Jezik??

RasoRaso haker

Zainteresovan član
Poruka
263
Da li ko ima knjigu u pdf formatu za neki jezik.Mislim nemam šta da radim na ljetnji raspust a hoću nešto da naučim.Od jezika može bilo šta francuski,turski,njemački,kineski,indijski . . . Ako ne to šta bih mogao da učim za ljetnji raspust.Npr programski jezik usavršavanje hardvera . . .
 
Da li ko ima knjigu u pdf formatu za neki jezik.Mislim nemam šta da radim na ljetnji raspust a hoću nešto da naučim.Od jezika može bilo šta francuski,turski,njemački,kineski,indijski . . . Ako ne to šta bih mogao da učim za ljetnji raspust.Npr programski jezik usavršavanje hardvera . . .

Ako znas engleski nemoj da se zamajavas drugima trenutno....

Uzmi radi HTML/CSS to je interesantno....
 
Neznam baš engleski dobro.Mislio sam samo nešto osnovno npr. Neke rečenice,kraći sastav brojeve i pomalo gramatiku.Ne nesto previše.A html sam još od prije počeo pa ću da nastavim.Baš je lak za učenje.Naravno posle CSS ide PHP pa Java . . .
 
Kad ti nebi komentarisao moje teme dobro bi bilo.Neću da učim srpski.Gramatiku griješim zbog kucanja na tastaturi a iz gramatike kod najstrožije nastavnice sam imao 4!!Sastavi mi baš slabo idu . .
 
Neznam baš engleski dobro.Mislio sam samo nešto osnovno npr. Neke rečenice,kraći sastav brojeve i pomalo gramatiku.Ne nesto previše.A html sam još od prije počeo pa ću da nastavim.Baš je lak za učenje.Naravno posle CSS ide PHP pa Java . . .

CSS je prilicno jednostavan i slican je HTML-u

A posto ne znas engleski onda obavezno to da ucis, danas se svugde trazi.
 
...na odmoru si i ,-odmaraj se
a sve će naići kad odmor ispuni te novom snagom...važno je samo da sve što počneš radi do kraja kao da ti je to životni
zadatak...ne radi ništa bestselerski i sezonski jer za to nemaš vremena , ti koja/ji se zapitkuješ a to čine samo oni koji znaju šta hoće...
...pusti sebe na svoje polje...ono je najbolje...

Lijepe ti ferije želi,
faraonn Tumnpoteh I
 
citaj na stranom jeziku, samo pazi sta biras za citanje, nemoj da je suvise formalno, tojest okej ako je formalno, ali onda neces znati kako stranci pricaju medjusobno svakodnevno

mislim, sta da ti kazem, ne'am pojma

aj na pes
 
koja si godina? uzmi čitaj i prevodi engleske pisce
selindžera npr
nemoj da se zalećeš na mnogo staru književnost, tu je prisutna drugačija forma jezika, potpuno ispala iz upotrebe danas
i zahteva odlično znanje contemporary ingliša

ali, da, ako ne znaš engleski, uči njega
džaba ti svi italijanski, nemački i kineski kad ne znaš najšire korišćeni jezik na svetu
 
more, bolje da se ti baviš s druga oralna pitanja tokom leta nego dučiš jezike preko pdf-a
a turski lepo udri po jutjubu binbir gece, aski memnu itd pa lepo slusaj i komparativno titl gledaj i sve ima da naučiš
 
Evo moje preporuke za engleski, pošto reče da bi moglo usavršavanje (čini mi se).
http://www.flo-joe.co.uk/
Jako dobar sajt, imaju razni testovi, knjige, audio snimci. Razni nivoi, pa nađi neki koji ti odgovara. (:

A ako hoćeš da programiraš, čime sam i ja namerila da se bavim leti, evo sajta da malo vežbaš:
www.z-trening.com
Strašno zanimljivi zadaci. Da nemam druge ispite, samo bih se ovim bavila. ^.^
 
Učenje i raspust su dve stvari koje ne idu zajedno..

Ko još uči na raspustu ebote? I kao da neko može na svom nešto da usavrši
Bolje upiši neki kurs jezika tokom godine, više ćeš naučiti za manje vremena.

Najbolje ubijanje vremena leti je čitanje kad već ništa drugo nije u planu.
Opaučiš neki EF ili rusku književnos', zabodeš uz pivčugu na otvorenom al' na zaklonu od sunca i eto bleja :cool:
 

Back
Top