Coldplay

evo mene.. :oops: iako sam oduvek slusala tezi zvuk, verovatno zbog hronicne adrenalinske ovisnosti, oni su me vezali, ne na prvo slusanje, ali na drugo trece..inace ih moj muz slusa..
dopada mi se hipnotizam zvuka koji imaju..za razliku od slicnih bendova..
 
Extra im je muzika.
Lik ima nevidjeno dobar glas,melanholican ali snazan.Muzika ga prati savrseno.
Najvise volim da ih slusam u Live varijantama.
Mnoogo dobra grupa!!
 
Muzika im je odlicna, retko kvalitetan zvuk, i retko inventivan bend. Mislim, covek bi rekao da u popu nije ostalo mnogo toga da se izmisli, ali eto Coldplay (mada mogu da dodam i Travis), koji sviraju nesto sasvim drugacije, melodicno, iskreno i vredno.

Da, definitivno su sjajni.
 
Mislim, mozda i jeste pop, ali chudan... :? Dobili su nagrade za najbolji alternativni album i najbolje rok izvodjenje na Gremmy 2003. :? Imam srece pa imam njihov original CD. :D
 
why not smile:
Ja ih jako volim! :D Imaju divne pesme
Jel znas mozda kad izlazi novi album?
Mislim da izlazi negde pocetkom maja.. :D sada su napravili neki intro..pustili su jednu novu pesmu..Speed of sound..mnogo je dobra..uostalom kao i sve prethodne..ali mogu je cuti samo registrovani na njihovom sajtu..zato, ako hocete da je cujete, www.coldplay.com je vas izbor..
 
Ja sam njih pocela da slusam pre dve godine i od tada ih obozavam..pokrenula sam ovu temu sa razlogom jer mi je zao sto su retko slusan bend ovde..ili je to cisto odgovor: `Culi smo za njih ali..` Kada bi samo dosli ovde i odrzali koncert...eh..puste zelje..
 
Josefin:
Ja sam njih pocela da slusam pre dve godine i od tada ih obozavam..pokrenula sam ovu temu sa razlogom jer mi je zao sto su retko slusan bend ovde..ili je to cisto odgovor: `Culi smo za njih ali..` Kada bi samo dosli ovde i odrzali koncert...eh..puste zelje..

Hm...Mozda i nisu tako puste zelje.. :D
Znas sta su puste zelje? Kada bi radiohead,r.e.m. i coldplay dosli zajedno i svirali samo za odredjene persone u nekom malom klubu...ok,zaustavicu se sada :D
Coldplay...Sledeci exit mozda?Ili ovaj sada? :D

Sto se tice toga gde 'pripada' coldplay.Iskreno,bas me briga!
Ja obozavam da ih slusam i ne zanima me da li su brit pop,rock ili sta god!
 
why not smile:
Josefin:
Ja sam njih pocela da slusam pre dve godine i od tada ih obozavam..pokrenula sam ovu temu sa razlogom jer mi je zao sto su retko slusan bend ovde..ili je to cisto odgovor: `Culi smo za njih ali..` Kada bi samo dosli ovde i odrzali koncert...eh..puste zelje..

Hm...Mozda i nisu tako puste zelje.. :D
Znas sta su puste zelje? Kada bi radiohead,r.e.m. i coldplay dosli zajedno i svirali samo za odredjene persone u nekom malom klubu...ok,zaustavicu se sada :D
Coldplay...Sledeci exit mozda?Ili ovaj sada? :D
Sto se tice toga gde 'pripada' coldplay.Iskreno,bas me briga!
Ja obozavam da ih slusam i ne zanima me da li su brit pop,rock ili sta god!
daa..to bi bilo najbolje..mada mislim da bih prvo umrla zbog vesti da oni dolaze..ma oni su neverovatni..mogu da ih slusam po ceo dan i da mi uopste ne dosade..
 
Takodje :D
Imas li mozda neki njihov snimak sa koncerta i da li si raspolozena za razmenu?
Cula sam da su uzivo jos bolji... :D
Ne znam..koliko god glupo zvucalo...ponekad stvarno mislim da 'gitare mogu promeniti svet'
Naivno...ali bas me briga...
 
why not smile:
Takodje :D
Imas li mozda neki njihov snimak sa koncerta i da li si raspolozena za razmenu?
Cula sam da su uzivo jos bolji... :D
Ne znam..koliko god glupo zvucalo...ponekad stvarno mislim da 'gitare mogu promeniti svet'
Naivno...ali bas me briga...
imam skoro sve od njih ali planiram da nabavim live..imam in my place live, see you soon i jos neke stvarcice..sinoc sam bash skinula sa neta njihovu novu stvar `Speed of sound`..ah..mnogo je dobra..obavezno je skini ako mozes.. :D
 
guitarrr_babe:
Pa, istina, mislim, negde se svrstavaju kao brit-pop, negde kao neki indie, negde... however, prema mojoj definiciji roka, oni nisu rok ;) mada, ko me pita...
bas sam sinoc skidala `Speed of sound` i pise da spadaju u brit-rock..ali never mind..posebni su u svakom slucaju.. :D
 

Back
Top