Murder & Robbing Inc.

jeremijabg

Poznat
Poruka
9.920
КАКО ЈЕ ЛЕПО БИТИ...!

. Директор Србијагаса (Социјалистичка партија Србије) = 3330 € +примања у повезаним предузећима = 10000 €
· Директор Агенције за контролу летења (Демократска странка) = ...4970€
· Директор ЈАТа ((Демократска странка) = 4030 €
· Директор Централног регистра хартија од вредности (Г17плус) = 3780 €
· Директор Телекома Србије ((Демократска странка...) = 3775 €
. Директор Електропривреде Србије (Демократска странка) = 3680 €
· Директор Агенције за приватизацију (Г17Плус) = 3660 €
· Директор Транснафте ((Демократска странка) = 3520 €
· Директор Агенције за осигуравање депозита (Демократска странка) = 3430 €
· Директор ПТТ Србије (Демократска странка) = 3160 €
· Директор Агенције за привредне регистре (Г17плус) = 2980 €
· Директор Службеног гласника (Демократска стрнака) = 2925 €
· Директор Железница Србије (Демократска странка) = 2350 €
· Директор Фонда за развој (Г17плус) = 2340 €
-......
-Радници (они који још нису отпуштени) чврсто држе зачеље табеле и свој посао са .читавих 179 € месечно
 
Iebenti... Direktora SUKLa mogu da zaposlim kao mog licnog sofera i telohranitelja... Direktora fonda za za razvoj kao bastovana.... Direktora Telekoma Srbije kao cistaca sa troduplim radnim vremenom.... :hahaha:

I sve to od moje nemacke mizerije platice IT vrhunskog strucnjaka?!

Gde su ti direktori da im ponudim posao u Nemackoj? :whistling:

_nobody_
 
Iebenti... Direktora SUKLa mogu da zaposlim kao mog licnog sofera i telohranitelja... Direktora fonda za za razvoj kao bastovana.... Direktora Telekoma Srbije kao cistaca sa troduplim radnim vremenom.... :hahaha:

I sve to od moje nemacke mizerije platice IT vrhunskog strucnjaka?!

Gde su ti direktori da im ponudim posao u Nemackoj? :whistling:

_nobody_

па ти клошари и не знају ништа друго да раде осим пљачкања сопственог народа и државе....не бригај,не живе они од те *мизерије* у земљи где је просечна плата 200 е........
 
па ти клошари и не знају ништа друго да раде осим пљачкања сопственог народа и државе....не бригај,не живе они од те *мизерије* у земљи где је просечна плата 200 е........

Zasto je tako? Razmisli.... Ja krvavo radim za dosta vece pare (mesecno) od njih, i pitam se dokle cu da izdrzim... Svaki dan je napet shou, ne zna se na pesku koloseuma ko ce koga da dekne.... Tajne koje vidim svaki dan su duboke, sokantne i kljucne... A oni sede u Mermernim ORalnim office-ima, prekrasne klinke sekretarice im dudlaju iz sve snage, a oni meni kazu: kako ti zavidimo, kada bi samo 5 minuta mogli da budemo na tvom mestu...

(kada bi mogli, ali NE mogu, jer je suludo, NE bi preziveli....)

_nobody_
 
Zasto je tako? Razmisli.... Ja krvavo radim za dosta vece pare (mesecno) od njih, i pitam se dokle cu da izdrzim... Svaki dan je napet shou, ne zna se na pesku koloseuma ko ce koga da dekne.... Tajne koje vidim svaki dan su duboke, sokantne i kljucne... A oni sede u Mermernim ORalnim office-ima, prekrasne klinke sekretarice im dudlaju iz sve snage, a oni meni kazu: kako ti zavidimo, kada bi samo 5 minuta mogli da budemo na tvom mestu...

(kada bi mogli, ali NE mogu, jer je suludo, NE bi preziveli....)

_nobody_

жута петокрака са њеним идеолозима је ,у односу на црвену,далеко узнапредовала у неморалу...тада је људима бар била позната мисао *одело не чини човека*...данашње друштво не препознаје ту просту мисао као истиниту....па и на лопова у скупом оделу и ауту не гледа као на лопова већ као на *господина*...па тако на површину испливавају паразизи и медиокритети а на самом врху се скупљају лопови у скупим украденим оделима без трунке морала и поштења...поштени свет се скрива од срамоте гледајући како да преживи дан и постао је прилично невидљив осим кад га треба приказати да би убио неку срцепарајућу минутажу неке ТВ емисије са руба памети.....није та плата тих интересних пљачкашких олоша показатељ њихових стварних примања јер је новац који КРАДУ на тим руководећим местима ДАЛЕКО већи...а не знају они ништа друго осим те шематике и лоповлука да раде...зато им се и каријера назива *страначка чланска карта*....
 
Ko je kriv za "stranacku licnu kartu", jeremija? :mrgreen:

Oni su napravili Stari Dekadentni Rim od Srbije.. Uzas i ocaj. Nadrealnu pricu. Svaki partijski ***** laje koliko ga grlo nosi. Celu piramidu od karata su izgradili, uvukli ljude od Casti i Profesionalizma (Djelica kao primer), koji su prodali svaku cast, postenje i dupe, svako znanje za Pripadnst Orgijjama Starog Rima....

"Gladijator" je kompletna prica, koja do detalja opisuje sliku Srbije... Tamo, u vrhovima vlasti je razvrat, prevara i nepotizam...

U Srbii se NECE desiti Happy End... Veruj meni na rec! I pusti Vremenu da pokaze. :udriglavu:

_nobody_
 
Ko je kriv za "stranacku licnu kartu", jeremija? :mrgreen:

Oni su napravili Stari Dekadentni Rim od Srbije.. Uzas i ocaj. Nadrealnu pricu. Svaki partijski ***** laje koliko ga grlo nosi. Celu piramidu od karata su izgradili, uvukli ljude od Casti i Profesionalizma (Djelica kao primer), koji su prodali svaku cast, postenje i dupe, svako znanje za Pripadnst Orgijjama Starog Rima....

"Gladijator" je kompletna prica, koja do detalja opisuje sliku Srbije... Tamo, u vrhovima vlasti je razvrat, prevara i nepotizam...

U Srbii se NECE desiti Happy End... Veruj meni na rec! I pusti Vremenu da pokaze. :udriglavu:

_nobody_

за страначку личну карту је крив првенствено режим(риба увек смрди од главе) а уз то и добар део народа који се слаже са том *филозофијом* и које такво понашање карактерише као *успео је*...не кажем да ми сами не сносимо кривицу за све ово што нам се дешава...и молимте не називај оног смрада Ђелића поштеним човеком ако ишта знаш о Србији...тај смрдљивац је још 2006 био тежак 11 милиона евра....Бог зна колико данас има и како је то *зарадио*...али сигурно је да је од 2000те-кад је по сопственом признању немајући где да спава-спавао на *теткином каучу*-све време био и чинио власт у Србији...и знам да се у Србији не може десити хепи енд...превише је лажи и пљачке са једне и глади и жеље за правдом са друге стране...
 
Poslednja izmena:
Sve je to odavno poznato.... Ipak, postoje neki ljudi koji nisu prodali sebe same... Kostunica, Jeremic... Pokusali su. Da li su uspeli?!

Kostunjavi je pao na poverenje svojoj partiji, a Vuk na poverenju Srbiji... Komunizam, Titov Samoupravni Socijalizam je od esferejot napravio gomilu invalida, koji su zajedno imali neku Buducnost... A ti invalidi su (sami sa sobom) umislili da su Bogovi...

Kao i danas, u Srbiji, koja meni kaze/dokazuje da je puna nepatvorene proSerBske "pameti"? :hahaha:

(puna je partijskog i NEpartijskog olosa...)

_nobody_
 
Poslednja izmena:
Нободи
Колика ти је плата ако није тајна?:lol:
И ти причаш о неким лопатама и мотикама, а кажеш да би могао све ове људе да исплатиш од своје плате у Немачкој.:roll:

Не разумем како неко може да буде толико негативан, а да има толика примања. Јботе ти човече си одлепио.
Шта би радио да радиш ко црнац за 300 евра?:lol:
 
Poslednja izmena:
Sve je to odavno poznato.... Ipak, postoje neki ljudi koji nisu prodali sebe same... Kostunica, Jeremic... Pokusali su. Da li su uspeli?!

Kostunjavi je pao na poverenje svojoj partiji, a Vuk na poverenju Srbiji... Komunizam, Titov Samoupravni Socijalizam je od esferejot napravio gomilu invalida, koji su zajedno imali neku Buducnost... A ti invalidi su (sami sa sobom) umislili da su Bogovi...

Kao i danas, u Srbiji, koja meni kaze/dokazuje da je puna nepatvorene proSerBske "pameti"? :hahaha:

(puna je partijskog i NEpartijskog olosa...)

_nobody_

Коштуница је на изборима 2008 одбио да подржи Томислава Николића као кандидата за Председника и буквално кумовао устоличавању данашње жуте свеопште владавине...такође је са жутимса претходних 8 година ЧИНИО ВЛАСТ и спроводио све захтеве Европе и САД(ослобађање шиптарских терориста из српских затвора,највећи број ухапшених хашких оптуженика је испоручен баш за време његове власдти-укључујући противуставно хапшење и испоручивање Милошевића),одбио је да подржи Томислава Николића за Председника скупштине и тиме омогућио доношење гомиле штетних и издајничких закона у скупштини...)шта то,осим самога себе,Коштуница није издао и продао?коме он продаје данас причу како је *против Европе* а 8 година је ,кад је могао на то да утиче јер је био ВЛАСТ,водио Србију баш тамо?КАД је поставио за време своје владавине питање о поштовању резолуције 1244 и повратку српске воске на Космет?тад је то далеко лакше него данас могло да се учини...а Јеремић?шта је то он учинио осим што је дефинисао питање суду у Хагу по коме су могли да дају онако штетан одговор за Србију?шта је то он осим вишемилионских путних трошкова донео Србији и шта га је,осим претходног личног познанства са Тадићем и чланском картом ДС уопште квалификовало за место министра спољног?видим...данас је,вероватно као захвалницу за *успешно заступање Србије при чему је све изгубила,награђен предњседавајућим скупштине УН...подсети ме на Месића и његово чувено *мој посао је завршен...Југославије више нема!*....
 
Коштуница је на изборима 2008 одбио да подржи Томислава Николића као кандидата за Председника и буквално кумовао устоличавању данашње жуте свеопште владавине...такође је са жутимса претходних 8 година ЧИНИО ВЛАСТ и спроводио све захтеве Европе и САД(ослобађање шиптарских терориста из српских затвора,највећи број ухапшених хашких оптуженика је испоручен баш за време његове власдти-укључујући противуставно хапшење и испоручивање Милошевића),одбио је да подржи Томислава Николића за Председника скупштине и тиме омогућио доношење гомиле штетних и издајничких закона у скупштини...)шта то,осим самога себе,Коштуница није издао и продао?коме он продаје данас причу како је *против Европе* а 8 година је ,кад је могао на то да утиче јер је био ВЛАСТ,водио Србију баш тамо?КАД је поставио за време своје владавине питање о поштовању резолуције 1244 и повратку српске воске на Космет?тад је то далеко лакше него данас могло да се учини...а Јеремић?шта је то он учинио осим што је дефинисао питање суду у Хагу по коме су могли да дају онако штетан одговор за Србију?шта је то он осим вишемилионских путних трошкова донео Србији и шта га је,осим претходног личног познанства са Тадићем и чланском картом ДС уопште квалификовало за место министра спољног?видим...данас је,вероватно као захвалницу за *успешно заступање Србије при чему је све изгубила,награђен предњседавајућим скупштине УН...подсети ме на Месића и његово чувено *мој посао је завршен...Југославије више нема!*....

:hahaha::hahaha::hahaha:Најмоћније је то ШТО УОПШТЕ НЕ ПОМИЊЕШ МАНИЈАКА БОРИСА ТАДИЋА - он ти је изгледа СУПЕР РАДИО...... и он и Драган ШуНАТОвац..........а и Борко Стефановић ти је изгледа ОДЛИЧАН.......
 
[/QUOTE]
Iebenti... Direktora SUKLa mogu da zaposlim kao mog licnog sofera i telohranitelja... Direktora fonda za za razvoj kao bastovana.... Direktora Telekoma Srbije kao cistaca sa troduplim radnim vremenom.... :hahaha:

I sve to od moje nemacke mizerije platice IT vrhunskog strucnjaka?!
Gde su ti direktori da im ponudim posao u Nemackoj? :whistling:

_nobody_
:lol: skromnije receno pravi Pit Bull

 
Poslednja izmena:
:hahaha::hahaha::hahaha:Најмоћније је то ШТО УОПШТЕ НЕ ПОМИЊЕШ МАНИЈАКА БОРИСА ТАДИЋА - он ти је изгледа СУПЕР РАДИО...... и он и Драган ШуНАТОвац..........а и Борко Стефановић ти је изгледа ОДЛИЧАН.......

ово сам само одговорио на коннкретну констатацију...читај пост на који одговарам...мислим да је бесмислено мени рећи како ми не смета било ко од жуте гамади...за то је довољно прегледати било који мој пост...ако склањам нос од гомана-не значи да ми сад смрад лешева не смета...и једно и друго-смрди....
 
Jeremija.... Ne znam sta da ti odgovorim, bicu VRLO iskren. Tuzna prica o Dedi i Unuku. Ne znam ni ja sta da mislim. Svoje kvadrature kruga sam konacno resio. Bilo je tesko.

Srpske.... Isuvise sam ogranicen. Vidim da se razumes. Moje znanje u toj oblasti se NE moze porediti sa tvojim... Ti vladas cinjenicama. Koje nazalost ne pomazu. :(

Nemam resenje... A bih pomogao. Nemocan sam. :udriglavu:

_nobody_ over & out!
 
Ko je kriv za "stranacku licnu kartu", jeremija? :mrgreen:

Oni su napravili Stari Dekadentni Rim od Srbije.. Uzas i ocaj. Nadrealnu pricu. Svaki partijski ***** laje koliko ga grlo nosi. Celu piramidu od karata su izgradili, uvukli ljude od Casti i Profesionalizma (Djelica kao primer), koji su prodali svaku cast, postenje i dupe, svako znanje za Pripadnst Orgijjama Starog Rima....

"Gladijator" je kompletna prica, koja do detalja opisuje sliku Srbije... Tamo, u vrhovima vlasti je razvrat, prevara i nepotizam...

U Srbii se NECE desiti Happy End... Veruj meni na rec! I pusti Vremenu da pokaze. :udriglavu:

_nobody_

Не у Србији се никада није десио Хепи Енд, али се ни прича није завршила.
Јеврејска прича је на пример и доста дужа и доста тужнија и доста тежа од српске, али има Хепи Енд, али се ни та прича не завршава....
 
Jeremija.... Ne znam sta da ti odgovorim, bicu VRLO iskren. Tuzna prica o Dedi i Unuku. Ne znam ni ja sta da mislim. Svoje kvadrature kruga sam konacno resio. Bilo je tesko.

Srpske.... Isuvise sam ogranicen. Vidim da se razumes. Moje znanje u toj oblasti se NE moze porediti sa tvojim... Ti vladas cinjenicama. Koje nazalost ne pomazu. :(

Nemam resenje... A bih pomogao. Nemocan sam. :udriglavu:

_nobody_ over & out!

даће Бог па ћемо успети дас отерамо ове пропалице и њихов лукави дух са власти....за то нам је потребна првенствено Вера у Бога,мир,разум и оловка на изборима...јер њихово оружје јесу лаж,убацивање свађе и клевета....ово је само једна борба која се води од Почетка...борба између Бога и ИСТИНЕ и лажи и сатане....ми *само* треба да се определимо коме ћемо Царству да се приклонимо...свакако је плата за ту одлуку велика...
 

Back
Top