cemu placanje total tv-a i BBM-a?

MASTER OF DISASTROUS

Zainteresovan član
Poruka
351
jos pre sam cuo za DREAMBOX al posto nisam imao dodira sa istim nisam u toku.koliko se secam radi na principu ti das nekome tvoje programe tebi da neko njegove sve preko internet veze?
ovde ima jedan majstor koji za 100e montira neki resiver nisam siguran jel DREAMBOX i imas skoro iz svake zemlje 10-20 programa,a mesecno nista ne placas i valjda nema nikakve veze sa internetom.
e sad postavlja se pitanje zasto ljudi placaju total,bbm,....ako mozes skoro iste sa jos mnogo drugih kanala sveta imat besplatno?
dal je ovaj sistem nelegalan i koliko je sigruno da nece nestat posle odredjenog vremena kad ga instaliram?
 
stavio sam to sto je "besplatno" i moj neki zakljucak je da su to sve SAT besplatni programi koje mozes i preko interneta gledat.od sprkih boljih programa ima RTS i to nije onaj RTS koji mi gledamo vec satelitski na koji nije isti program.mislim da su tako i svi ostali programi "sveta".
dal je nekom ovaj sistem poznat i dal je moguce kako ubacit i druge poznatije programe,nase ili strane sa sportom?
 

Back
Top