Hteo sina pa ćerkici slomio vrat

111111

Legenda
Banovan
Poruka
60.297
DELHI - Monstrum. Indijac je priželjkivao da mu žena rodi sina, ali je dobio devojčicu, koju je kasnije bezdušnik mučio tri meseca i na kraju ubio.

Rešma Banu (19) iz Indije ispričala je kako je njen suprug ubio njihovu tromesečnu kćer samo zato jer je želeo sina, ispričala je za Si-En-En.Ispričala je kako je suprug posle porođaja došao do nje i rekao da su devojčice preskupe i postavio joj ultimatum da od majke traži 100.000 rupija kako bi zadržala ćerku ili će je ubiti.

Beba je živela samo tri meseca i preminula je od posledica mučenja. Naime, na njoj su pronađene opekotine od cigareta, tragovi ugriza i vrat joj je bio slomljen.

Prema izveštaju UN, Indija je najgore mesto na svetu da se rodi devojčica, jer su slučajevi ubistva ženske dece vrlo česti.

http://www.kurir-info.rs/hteo-sina-pa-cerkici-slomio-vrat-clanak-275048

Smrtna kazna je preblaga za ovako nešto.
 
smrtna ali nekim okrutnim nachinom tipa postepenog pechenja ili sahranjivanja zivog to je bi bilo prikladno

majmunchina glupava... a shto je najgore kapiram da ima tipa 20 godina i 60 kila... i da jedino na chemu moze da se izvljava i jeste beba.

ha, evo nasho sam na netu, lik ima 22 godine radi kao auto-farbar.

nashao sam i sliku sad' hahahha.,..

BabyAfreenDeth-370x211.jpg


a izgleda pristojno, mamu mu *****... al eto izgled ume da prevari.
 
DELHI - Monstrum. Indijac je priželjkivao da mu žena rodi sina, ali je dobio devojčicu, koju je kasnije bezdušnik mučio tri meseca i na kraju ubio.

Rešma Banu (19) iz Indije ispričala je kako je njen suprug ubio njihovu tromesečnu kćer samo zato jer je želeo sina, ispričala je za Si-En-En.Ispričala je kako je suprug posle porođaja došao do nje i rekao da su devojčice preskupe i postavio joj ultimatum da od majke traži 100.000 rupija kako bi zadržala ćerku ili će je ubiti.

Beba je živela samo tri meseca i preminula je od posledica mučenja. Naime, na njoj su pronađene opekotine od cigareta, tragovi ugriza i vrat joj je bio slomljen.

Prema izveštaju UN, Indija je najgore mesto na svetu da se rodi devojčica, jer su slučajevi ubistva ženske dece vrlo česti.

http://www.kurir-info.rs/hteo-sina-pa-cerkici-slomio-vrat-clanak-275048

Smrtna kazna je preblaga za ovako nešto.

Ne bi ga ja kažnjavala smrtnom kaznom,

samo bi došlo do izvesne amputacije ....,

a onda bi ga stavila da živi u haremu, da bude sluga za jedno stotinak žena ...
 
I da Bog da da svim suludim mučiteljima otkinu onu tamo mušku stvar, pa da postanu evnusi, a ne očevi.A pošto će svi očevi dobiti mušku decu, ne znam kako ćeš izbeći da postanu ******, jer žena biti neće.:eek:

Ko o čemu žene o sečenju kite
Od Jevrejki preko muslimanki koje još ponosne što sinu (koji ne da nije mučitelj nego ne zna ni čemu služi)
odfikare pola sistema do ovih radiklnijih predloga.

Nego, da zajebemo Frojdovski kompleks, šta da sečemo ženma kad ubiju dete?
Tema koliko oćeš...

Vi nešto ne volite kitu ili fali muško?
 
Jok, bre, bato, samo suludim monstrumima, koji bi da siluju ili da štancuju mušku decu, a temu si pokrenuo ti, a ne ja , pa ne vidim što dižeš dževu na mene, kao histerična žena, hebi ga

temu nisam pokrenuo ja
a šta da radimo sa učiteljicom koja drogirala čitavo odeljenje muške dece pa ih seksualno zlostavljala?
kukaju "roditelji" da žale što im nije bila nastavnica a zaboravili do koje odine se razvija muški organ i kako
o psihi nećemo, to ovde nema
 
DELHI - Monstrum. Indijac je priželjkivao da mu žena rodi sina, ali je dobio devojčicu, koju je kasnije bezdušnik mučio tri meseca i na kraju ubio.

Rešma Banu (19) iz Indije ispričala je kako je njen suprug ubio njihovu tromesečnu kćer samo zato jer je želeo sina, ispričala je za Si-En-En.Ispričala je kako je suprug posle porođaja došao do nje i rekao da su devojčice preskupe i postavio joj ultimatum da od majke traži 100.000 rupija kako bi zadržala ćerku ili će je ubiti.

Beba je živela samo tri meseca i preminula je od posledica mučenja. Naime, na njoj su pronađene opekotine od cigareta, tragovi ugriza i vrat joj je bio slomljen.

Prema izveštaju UN, Indija je najgore mesto na svetu da se rodi devojčica, jer su slučajevi ubistva ženske dece vrlo česti.

http://www.kurir-info.rs/hteo-sina-pa-cerkici-slomio-vrat-clanak-275048

Smrtna kazna je preblaga za ovako nešto.

Ciganija
 

Back
Top