Nokia 6230

Ja ga imam i svidja mi se.Ima sve sto je meni potrebno,sad zavisi sta hoces i koliko ces para da das? Ko ima moze da kupi i onaj od 500 a meni je to cisto bacanje para,uostalom necu 1 telefon da koristim 100 godina.100 ljudi - 100 razlicitih misljenja.Idi vidi koji ti se najvise svidja ( karakteristike i slicno) i bez razmisljanja kupi.Jer uvek ima od boljeg bolji.
 
Ne znam otkud tolika fama o "losem" video snimku 6230, kao i na svim Nokiama zvuk je bedan, ne znam sto, reprodukuje odlicno MP3 a snima lose, dok kvalitet slike uopste nije mnogo los...bar meni.Bar je slika tecna, a ne na Samsungu sa pola frejma u sekundi. :roll:

Kao yebeni slajdsou :lol: :lol: :lol:
 
Kazem da je video snimak pristojan i da se ne treba loziti na suve cifre jer ce i onakav video snimak biti bolji od E710 slajdsoua na ma kojoj rezoluciji.
Sto ce reci, ako se bira izmedju 6230 i neceg drugog, video snimak ne treba da bude prepreka pri kupovini 6230 :wink:
 
Odlican fon imam ga vec par meseci,archim ga maximalno.Zamenio sam mu mem.kartu i stavio 128mb pa ga koristim kao mp3 player.Kupio sam i Btooth MSI i sinhronizacija sa Outlookom je fenomenalna(naravno Nokia PC suite je potrebno prethodno instalirati).Pesme prebacujem preko card readera,plus da ne pominjem sto ga koristim kao flash memoriju ponekad, za prenos dokumenata raznih tipova od Worda pa na dalje.
Zanima me da li se neko susreo sa 6230i i kakvi su utisci...
 
VeseliPlamichak:
Odlican fon imam ga vec par meseci,archim ga maximalno.Zamenio sam mu mem.kartu i stavio 128mb pa ga koristim kao mp3 player.Kupio sam i Btooth MSI i sinhronizacija sa Outlookom je fenomenalna(naravno Nokia PC suite je potrebno prethodno instalirati).Pesme prebacujem preko card readera,plus da ne pominjem sto ga koristim kao flash memoriju ponekad, za prenos dokumenata raznih tipova od Worda pa na dalje.

Sta je to Fokia pc suite i kako ga nabaviti?
 
Danitza:
VeseliPlamichak:
Odlican fon imam ga vec par meseci,archim ga maximalno.Zamenio sam mu mem.kartu i stavio 128mb pa ga koristim kao mp3 player.Kupio sam i Btooth MSI i sinhronizacija sa Outlookom je fenomenalna(naravno Nokia PC suite je potrebno prethodno instalirati).Pesme prebacujem preko card readera,plus da ne pominjem sto ga koristim kao flash memoriju ponekad, za prenos dokumenata raznih tipova od Worda pa na dalje.

Sta je to Fokia pc suite i kako ga nabaviti?

Nokia Pc suite je Softver za prebacivanje podatak izmedju Telefona i Kompa , gledanje kontakata i tako to , tj. to je soft za Sihronizaciju sa PCiem.
VeseliPlamichak:
plus da ne pominjem sto ga koristim kao flash memoriju ponekad, za prenos dokumenata raznih tipova od Worda pa na dalje.

nemoj da preterujes bre, Flash memorija , znaci ti zbog word dokumenta vuces Card reader ili BT sa sobom.
Pa onda otvaras telefon uzimas MMC pa stavljas u card reader pa prebacujes. Ili instaliras Soft za BT pa trazis telefon pa prebacujes dokument :roll: .

Hmmm ja bi uvek pre poneo jedan Flopy ali Posto imam Flash od 1 gb malo mi je nepotreban Flopy. :lol:
 
VeseliPlamichak:
Pa mali je Btooth bre i uvek je samnom :) ,mislim koristim ga kao flash za manje stvari tipa:CV mi je uvek u fonu,neki radovi koji su bili vezani za posao u wordu i excelu i tako te sitnice...

da ali moras da instaliras i soft za BT na komp jedino ako ga taj neko vec nema.
 
Za SMS poruke:
Messages - Msg Settings - Text Messages - Sending Profile - Default Profile - Delivery Report

za MMS poruke:
Messages - Msg Settings - Multimedia msgs - Delivery Report
 
e jel zna neko gde mogu da se nadju igrice za ovaj fon?
A za kad se prebacuju pesme preko readera jel manje zauzimaju ili nema veze. I jel moze pc suite da ih smanjuje(velicinski)?
 

Back
Top