Sanjam svasta

Don Georg

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.828
Neka mi neko objasni sta znaci sanjati svasta, bukvalno sanjam kada spavam svasta u poslednje vreme. Na net-u sam video nesto o znacenju cestih-svasta snova i odma jezik pregrizao.
Da li mi neko moze reci da li je to pozitivno ili negativno znacenje??? I sto odjedamput tj od prosle nedelje sanjam svasta!
 
zato sto te nesto muci.a podsvest kroz snove ti salje poruke kako to da resis,gde je problem itd.objasnjenje takvih snova je komplikovano jer bi morao da prepricavas svoje dogadjaje u zadnje vreme,ako vec ne znas sta te to muci.a tih dogadjaja moze biti puno i mozes ici i po nekoliko meseci unazad.a ako vec znas o cemu se radi,jednostavno kreces sa analizom istih.ceo san je simbolika i tako ga treba posmatrati.cesto se desava da se radi o problemu koji ne zelis da resavas na javi,nesto od cega "bezis".
 
Neka mi neko objasni sta znaci sanjati svasta, bukvalno sanjam kada spavam svasta u poslednje vreme. Na net-u sam video nesto o znacenju cestih-svasta snova i odma jezik pregrizao.
Da li mi neko moze reci da li je to pozitivno ili negativno znacenje??? I sto odjedamput tj od prosle nedelje sanjam svasta!

Значи да ти је мозак преоптерећен, и да ти је потребан одмор. Ако си у могућности, склони се на пар дана из цивилизације, иди на море/језеро, или на пецање или шта те већ опушта. Видећеш, биће ти много лакше када се вратиш.
 
Moguce da je u pitanju palambur.Nastovic je pisao o tome, kada se ne moze doci do znacenja sna cesto poruka bude u vidu palambura.Uzme se detalj ili simbol i zamenom slova ukoliko daju neko znacenje u skladu sa istim se tumace

svašta

vaš

vaš tas

taš

tava

vata

vataš

šat

šav
 
Znaci negativno je znacenje.
U zadnje vreme sam poceo da trcim pa mozda zbog toga. A taj palumbir ne znam ni sta je.
Malo sam preterao nije bas nedelju dana ali je tri dana, necu da pisem o tome sta sam sanjao jer nisam sujeveran, nego me samo zanima. A sto se tice odmora i to "bice ti bolje" pa logicno da na odmoru bude bolje :-)
 
Necu da pisem o snovima, mada sanjam bizarne snove da se prekrstis i levom i desnom. Sad npr da ja napisem sta sam sanjao i da se ispostavi sta znaci i to bude, kako da ne. Sanjao sam da je neko oziveo tu osobu koje nema vise, ali je oziveo na samo 24h pri kraj sna ta osoba gubi lice mislim da se pretvorilo valjda u plastiku ili sta li je. Kosmar pravi, tek sada shvatih da sam imao kosmar ako se to tako moze zvati!
 
Poslednja izmena:
Necu da pisem o snovima, mada sanjam bizarne snove da se prekrstis i levom i desnom. Sad npr da ja napisem sta sam sanjao i da se ispostavi sta znaci i to bude, kako da ne. Sanjao sam da je neko oziveo tu osobu koje nema vise, ali je oziveo na samo 24h pri kraj sna ta osoba gubi lice mislim da se pretvorilo valjda u plastiku ili sta li je. Kosmar pravi, tek sada shvatih da sam imao kosmar ako se to tako moze zvati!
evo ja sam nocas imao takav san, probudim se i pitam omg jel i to moguce sanjati, moze da bude kao sto je neko napisao gore da je u pitanju neko psihicko zamaranje, ja sam procitao da se zovu mozdani snovi.
kad se probudim odmah posle njih osetim zamor u psihi, po meni nisu oni nista posebno problematicni
 
Ја никад не сањам ништа, и исто тако ми је мозак био бомбардован неких пар дана и после тога наставило по старом..
 
Neka mi neko objasni sta znaci sanjati svasta, bukvalno sanjam kada spavam svasta u poslednje vreme. Na net-u sam video nesto o znacenju cestih-svasta snova i odma jezik pregrizao.
Da li mi neko moze reci da li je to pozitivno ili negativno znacenje??? I sto odjedamput tj od prosle nedelje sanjam svasta!

moguce i da mnogo spavas, skrati sate spavanja
 
Neka mi neko objasni sta znaci sanjati svasta, bukvalno sanjam kada spavam svasta u poslednje vreme. Na net-u sam video nesto o znacenju cestih-svasta snova i odma jezik pregrizao.
Da li mi neko moze reci da li je to pozitivno ili negativno znacenje??? I sto odjedamput tj od prosle nedelje sanjam svasta!

Budi malo precizniji.
 
Na pravo sam mesto dosao zar ne, ukoliko sam imao problem u psihi

danas sam bio za vikend kuci i malo obisao sve
svratim do dede kad tamo neki papiri pogledam bolje kad ono izvod iz maticne knjige rodjenih i izvod iz maticne knjige umrlih, od babe...
Kasnije sam saznao da je cekao 24h na papire

prema tome snovi nemaju nikakve veze psihom kao sto vi kazete...

Tako da vas sada pozdravljam sve, pa kada me bude jos nesto interesovalo pitacu forumase... ;-) :-D a i forumasice... :-D

ne znam samo koja je to budala rekla da snovi uticu na mentalno stanje coveka :-D
 
Na pravo sam mesto dosao zar ne, ukoliko sam imao problem u psihi

danas sam bio za vikend kuci i malo obisao sve
svratim do dede kad tamo neki papiri pogledam bolje kad ono izvod iz maticne knjige rodjenih i izvod iz maticne knjige umrlih, od babe...
Kasnije sam saznao da je cekao 24h na papire

prema tome snovi nemaju nikakve veze psihom kao sto vi kazete...

Tako da vas sada pozdravljam sve, pa kada me bude jos nesto interesovalo pitacu forumase... ;-) :-D a i forumasice... :-D

ne znam samo koja je to budala rekla da snovi uticu na mentalno stanje coveka :-D

Ne bih ni ja znao ko je to rekao. Snovi ne uticu na mentalno stanje coveka,, Mentalno stanje coveka utice na snove... a to je nesto sasvim drugo.
 
Neka mi neko objasni sta znaci sanjati svasta, bukvalno sanjam kada spavam svasta u poslednje vreme. Na net-u sam video nesto o znacenju cestih-svasta snova i odma jezik pregrizao.
Da li mi neko moze reci da li je to pozitivno ili negativno znacenje??? I sto odjedamput tj od prosle nedelje sanjam svasta!

prema Frojdu snovi imaju veza sa ostvarenjem naših želja bilo kao želja za ostvarenjem ili strah od neostvarenja.. rješenje konflik(a)ta uticat će i na san ...
 

Back
Top