ozbiljna tema

gost 224104

Elita
Poruka
20.630
sta to treba da znaci kad provedete dugo godina sa vasim partnerom/icom i sta kod da vi spomenete iz vasheg zajednichkog pochetka on/ona kazuje ne sjecam se, zatim kontate dobro netju da ga/nju preopetretjujem pa da idem tako daleko unazad, pa se vrnete sta je bilo pre tri godine i vama kazuje opet da se ne sjetja


ovde nije rec o nekim cipelama koje ste kupili unazad par godina to se moze zaboraviti vetj je stvar mnogo jacha i vetja


da li je to znak da vi gubite vrijeme pored budale

da li je to brezobrazluk

ili je to dokaz da neko pamti ko slon dok druga strana ne pamti ni ko vrabac?




mene lichno to povredei i zbog toga vise nista i ne pricham niti dijelim sa njime neke dublje priche to sto me muchi porazgovaram sa drugaricama


dok on svakako samo josh zeva, otvara usta da ubacuje hranu ili da prosipa neke seljachke priche od kojih vas momentalno uhvati migrena

grozno je kad chovek ostari prije vremena
 
Poslednja izmena:
sta to treba da znaci kad provedete dugo godina sa vasim partnerom/icom i sta kod da vi spomenete iz vasheg zajednichkog pochetka on/ona kazuje ne sjecam se, zatim kontate dobro netju da ga/nju preopetretjujem pa da idem tako daleko unazad, pa se vrnete sta je bilo pre tri godine i vama kazuje opet da se ne sjetja


ovde nije rec o nekim cipelama koje ste kupili unazad par godina to se moze zaboraviti vetj je stvar mnogo jacha i vetja


da li je to znak da vi gubite vrijeme pored budale

da li je to brezobrazluk

ili je to dokaz da neko pamti ko slon dok druga strana ne pamti ni ko vrabac?




mene lichno to povredei i zbog toga vise nista i ne pricham niti dijelim sa njime neke dublje priche to sto me muchi porazgovaram sa drugaricama


dok on svakako samo josh zeva, otvara usta da ubacuje hranu ili da prosipa neke seljachke priche od kojih vas momentalno uhvati migrena

grozno je kad chovek ostari prije vremena

ti se zlopatiš pored tog tvog...
 
:think: pa ovaj moj bas nema neku zelju da pamti proslost....tu smo bas razliciti.....bilo mi malo cudno u pocetku ali sam se prilagodila i znam o cemu sa njim uopste ne vredi da razgovaram sto i nije za zameriti jer svakako sve ne mozes da nadjes u jednoj osobi....zato postoje i prijatelji i deca i roditelji....od svakog uzmes po nesto :)
 
@Paran: To znači da se ti fantastično ebeš, pa mu potpuno pomutiš pamet
i on više ne razmišlja o prošlosti, samo misli na blisku budućnost
kako bi te što pre oplajvazio :heart:
 
sta to treba da znaci kad provedete dugo godina sa vasim partnerom/icom i sta kod da vi spomenete iz vasheg zajednichkog pochetka on/ona kazuje ne sjecam se, zatim kontate dobro netju da ga/nju preopetretjujem pa da idem tako daleko unazad, pa se vrnete sta je bilo pre tri godine i vama kazuje opet da se ne sjetja


ovde nije rec o nekim cipelama koje ste kupili unazad par godina to se moze zaboraviti vetj je stvar mnogo jacha i vetja


da li je to znak da vi gubite vrijeme pored budale

da li je to brezobrazluk

ili je to dokaz da neko pamti ko slon dok druga strana ne pamti ni ko vrabac?




mene lichno to povredei i zbog toga vise nista i ne pricham niti dijelim sa njime neke dublje priche to sto me muchi porazgovaram sa drugaricama


dok on svakako samo josh zeva, otvara usta da ubacuje hranu ili da prosipa neke seljachke priche od kojih vas momentalno uhvati migrena

grozno je kad chovek ostari prije vremena
Moje prethodno dugogodišnje iskustvo me je naučilo, da ON ima selektivno pamćenje, to ume da iznervira bar mene, ali nije presudno za fajront. Mnogo ozbiljnije stvari su u pitanju, kada treba da se stavi tačka. To ,,nesećanje"-sa tim može da se živi u zajednici, to je muški odbrambeni sistem, bilo bi lepo i mi žene tako da radimo.
 
Ако је залуђен неким стварима и нон-стоп се бави неким послом који га потпуно заокупљује типа да је неки научник мислим да бих то некако и схватио, АЛИ

Оно што би ти сви рекли је да се СВЕ ПАМТИ КАДА СЕ ВОЛИ!
 

Back
Top