slučaj

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

DeeLite

Zaslužan član
Poruka
141.626
...u pitanju je ljubav, tačnije očaj zbog ljubavi...u stvari ne znam kako bi to nazvao...meni je najbliži izraz očaj...

voliš osobu...ali znaš da s tom osobom ne možeš...raskidaš...znaš ono...oće srce, al neće pamet...i pamet je presudila...ali sad vidiš srce batina pamet...i pamet radi nešto što ne bi smela da radi...a sve zbog srca...
...pamet diktira telu da se odaje porocima...

šta bi vi učinili da ste na mestu te osobe...?
 
...u pitanju je ljubav, tačnije očaj zbog ljubavi...u stvari ne znam kako bi to nazvao...meni je najbliži izraz očaj...

voliš osobu...ali znaš da s tom osobom ne možeš...raskidaš...znaš ono...oće srce, al neće pamet...i pamet je presudila...ali sad vidiš srce batina pamet...i pamet radi nešto što ne bi smela da radi...a sve zbog srca...
...pamet diktira telu da se odaje porocima...

šta bi vi učinili da ste na mestu te osobe...?

srolao i zapalio...kafa cigare pivo rakija i boli me ****** ... ko? sta? ocajan? :eek:

najbolje da c' bitti ocajan zbog trebe ma daj...a ovo sam gore napisao iz fazona :D
 
pa obratila paznju da ne zaglibim u poroke bash ako sam pametna tj mozda ih i izbegla
ako nisam pametna ne znam mozda umereno
ono neke obaveze drvila

a da je bash bilo bitno ne bi bilo dileme? ok nije ni nebitno ali ima dovoljno razloga da bude kako jeste
ili ako si bash odlepio idi pa ispravi mada to je sve vise samoistrazivanje, kad se vi tu volite ovo i ono sto biste komplikovali, mozda je bilo sra.nje u dobroj meri muchno
 
...u pitanju je ljubav, tačnije očaj zbog ljubavi...u stvari ne znam kako bi to nazvao...meni je najbliži izraz očaj...

voliš osobu...ali znaš da s tom osobom ne možeš...raskidaš...znaš ono...oće srce, al neće pamet...i pamet je presudila...ali sad vidiš srce batina pamet...i pamet radi nešto što ne bi smela da radi...a sve zbog srca...
...pamet diktira telu da se odaje porocima...

šta bi vi učinili da ste na mestu te osobe...?
Pa prirodno bi došlo do prezasićenja, onda neka osoba A i osoba B-još malo proživotinjare, ako nije na štetu neke treće persone, pa fajront :)
 
po meni to nisu poremecaji jer je i suvise jednostavno da uvek sve znas sta je ispravno, cak i kad nisi u dilemama

znaci ako nikad nemas dilemu tog tipa... pa sto onda nisi vladar sveta
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top