Pogrešan broj

Još jedan iz sela

Poznat
Banovan
Poruka
7.335
Jednom, davno, bio sam dovoljno glup da na Internetu, u cilju upoznavanja, ostavim svoj broj mobilnog telefona koji koristim za komunikaciju sa svim ljudim koje poznajem. Ne sećam se zašto sam ostavio taj broj, ionako imam nekoliko kartica za te prilike, ali, eto...
Bio sam dovoljno pametan da ne ostavim lično ime, ali i dovoljno nesrećan da potrefim i za pseudonim odaberem pogrešno ime.
U tom imenu neka ženska osoba je prepoznala nekog svog bivšeg, izgleda oženjenog, koji je zavlačio, lagao i ...ko zna šta još radio.
Počela je da mi šalje poruke, cima, zove u pola noći...
U početku, kad sam po sadržaju poruka shvatio da me zamenila s nekim, ja sam odgovarao učtivo, pokušavajući da objasnim kako je u zabludi, ali ona nije shvatala i nije verovala.
Prestao sam da odgovaram smatrajući da se ne vredi sa budalom objašnjavati, ali ni to nije pomoglo.
Nastavlja da zove u 03, 04 h, šalje poruke, čas psuje, čas moli...luda žena. Budi me kad se najmanje nadam, a plaši me telefon koji kasno noću zvoni, obično to ne donosi dobru vest, ne želim da proživljavam taj stres. Ponekad isključim telefon, ali ga zaboravim ujutro, pa propustim neke važne poziva, tako da ljudi stiču utisak da ih izbegavam i odlažem odogovore.

Kako toj nesretnoj ženskoj osobi da objasnim da greši i da se, konačno, mane mane?
 
nikako...ja sam pokusavala tri godine na sve nacine (osim da potplatim da neko ispegla manijaka) al ne vredi :) ili menjaj broj ili ako telefon ima opciju blokiraj njene pozive i poruke ili eventualno probaj preko provajdera da kazes da te uznemirava....mene su sutnuli kad sam trazila pomoc, al mozda ti uspes :)
 
Jednom, davno, bio sam dovoljno glup da na Internetu, u cilju upoznavanja, ostavim svoj broj mobilnog telefona koji koristim za komunikaciju sa svim ljudim koje poznajem. Ne sećam se zašto sam ostavio taj broj, ionako imam nekoliko kartica za te prilike, ali, eto...
Bio sam dovoljno pametan da ne ostavim lično ime, ali i dovoljno nesrećan da potrefim i za pseudonim odaberem pogrešno ime.
U tom imenu neka ženska osoba je prepoznala nekog svog bivšeg, izgleda oženjenog, koji je zavlačio, lagao i ...ko zna šta još radio.
Počela je da mi šalje poruke, cima, zove u pola noći...
U početku, kad sam po sadržaju poruka shvatio da me zamenila s nekim, ja sam odgovarao učtivo, pokušavajući da objasnim kako je u zabludi, ali ona nije shvatala i nije verovala.
Prestao sam da odgovaram smatrajući da se ne vredi sa budalom objašnjavati, ali ni to nije pomoglo.
Nastavlja da zove u 03, 04 h, šalje poruke, čas psuje, čas moli...luda žena. Budi me kad se najmanje nadam, a plaši me telefon koji kasno noću zvoni, obično to ne donosi dobru vest, ne želim da proživljavam taj stres. Ponekad isključim telefon, ali ga zaboravim ujutro, pa propustim neke važne poziva, tako da ljudi stiču utisak da ih izbegavam i odlažem odogovore.

Kako toj nesretnoj ženskoj osobi da objasnim da greši i da se, konačno, mane mane?
nikako, zamjeni broj.

zasto si temu uopste postavio na ovaj podforum? mi zene uglavnom nemamo iskustva sa odbranom od opsjednutih zena pa da mozemo da te savjetujemo - vec sa odbranom od opsjednutih muskaraca
koji su potencijalno daleko opasniji od slanja poruka i cimanja u sitne sate
 
Poslednja izmena:
Jednom, davno, bio sam dovoljno glup da na Internetu, u cilju upoznavanja, ostavim svoj broj mobilnog telefona koji koristim za komunikaciju sa svim ljudim koje poznajem. Ne sećam se zašto sam ostavio taj broj, ionako imam nekoliko kartica za te prilike, ali, eto...
Bio sam dovoljno pametan da ne ostavim lično ime, ali i dovoljno nesrećan da potrefim i za pseudonim odaberem pogrešno ime.
U tom imenu neka ženska osoba je prepoznala nekog svog bivšeg, izgleda oženjenog, koji je zavlačio, lagao i ...ko zna šta još radio.
Počela je da mi šalje poruke, cima, zove u pola noći...
U početku, kad sam po sadržaju poruka shvatio da me zamenila s nekim, ja sam odgovarao učtivo, pokušavajući da objasnim kako je u zabludi, ali ona nije shvatala i nije verovala.
Prestao sam da odgovaram smatrajući da se ne vredi sa budalom objašnjavati, ali ni to nije pomoglo.
Nastavlja da zove u 03, 04 h, šalje poruke, čas psuje, čas moli...luda žena. Budi me kad se najmanje nadam, a plaši me telefon koji kasno noću zvoni, obično to ne donosi dobru vest, ne želim da proživljavam taj stres. Ponekad isključim telefon, ali ga zaboravim ujutro, pa propustim neke važne poziva, tako da ljudi stiču utisak da ih izbegavam i odlažem odogovore.

Kako toj nesretnoj ženskoj osobi da objasnim da greši i da se, konačno, mane mane?

...koji telefon imas (: ?
 
mene trenutno jedan manijak smara :roll: sreca te mu nisam dala mobilni,ali posto me je video na poslu smara me na poslu
dolazi,zivka ,super je ljubazan ali ne razume "ne"
doneo mi poklon s odmora
kad je dosao iz avganistana prvo je dosao mene da vidi
odoh da kukam na pdf muskarci :rida:
 
...bitno je zato sto bi cinjenicom da si udata, trebao pokazati malo postovanja (sa ljudske strane), prema tvom muzu...interesovao on tebe ili ne...sad, nesto je drugo ako mu ti dajes povod da se tako ponasa...
 
...bitno je zato sto bi cinjenicom da si udata, trebao pokazati malo postovanja (sa ljudske strane), prema tvom muzu...interesovao on tebe ili ne...sad, nesto je drugo ako mu ti dajes povod da se tako ponasa...

pa ne znam,sto nisi pitao seljaka je l mu on daje povod
samo sam cekala nekog da izadje s ovim
situacija je izmisljena btw da vidimo je l ista reakcija
 
...koji telefon imas (: ?

"Nokia" običan neki, ništa impresivno. Ne vidim tu opciju za blokiranje poziva i poruka, ako na to misliš.
U svemu tome meni najviše smeta što plaćam tuđe greške, i pitam se koliko li sam puta u životu plaćao tuđe, i koliko li su puta drugi ljudi ispaštali zbog ko zna čega, ni krivi ni dužni, a da ni pojma nisu imali šta je uzrok.
 
pa ne znam,sto nisi pitao seljaka je l mu on daje povod
samo sam cekala nekog da izadje s ovim
situacija je izmisljena btw da vidimo je l ista reakcija

...JJIS ne moze FIZICKI do te dame, tj. ona mu ne vjeruje da on nije taj za kog se predstavlja.

Ovaj sa tvog posla, te vidi, zna ko si i sta si...i moze da shvati da nije ZABLUDA u pitanju. Mozes mu fino reci da imas muza i da ces mu reci da ti se namece i da ti smeta...e onda ces da vidis kako bjezi u kontra smjeru (: ...
Skakljive su to stvari da bi se covjek sa njima igrao.

Ja kad bih saznao da mi neki dripac muva zenu...samo bih ga pitao jeli znao da je udata (a sigurno bih vidio burmu na ruci)...kad bi rekao da JESTE...e to onda ne bi bilo lijepo po njega...u suprotnom bih mu rekao da sad zna i da nema sta sa njom da trazi (: ...onako na muski nacin, muskim tonom :cool: ...

"Nokia" običan neki, ništa impresivno. Ne vidim tu opciju za blokiranje poziva i poruka, ako na to misliš.
U svemu tome meni najviše smeta što plaćam tuđe greške, i pitam se koliko li sam puta u životu plaćao tuđe, i koliko li su puta drugi ljudi ispaštali zbog ko zna čega, ni krivi ni dužni, a da ni pojma nisu imali šta je uzrok.

...upravo sam na to mislio...htio sam ti poslati upute kako to da uradis...
Ebga, neko uvjek placa tudje greske.

a kako bi bilo da pokaze malo, onako sa ljudske strane, postovanja prema njoj? ili su samo partneri vrijedni postovanja?

...to je do nje...valjda mu zna reci da joj smeta i da se neprijatno osjeca...
Sa druge strane, NA RADNOM SU MJESTU...moze mu reci da ce se obrtiti sefu :mrgreen:...tu je onda KRAJ PRICE (: ...
 

Back
Top