Touché

georgejune

Srebrna tastatura
Poruka
211.169
E znate ono kad kao necemo svakog shatro..odbijanje vecine pa uzimamo samo najbolje..to je ono najaci..najbolji..najpametniji..najbogatiji ma sve naj..i stojite iza toga..i sad dodje neko i baci vam rukavicu u facu da vidimo dal ste se ipak zaebali da ima neko bolji..prpa a:lol:da li bi se kladili da nema boljeg i stavili ladno picu na kocku da ce vas partner dobiti izazivaca u shahu?da li bi on trebao pristati na to ne bi li se vi uverili da ste napravili dobar izbor..ili odete mirno gajbi kao pusti budalu mnogo smo jaki?:lol:
 
Ја имам мачка у селу ког апсолутно боли ку*ац за све, и могу да ставим ку*ац у залог да нема шансе неко да га натера да се помери и да га заинтересује за нешто, осим да га узме у руку и помери на силу.

А то покушавати са људима, смешно..
 
E znate ono kad kao necemo svakog shatro..odbijanje vecine pa uzimamo samo najbolje..to je ono najaci..najbolji..najpametniji..najbogatiji ma sve naj..i stojite iza toga..i sad dodje neko i baci vam rukavicu u facu da vidimo dal ste se ipak zaebali da ima neko bolji..prpa a:lol:da li bi se kladili da nema boljeg i stavili ladno picu na kocku da ce vas partner dobiti izazivaca u shahu?da li bi on trebao pristati na to ne bi li se vi uverili da ste napravili dobar izbor..ili odete mirno gajbi kao pusti budalu mnogo smo jaki?:lol:

ne znam to s njihove strane, al los je osjecaj tako doci medju neki par kakvi god da su, pa uletiti sa spikom, pri tom se pokazati vecim od tog njenog momka u njenim ocima...ne valja nije moralno...ja sam to jedanput u pijanom stanju uradio, poslije sam se kajao, trazio momka da se izvinim, al valjda bih ga tada jos vise ponizio, pa sam odustao...
 
E znate ono kad kao necemo svakog shatro..odbijanje vecine pa uzimamo samo najbolje..to je ono najaci..najbolji..najpametniji..najbogatiji ma sve naj..i stojite iza toga..i sad dodje neko i baci vam rukavicu u facu da vidimo dal ste se ipak zaebali da ima neko bolji..prpa a:lol:da li bi se kladili da nema boljeg i stavili ladno picu na kocku da ce vas partner dobiti izazivaca u shahu?da li bi on trebao pristati na to ne bi li se vi uverili da ste napravili dobar izbor..ili odete mirno gajbi kao pusti budalu mnogo smo jaki?:lol:

svasta, i od boljeg ima bolji samo je pitanje da li ti je stalo i da li ti je taj dovoljno dobar, ili bi da jos malo rovaris
 
E znate ono kad kao necemo svakog shatro..odbijanje vecine pa uzimamo samo najbolje..to je ono najaci..najbolji..najpametniji..najbogatiji ma sve naj..i stojite iza toga..i sad dodje neko i baci vam rukavicu u facu da vidimo dal ste se ipak zaebali da ima neko bolji..prpa a:lol:da li bi se kladili da nema boljeg i stavili ladno picu na kocku da ce vas partner dobiti izazivaca u shahu?da li bi on trebao pristati na to ne bi li se vi uverili da ste napravili dobar izbor..ili odete mirno gajbi kao pusti budalu mnogo smo jaki?:lol:

U ovom tvom navedenom slucaju, nikad. Ako vec imam nekog s kim sam srecna, zasto bi razmisljala da li postoji bolje? Cak i da pomislim, znam da ne postoji savsenstvo. To drugo nije bolje, nego drugacije.

U suprotnom slucaju, da sam nezadovoljna vezom bih.
 
562142_121496041322619_2060278350_n.jpg
 
:think: kad volim nekoga ni ne zanima me ta skala dobar-bolji-najbolji....bilo je tih likova kroz zivot ali me nisu pokolebali....kad zavrsim sa jednim teko onda prelazim na drugoga, nema nista preko reda :))))
 

Back
Top