Вучић несвесно гура Дачића ка ДС-у ?

dbkapo

Veoma poznat
Poruka
11.819
Последњи потези Вучића су ми изгледали као да дотични одбацује Дачића од сарадње са СНС-ом.:think:

Знам да Вучић не мирише Дачића-Стомачића, његову склоност ка доброј капљици, пуно коферче лове које
је ниоткуда пало па онда одлетело у небо, као и тактичност и организованост коју поседује овај политичар, АЛИ....

Мислим да то није паметно и контрапродуктивно је интересима гласача СНС-а.

Вучић је провидан политичар а расположење и мисли му је могуће прочитати са чела, нећу говорити о чесности..
Такође је и извесно да последњих дана убрзано теку преговори између СНС-а и СПС-а.

ДОКАЗ за моје тврдње је и то што се из СНС-а последњих дана нико не оглашава (Што је провидно ко плексиглас).
Очигледно су заузети разговорима са коалиционим партнерима.:per:
 
Последњи потези Вучића су ми изгледали као да дотични одбацује Дачића од сарадње са СНС-ом.:think:

Знам да Вучић не мирише Дачића-Стомачића, његову склоност ка доброј капљици, пуно коферче лове које
је ниоткуда пало па онда одлетело у небо, као и тактичност и организованост коју поседује овај политичар, АЛИ....

Мислим да то није паметно и контрапродуктивно је интересима гласача СНС-а.

Вучић је провидан политичар а расположење и мисли му је могуће прочитати са чела, нећу говорити о чесности..
Такође је и извесно да последњих дана убрзано теку преговори између СНС-а и СПС-а.

ДОКАЗ за моје тврдње је и то што се из СНС-а последњих дана нико не оглашава (Што је провидно ко плексиглас).
Очигледно су заузети разговорима са коалиционим партнерима.:per:

E , otvori bas interesantnu temu - o kojoj sam piskarao pre par godina ... pomalo ...

U politici nije nista slucajno ... a i ako je slucajno - to se unapred tako smislilo ....
 
Сада ће се правити тзв. "Велика коалиција"

Ево те, јављаш се из мртвих.

Неће бити коалиције СНС-ДС из простог разлога што то не жели и никада није желело 90% председништва СНС-а.

Оставио је Николић и проф. Бачевца у СНС-у као свог човека и главног који вуче конце, а не излази у јавност.
 
Ево те, јављаш се из мртвих.

Неће бити коалиције СНС-ДС из простог разлога што то не жели и никада није желело 90% председништва СНС-а.

Оставио је Николић и проф. Бачевца у СНС-у као свог човека и главног који вуче конце, а не излази у јавност.

Ма само ти маштај :hahaha:

Покушај још да подебљаш та слова... можда неко прочита :hahaha1:
 
Сада ће се правити тзв. "Велика коалиција"

Ма само ти маштај :hahaha:

Покушај још да подебљаш та слова... можда неко прочита :hahaha1:
Не знам зашто си толико одушевљен идејом прављења Владе са СНС када и симпатизери и руководство СНС-а мрзе ДС и све што он јесте, зар не? Ти си "Тадићевац", јел тако?
Бар то говоре и тако је изгледало у току целе прошле деценије, зар не?
Сада исто говоре и баш бих волео да видим то чудо о коме пишеш.
 
Не знам зашто си толико одушевљен идејом прављења Владе са СНС када и симпатизери и руководство СНС-а мрзе ДС и све што он јесте, зар не? Ти си "Тадићевац", јел тако?
Бар то говоре и тако је изгледало у току целе прошле деценије, зар не?
Сада исто говоре и баш бих волео да видим то чудо о коме пишеш.

Па ... Зар није и СПС тако причао о ДС целу деценију? :hahaha:
 
Не знам зашто си толико одушевљен идејом прављења Владе са СНС када и симпатизери и руководство СНС-а мрзе ДС и све што он јесте, зар не? Ти си "Тадићевац", јел тако?
Бар то говоре и тако је изгледало у току целе прошле деценије, зар не?
Сада исто говоре и баш бих волео да видим то чудо о коме пишеш.

Бар 90 % људи у СНС-у не може да замисли сарадњу са Тадићем, Ђиласом, Тривановком, Ђелићем, Ортопедом, Петровићем званом 10% и осталима.
Пре би им се језик осушио него да сарађују са истима.
Зар и Тадић и Ђилас нису рекли децидно да неће бити коалиције са СНС-ом ???!!!!
 
Бар 90 % људи у СНС-у не може да замисли сарадњу са Тадићем, Ђиласом, Тривановком, Ђелићем, Ортопедом, Петровићем званом 10% и осталима.
Пре би им се језик осушио него да сарађују са истима.
Зар и Тадић и Ђилас нису рекли децидно да неће бити коалиције са СНС-ом ???!!!!

Зар и Дачић није то рекао 2008. године, па види га сада? :hahaha:
 
Зар и Дачић није то рекао 2008. године, па види га сада? :hahaha:

Тада Руси нису имали ништа против (ЕУ је бацила мамац) а сада Путин тражи од Даћића коалицију са СНС-ом !!!! :whistling:

А Дачић је у школи учио руски језик !!!
 
Па ... Зар није и СПС тако причао о ДС целу деценију? :hahaha:
Ситуација је била мало другачија онда.
Чак и у време када ДС није ни помишљао да прави Владу са СПС-ом, 2007 године, када су направили Владу са мрским им ДСС-ом, они су били у добрим односима са СПС-ом.
То јест, већ тада, а и пре Ивица је преокренуо оријентацију СПС-а који је био гладан власти.
 
Ситуација је била мало другачија онда.
Чак и у време када ДС није ни помишљао да прави Владу са СПС-ом, 2007 године, када су направили Владу са мрским им ДСС-ом, они су били у добрим односима са СПС-ом.
То јест, већ тада, а и пре Ивица је преокренуо оријентацију СПС-а који је био гладан власти.

Аха ... ако ти знаш шта си написао ... :hahaha:
 
Аха ... ако ти знаш шта си написао ... :hahaha:
Граматички је све исправно.
Опусти се нисам ту да се свађам.
Само кажем да је СПС променио оријентацију на проевропску много пре коалиције са ДС и да су они одавно у добрим односима.
Од 2005, 2006...
 
Граматички је све исправно.
Опусти се нисам ту да се свађам.
Само кажем да је СПС променио оријентацију на проевропску много пре коалиције са ДС и да су они одавно у добрим односима.
Од 2005, 2006...

Па и СНС је променио оријентацију ... Он антиЕУ су постали ЕУ странка ... зар не?
 
Па и СНС је променио оријентацију ... Он антиЕУ су постали ЕУ странка ... зар не?
Тачно, али се за разлику од СПС у тадашње време још увек пљују са ДС.
И УРС је проЕУ странка, али су се Тадић и Динкић посвађали.
 
599475_435977616433012_2118378931_n.jpg
 
Vucica je potrebno pod hitno disciplinovati ukoliko stranka ne zeli da prodju kao Radikali
poceo je da se ponasa kao da je SNS njegov.

Izgleda da mu je teško palo kada su ga SPS-ovci nadmudrili dok je bio u Radikalima.
Mislim da su mu dolili ulje na vatru i ložili ga i neki iz DS-a (Rakić) sa kojima je on u kontaktu.
Sigurno da je bilo i "sitnih prceva" sa njihove strane zbog kojih je Vučić do skoro bio isfrustriran.
Ako želi da napreduje moraće da se uzdigne i da gleda interes stranke a ne lične frustracije.
I bolje bi mu bilo da se ugleda na iskusnog Dačića, i da zaboravi isključivost koju je stekao u radikalnoj stranci.
 

Back
Top