Šešelj navodno razotkriva koaliciju DOS-OVK

gost 41715

Elita
Poruka
17.690

Gospodine Đinđiću, da ste vi želeli da se ne formira ova vlada i da se stvori što dublja kriza u Srbiji. I to što ste vi želeli, želela je i Nemačka, želela je i Amerika, jer ste… Tempirali ste pritiske na Kosovu i Metohiji, računajući da neće doći do formiranja vlade i tu je prljavu igru igrao Vuk Drašković u ubeđenju da se socijalisti neće usuditi da prave koaliciju sa radikalima. Kad god je Slobodan Milošević bio u dobrim odnosima s Amerikancima i vi ste s njim bili u dobrim odnosima, vi ste ga podržavali, a ja sam trunuo po zatvorima. Kad god su Amerikanci i Nemci, uz vašu i Draškovićevu pomoć pritiskali Slobodana Miloševića, ja sam onda hteo da pomognem, ne njemu, nego Srbiji, jer znam šta bi se desilo da on padne sa vlasti… da Milošević padne sa vlasti, a da vi dođete na vlast. To bi bila najveća tragedija za Srbiju. I nije slučajno što je pred istek mandata prethodne vlade došlo do tempiranja krize na Kosovu i Metohiji, do terorističkih akcija!

Znaci... :worth:

Gledao sam ranije taj duel, ali mi je nekako promakao ovaj deo...

To je taj Djindjic, nemacki covek koga Dverasi pokusavaju da prekrece kao nesudjenog spasitelja Kosova! :evil:
 
Vidiš...., ti se sećaš i ...., ne samo da se sećaš, već ne prođe dan da ga se ne setiš.

stvarno, već bi bio red da nam Blajbi otvoreno saopšti razloge tolike mržnje ili opsednutosti Vojislavom Š.
Mora da postoji debeo razlog, nešto lično kad ga toliko pominje, što rekoste, skoro u svakoj temi i prilici...
Ajde Blajbi, otvori dušu... da čujemo gde ti je Šeki stao na žulj...
 
Vidiš Blabi ovo lice?

E taj će da ti dođe glave ... (u prenosnom smislu naravno) .... konačno ...

DA SE OPAMETIŠ!

249491_strahinja-sekulic-foto-goran-srdanov_f.jpg
 

Back
Top