Tetovaze... Koji je vas stav prema njima ?

iskreno - ne volim tetovaze. osim onih laznih (odlepi-zalepi :wink: ).
uvek kad je vidim na nekom pomislim kako ce ta osoba izgledati kad ostari, sa tetovazom na smezuranom telu, i najezim se :oops: :shock: .

malo su mi slatke one sitne u obliku sitnih cvetica, srca itd. ( na devojkama, naravno...).
ali ostalo - bljaaaaak....
 
Tetovaže su mi skroz simpa.
Ne znam zašto, da li zato što sam u porodici okarakterisana kao crna ovca, večiti buntovnik ili ne znam šta, ali užasno želim da se istetoviram. Naravno, ništa preterano, neku malu na nekom manje bolnom mestu (misam baš toliki ekstrem da crtam postere po sebi) i to tek onda kad se odselim od kuće jer bi me tata deportovao kroz prozor ako bi me zatekao s tetovažom u našem stanu. A ko zna, ako nikako drugačije ne uspem da se odselim od roditelja, onda ću prvo da se tetoviram, pa ćeme otac svejedno izbaciti naglavačke. :wink:

Dakle, ŽIVELE TETOVAŽE! 8)
 
Moja je na desnom ramenu,veeeeelika!!!To je neki tribal,zena u plamenu.A kakve sam video sve u vojsci dok sam bio :shock: Evo da ispricam.Jedan lik se napio zato sto ga je riba ostavila i celu noc napadao nekog madjara da mu istetovira njeno ime na ruci.Mi ga ubedjivali i ne vredi.Istetovira on to njemu i kad se ovaj ujutru probudio hteo covek da umre kad je video sta je uradio.Onda ovaj uzme da mu to nekako prepravi i na kraju to ispade jedna mala svemirska raketica.Sjebo se za ceo zivot.
 
Ne bole tetovaze,to vam je sve psihichki strah,...Ja imam tribal oko chlanka desne noge i radjen je davno,pa sam dogovorila neku malu doradicu,a planiram josh,...kako zivot teche,tako cu obelezavati ono shta je vredno da preuzme vechno mesto tattoo-a na mojoj kozi! :lol: A isto i za piercing,...ko kaze da ga boli,lazeeeeee!Znachi totalno je ok,ako se radi u medicinski adekvatnim uslovima i da se neguje kako je odredjeno(isto kao i tattoo),inache ako dodje do gnojenja,zapaljenja,infekcije,...to je onda do vas jer se niste pravilno pazili i pridrzavali svega toga-jeste dosadno chekati da ti spadne krasta i da se pokaze tet,ali vredi,svaki sec. vredi truda! :wink:

Ne radite tattoo chisto "eto tako" :roll: ...Neka ima smisao,neka nosi neshto vashe u sebi,nekaodgovara nekome ili nechemu ili zivotnom periodu,ali nikako ne radite da biste ga uradili "eto tako"..! :wink:
 

Back
Top