Najcudnija imena

He...Dodje moja drugarica kod mene pre par dana i kaze:"Maro,imala sam smrtni sluchaj danas u komshliluku,umrla je tetka Narandza" :shock: Pitam ja nju:"Nije valjda da ste je zvali Narandza?",a ona ce meni:"Pa,Narandza joj je bilo ime,a ne nadimak..."
Iskidala sam se od smeha...Stvarno sam skot,ali shta cu kad mi je bilo smeshno...? :?

P.S.Majka mog bivsheg dechka se zove Ranica :lol: :lol: :lol:
 
a ovo sam pre nekog vremena procitao u novinama....

Vodan i Oprolecovana
kao jedna od zanimljivijih imena u jednom beogradskom porodilistu....

a Romi imaju obicaj da svojoj deci daju imena kao sto su
Tarzan i Robot
 
Глупо ми је што наводите страна имена као ''чудна''. :roll:
Па на неком другом крају света су и наша имена ''чудна''...
Има смисла причати о необичним именима овде, у нашем окружењу, јер је логично да су нам ''чудна'' имена из Нигерије или Албаније.

Ево рецимо, после Другог светског рата у време колективизације и првог петогодишњег плана популарна су била имена као Тракторка, Булдожерка ( знам жене са тим именима ), затим мушка имена : Трактор, па Стаљин...па све у том стилу...
 
Eltana i Aldo su ok imena s obzirom da su albanska.
Klajdi je isto albansko ali se meni ne svidja.
Skoro je neki covek dosao da upise dete i znate kako je hteo da mu se sin zove: Milonja! :shock: Naravno,nije upisan ! :D
 
Gajtana :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: jedna moja poznanica je trebalo tako da se zove...UZXAS!!!!Zamisli,Gajtana,donesi mi gajtan...ccc
 

Back
Top