Eto tako

gost 224104

Elita
Poruka
20.630
RAZLOZI ZA RASKID
Sta stvarno znace navedeni razlozi za raskid? Procitajte verzije za zene i muskarca.


10 nacina da vas devojka sutne i sta oni stvarno znace... (navedeni razlog - stvarni razlog)

10. Ne mogu, ti si mi kao brat - Podsecas me na onog idiota sto svira klavijature u grupi "Neverne bebe".

9. Postoji mala razlika u nasim godinama - Ti si jedan starkelja iz doba Jure.

8. Ne privlacis me u "tom" pogledu - Ti si najruzniji kreten kojeg sam ikada videla.

7. Moj zivot je trenutno previse komplikovan - Ne zelim da sve vrijeme budes uz mene jer mozda cujes pozive mojih ostalih momaka.

6. Vec imam momka... - ... koji je u stvari moja macka i pola boce Jack Danielsa.

5. Ne zelim sklapati veze sa ljudima sa kojima radim - E, covece, ne bih te vidjala cak i da smo u istom solarnom sistemu, a kamoli u istoj zgradi.

4. Nisi ti kriv, to je zbog mene - Nisam ja kriva, to je zbog tebe.

3. Trenutno sam koncentrisana na svoju karijeru - Cak i nesto tako dosadno kao moj posao je bolje nego da se vidjam s tobom.

2. Ne zelim se udavati - Zaklela sam se da necu imati nista sa takvima kao sto si ti.

1. Ostanimo samo prijatelji! - Zelim da budes u blizini kako bih mogla da ti pricam bolne detalje o ostalim muskarcima sa kojima se vidjam.





10 nacina da vas momak sutne i sta oni znace (navedeni razlog - stvarni razlog)

10. Ne mogu, ti si mi kao sestra - Ruzna si.
9. Postoji mala razlika u nasim godistima... - Ruzna si.

8. Ne privlacis me na "taj" nacin... - Ruzna si.

7. Moj zivot je trenutno previse komplikovan... - Ruzna si.

6. Vec imam devojku... - Ruzna si.

5. Ne zelim da sklapam veze sa zenama sa kojima radim - Ruzna si.

4. Nisi ti kriva, to je zbog mene - Ruzna si.

3. Trenutno sam koncentrisan na svoju karijeru - Ruzna si.

2. Ne zelim da se zenim - Ruzna si.
 
RAZLOZI ZA RASKID
Sta stvarno znace navedeni razlozi za raskid? Procitajte verzije za zene i muskarca.


10 nacina da vas devojka sutne i sta oni stvarno znace... (navedeni razlog - stvarni razlog)

10. Ne mogu, ti si mi kao brat - Podsecas me na onog idiota sto svira klavijature u grupi "Neverne bebe".

9. Postoji mala razlika u nasim godinama - Ti si jedan starkelja iz doba Jure.

8. Ne privlacis me u "tom" pogledu - Ti si najruzniji kreten kojeg sam ikada videla.

7. Moj zivot je trenutno previse komplikovan - Ne zelim da sve vrijeme budes uz mene jer mozda cujes pozive mojih ostalih momaka.

6. Vec imam momka... - ... koji je u stvari moja macka i pola boce Jack Danielsa.

5. Ne zelim sklapati veze sa ljudima sa kojima radim - E, covece, ne bih te vidjala cak i da smo u istom solarnom sistemu, a kamoli u istoj zgradi.

4. Nisi ti kriv, to je zbog mene - Nisam ja kriva, to je zbog tebe.

3. Trenutno sam koncentrisana na svoju karijeru - Cak i nesto tako dosadno kao moj posao je bolje nego da se vidjam s tobom.

2. Ne zelim se udavati - Zaklela sam se da necu imati nista sa takvima kao sto si ti.

1. Ostanimo samo prijatelji! - Zelim da budes u blizini kako bih mogla da ti pricam bolne detalje o ostalim muskarcima sa kojima se vidjam.





10 nacina da vas momak sutne i sta oni znace (navedeni razlog - stvarni razlog)

10. Ne mogu, ti si mi kao sestra - Ruzna si.
9. Postoji mala razlika u nasim godistima... - Ruzna si.

8. Ne privlacis me na "taj" nacin... - Ruzna si.

7. Moj zivot je trenutno previse komplikovan... - Ruzna si.

6. Vec imam devojku... - Ruzna si.

5. Ne zelim da sklapam veze sa zenama sa kojima radim - Ruzna si.

4. Nisi ti kriva, to je zbog mene - Ruzna si.

3. Trenutno sam koncentrisan na svoju karijeru - Ruzna si.

2. Ne zelim da se zenim - Ruzna si.

ja koko sam skonto brate mi smo tu po godinama...godina gore dole...
...al meni nikad nije palo na pamet, barem u poslednjih 10tak, 15 godina da se bavim temama tog tipa...misim koji to mentalni sklop treba da ima neko u trijes i kusur da bi se bavio tematikom za tinejdžere...:/
misim brineš me...
 

Back
Top