POMOC HITNO(aminima se izvinjavam sto postavljam temu na dve razl strane ali hitno je
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: POMOC HITNO(aminima se izvinjavam sto postavljam temu na dve razl strane ali hitno je

Početnik
    Učlanjen
    11.06.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano POMOC HITNO(aminima se izvinjavam sto postavljam temu na dve razl strane ali hitno je

pre nekoliko meseci odjednom sam poceo da imam stolice redje nego obicno.dijareju takodje,ali ne uzastopno,nego nekad bude dijareja nekad ne.takodje stolica mi je uza po obimu,tanja da tako kazem,takodje mislim da je masna.onda,otezano praznjenje,onda kraj debelog creva kao da se uvecao malo-natekao.nakon sto je to pocelo,krenuli su bolovi u zelucu kad pojedem nesto,neprijatan zadah takodje,bol ispod leve i desne strane rebara.pa je to prestalo ali ovo sa stolicom ne.nakon toga,tj sad,zeludac me boli kad god nesto jedem,danas kad sam doruckovao kad sam ustao od stola zavrtelo mi se u glavi i bilo mi je muka,da nisam seo u fotelju onesvestio bi se..na internetu neki od mojih simptoma ukazuju na rak debelog creva,zato mi treba savet tj misljenje HITNO.takodje mislim da sam imao neredovnu ishranu zbog skole,ujutru nist ne jedem a kad se vratim uvece prejedem se...imam samo 18 godina,nije fora da mi se desi nesto tipa raka,ne pusim,a bivsi sam sportista.pomozite pls sto pre

Aktivan član
    Učlanjen
    07.10.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    183

Podrazumevano Re: POMOC HITNO(aminima se izvinjavam sto postavljam temu na dve razl strane ali hitn

Bolje da odes do doktora nego da trazis savet na forumu .

Zainteresovan član
    Učlanjen
    13.05.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    25

Podrazumevano Re: POMOC HITNO(aminima se izvinjavam sto postavljam temu na dve razl strane ali hitn

Tako je.

Slične teme

1. deus ex-pomoc hitno
    Autor lazarus xp u forumu Video igre
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 11.01.2004., 16:42
  2. poMoC hiTno
    Autor milena_ u forumu Mobilni telefoni i navigacija
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 29.12.2003., 12:04
  3. pomoc hitno
    Autor NIKOLINA_6 u forumu Softver