Projekat ostanka KOSOVA unutar SRBIJE, nije deo SRPSKOG PRIMITIVIZMA vec SRPSKE borbe za OPSTANAK, ali i BORBE ZA PRAVDU pa makar ista nekome delovala kao borba sa vetrenjacama.
    Prinudjeni smo na to.
    Ako se NE BUDEMO BORILI ZA KOSOVO UNUTAR SRBIJE, IZGUBICEMO U BLIZOJ BUDUCNOSTI I SRBIJU A NE SAMO KOSOVO.
    Bicemo APSOLUTNI tudjinci NA SVOJO ZEMLJI.

To je moje misljenje a temu sam postavio samo da bih poodsetio forumsku javnost DA SE KOSOOVA NE MOZEMO NITI SMEMO ODRECI NITI GA ZABORAVITI!!! jer je PRAVDA na NASOJ STRANI i NE ZELIM DA ZAVRSIMO KAO MADJARI DA NAM SE NA KRAJU OTME 50 I VISE POSTO NASEG DVORISTA.
    Poslednji put ažurirao/la kristiansand : 15.06.2012. u 07:15
    UKIDANJE POL. PARTIJA, DIREKTNI IZBORI, NEZAVISNA R.S-ska
    "NEPARTIJSKA DEMOKRATIJA I AUTONOMIJA OPŠTINA U SRBIJI",FB GRUPA

Veoma poznat kristiansand (avatar)
    Učlanjen
    18.12.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    170

Podrazumevano Re: ILI KOSOVO U SRBIJI ILI SRBIJA U "EU"?.

Pogledajte i vuocite razliku u konotaciji kako je opisana bliska istorija Kosova Polja na WIKIPEDIJI.
    http://sh.wikipedia.org/wiki/Kosovo_Polje Hrvatska verzija
    http://en.wikipedia.org/wiki/Kosovo_Polje Medjunarodna verzija
    http://sr.wikipedia.org/sr/%D0%9A%D0%BE%D1%81%D0%BE%D0%B2%D0%BE_%D0%9F%D0%BE%D1%99%D0%B5 Srpska verzija
    UKIDANJE POL. PARTIJA, DIREKTNI IZBORI, NEZAVISNA R.S-ska
    "NEPARTIJSKA DEMOKRATIJA I AUTONOMIJA OPŠTINA U SRBIJI",FB GRUPA

Slične teme

1. Istina ili "SRBIJA NAJBOGATIJA ZEMLJA"
    Autor kalama u forumu Politika
    Odgovora: 20
    Poslednja poruka: 13.12.2009., 22:40
  2. Rusija ili Srbija
    Autor sloboda u forumu Politika
    Odgovora: 157
    Poslednja poruka: 10.05.2009., 23:06
  3. Kosovo ili Srbija.