Srbe na vrbe u Cetinju

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

crni lepotan

Elita
Poruka
21.392
Moram da priznam da ne mogu da nađem vest koja će ovo da potvrdi, al jasno se čulo na prenosu na RTCG. Elem igrale su naše košarkašice protiv reprezentacije Crne Gore pred punom halom u Cetinju kad je u prvoj 1/4 počelo skandiranje sa dela tribina okićenih u zastave MN "Ubij, zakolji da Srbin ne postoji" i "Srbe na vrbe". Ovaj ustaški poklič se u Cetinju moglo čuti i ranije dok smo bili u istoj državi na utakmicama Lovćena.
Da li to Srbi nisu dobrodošli u MN? Čime su to Srbi zaslužili? Da li to MN postaje bastion ustaštva? Zašto niko od naših medija o tome ne izveštava?
 
Moram da priznam da ne mogu da nađem vest koja će ovo da potvrdi, al jasno se čulo na prenosu na RTCG. Elem igrale su naše košarkašice protiv reprezentacije Crne Gore pred punom halom u Cetinju kad je u prvoj 1/4 počelo skandiranje sa dela tribina okićenih u zastave MN "Ubij, zakolji da Srbin ne postoji" i "Srbe na vrbe". Ovaj ustaški poklič se u Cetinju moglo čuti i ranije dok smo bili u istoj državi na utakmicama Lovćena.
Da li to Srbi nisu dobrodošli u MN? Čime su to Srbi zaslužili? Da li to MN postaje bastion ustaštva? Zašto niko od naših medija o tome ne izveštava?

Zato sto navijacka gv.na uvek isto pevaju, u svim drzavama na Balkanu, i u svim gradovima. Samo se menjaju imenice u pesmama, sve ostalo je isto.
 
to su vam tzv crnogorci nacijom

oni nas Srbe, danas mrze jednako kao ustase i siptari.

zato ja ne planiram do kraja svog zivota, da idem kod njih na more i trosim svoj tesko zaradjeni novac u drzavi gde nas mrze i pljuju.
 
Poslednja izmena:
drugo kad se u srbiji skandiralo ikada protiv crne gore i crnogoraca tipa "crnogorce na vrbe" i slicno

nikada

no razumljivo je sto oni to skandiraju - kao i sve otpadnike od srpskog naroda - drma ih stari dobro KOMPLEKS POTURICE

Tako je. Usladile im se mafijaske pare pa smo im sad mi krivi, ali cula sam da svi elitniji strani kapitalisti rasprodaju ono sto su kupili po CG (propao projekat "drugog Monte Karla") i da ce nas moliti za hleba. Valjda im je bas to i krivo.
 
Pa ne peva se protiv Crnogoraca, to pevamo samo kada igramo protiv crnogorske reprezentacije.

A ako si mislio da li se na utakmicama Zvezde i Partizana peva bilo sta negativno o Hrvatima i Albancima, onda- da li ti to mene zaje.bavas?:rotf:

Ne mislio sam na taj deo "Srbe na vrbe" itd.

...sta Srbe boli Q za Hrvate i Albance, jesu li ratovali i sa jednim i drugim, kakvo ti je to suludo poredjenje sa crnogorcima ? ...
 
drugo kad se u srbiji skandiralo ikada protiv crne gore i crnogoraca tipa "crnogorce na vrbe" i slicno

nikada

no razumljivo je sto oni to skandiraju - kao i sve otpadnike od srpskog naroda - drma ih stari dobro KOMPLEKS POTURICE

Skandiralo se da su isti kao Siptari, a za Siptare skandiramo da ih treba ubiti. Koristeci logiku, to znaci da skandiramo i da Crnogorce treba ubiti. Navijacki sljam i olos je svuda isti. To posebno vazi za juznu Evropu i Poljsku. To je bagra.
 
Ne mislio sam na taj deo "Srbe na vrbe" itd.

...sta Srbe boli Q za Hrvate i Albance, jesu li ratovali i sa jednim i drugim, kakvo ti je to suludo poredjenje sa crnogorcima ? ...

A znaci nasi navijaci su bolji, jer ne skandiraju konkretno da Crnogorce treba vesati na vrbe, ali to sto stalno skandiraju da treba ubiti ove ostale, to je onda super?:mrgreen:

Zaista, Crna Gora je puna sovinista, dok je Srbija puna ljudi koji su pravo cvece:hahaha:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top