Американци штеде на лековима и здравственој заштити!

Poruka
60.354
Линк:
http://vesti.krstarica.com/vesti-da...rikanaca-izbegava-lekare-zbog-skupoce/#c51438
Чак једна четврина Американаца има проблема да плати лекарске услуге, а око пола њих избегава лекаре, многи пију смањене дозе лекова...
Општа пропаст, мада смо ми то на форуму знали и иначе, као и да су Амери најгојазнија и најболеснија нација на свету, а и Детроит је постао светска престоница пропасти!
Која ће следећи сегмент друштва колабирати у САД?
Банке?
Јавни ред и мир, као шездестих?
Путна инфраструктура која је по речима сами Амера тек нешто боља од земаља трећег света(можда као и наша? па пријатељи смо, јел?).
....
....
....
 
то су лоше вести, страда сиротиња и људи који немају могућности а можда су 100х паметнији и поштенији од оних на власти.
нпр клинтон и његова екипа сигурно немају проблема те врсте.

Можда,
неко како су им ондак ти други власт узјахали?:)
 
Линк:
http://vesti.krstarica.com/vesti-da...rikanaca-izbegava-lekare-zbog-skupoce/#c51438
Чак једна четврина Американаца има проблема да плати лекарске услуге, а око пола њих избегава лекаре, многи пију смањене дозе лекова...
Општа пропаст, мада смо ми то на форуму знали и иначе, као и да су Амери најгојазнија и најболеснија нација на свету, а и Детроит је постао светска престоница пропасти!
Која ће следећи сегмент друштва колабирати у САД?
Банке?
Јавни ред и мир, као шездестих?
Путна инфраструктура која је по речима сами Амера тек нешто боља од земаља трећег света(можда као и наша? па пријатељи смо, јел?).
....
....
....

Banke nece sigurno :)
 
Mnoge " Lekove " ...NEBI NI SMELI DA UZIMAJU...jer to.. NISU " Lekovi Koji Leče "..nego..OBIČNA FARMACUTSKA POMAGALA...koji samo ...UBLAŽAVAJU TEGOBE ..usput...OŠTEĆUJUĆI ZDRAVE DELOVE TELA....:sad2:

" Lekovi Koji Leče " ... POSTOJE...:D... ali su ...NEDOSTUPNI OBIČNIM SMRTNICIMA...:sad2:

NIŠTA BOLJA SITUACIJA NIJE NI U OSTALIM KRAJEVIMA SVETA.. PA...NI KOD NAS
----------------

FARMACEUTSKA INDUSTRIJA NEĆE PROPASTI...DOKLE GOD BUDEMO NJENI ROBOVI
 
Mnoge " Lekove " ...NEBI NI SMELI DA UZIMAJU...jer to.. NISU " Lekovi Koji Leče "..nego..OBIČNA FARMACUTSKA POMAGALA...koji samo ...UBLAŽAVAJU TEGOBE ..usput...OŠTEĆUJUĆI ZDRAVE DELOVE TELA....:sad2:

" Lekovi Koji Leče " ... POSTOJE...:D... ali su ...NEDOSTUPNI OBIČNIM SMRTNICIMA...:sad2:

NIŠTA BOLJA SITUACIJA NIJE NI U OSTALIM KRAJEVIMA SVETA.. PA...NI KOD NAS
----------------

FARMACEUTSKA INDUSTRIJA NEĆE PROPASTI...DOKLE GOD BUDEMO NJENI ROBOVI

50% zagadjena planete je od raznih deterdzenata, pesticida, zracenja, olova i td.......... a 50% od LEKOVA!
 
Линк:
http://vesti.krstarica.com/vesti-da...rikanaca-izbegava-lekare-zbog-skupoce/#c51438
Чак једна четврина Американаца има проблема да плати лекарске услуге, а око пола њих избегава лекаре, многи пију смањене дозе лекова...
Општа пропаст, мада смо ми то на форуму знали и иначе, као и да су Амери најгојазнија и најболеснија нација на свету, а и Детроит је постао светска престоница пропасти!
Која ће следећи сегмент друштва колабирати у САД?
Банке?
Јавни ред и мир, као шездестих?
Путна инфраструктура која је по речима сами Амера тек нешто боља од земаља трећег света(можда као и наша? па пријатељи смо, јел?).
....
....
....

Poznavaoče Stvarčice, šta znate o Američkim bolesnicima iz grada Čikaga?
Šta možete reći o toj sorti? Kakvi degenerici žive u Čikagu?
Zahvalan na stručnoj disertaciji, samo se prvo rspitajte ko živi u Čikagu...
 
Mnoge " Lekove " ...NEBI NI SMELI DA UZIMAJU...jer to.. NISU " Lekovi Koji Leče "..nego..OBIČNA FARMACUTSKA POMAGALA...koji samo ...UBLAŽAVAJU TEGOBE ..usput...OŠTEĆUJUĆI ZDRAVE DELOVE TELA....:sad2:

" Lekovi Koji Leče " ... POSTOJE...:D... ali su ...NEDOSTUPNI OBIČNIM SMRTNICIMA...:sad2:

NIŠTA BOLJA SITUACIJA NIJE NI U OSTALIM KRAJEVIMA SVETA.. PA...NI KOD NAS
----------------

FARMACEUTSKA INDUSTRIJA NEĆE PROPASTI...DOKLE GOD BUDEMO NJENI ROBOVI

Sve je vise lekova koji NE LECE!

Kada ih jednom pocnes koristiti - moras to raditi do kraja zivota.

A industrija radi....

Njima nije cilj da te izlece jednom za uvek, nego da te pretvore U ZAVISNIKA kome ce prodavati legalno svoju drogu dolke god si ziv....
 
To bi se moglo desiti jedino u slucaju da na zemlju stignu vanzemaljci i uspostave nebesku pravdu......

Problem korisnika foruma Krstarica je nedovoljno seksualno i opšte obrazovanje
Zato je takvima jako teško objasniti da vanzemaljci stano stižu na ovu planetu
Ti vanzemaljci nekako prežive zračenje u stratosferi i ipak stignu živi na površinu
Uopšte nisu kakve ih zamišljate zahvaljujući Holivudu
Niti imaju ljudski oblik niti su visoki kao mi...
A neki umeju da budu jako opasni dodju li u kontakt sa nama...
 
Poslednja izmena:
Vi zamišljate vanzemaljce kako velikim brodovima, razni modeli jel, prkose najsavremenijem junačkom ruskom naoružanju
i kako sa lakoćom uništavaju baš Belu Kuću i Kremlj, ono mi im uopšte nismo fancy i trendi lokacija....
šta znam selo iz kog je srpski Predsednik.. koji vnzemaljac bi želeo da živi tamo?.

Pa bih vas pitao kako pucati sa bojevim glvama na stotine miliona jednoćelijskih organizama kad krene invazija?
A?
 
Vi zamiščjate vanzemaljce kako velikim brodovima, razni modeli jel, prkose najsavremenijem junačkom ruskom naoružanju
i kako sa lakoćom uništavaju baš Belu Kuću i Kremlj, ono mi im uopšte nismo fancy i trendi lokacija.... šta znam selo iz kog je srpski Predsednik...

Pa bih vas pitao kako pucati sa bojevim glvama na stotine miliona jednoćelijskih organizama kad krene invazija?
A?

Tema je interesantna, ali je za forum Misterije....

(Jedmom sam vec pisao o invaziji nevidljivih vanzemaljaca!)
 
Tema je interesantna, ali je za forum Misterije....

(Jedmom sam vec pisao o invaziji nevidljivih vanzemaljaca!)

http://1.***************/-o0DUu33jMMc/Tl5MGd2Cv8I/AAAAAAAACjE/NjY5kj5CE-s/s1600/LongHairedHare.jpeg

Čitala sam vašu priču na Misterijama u jednom dahu i nisam ostala ravnodušna naročito sam bila zapanjena...
Ako može Vaš autogram...
 
Poznavaoče Stvarčice, šta znate o Američkim bolesnicima iz grada Čikaga?
Šta možete reći o toj sorti? Kakvi degenerici žive u Čikagu?
Zahvalan na stručnoj disertaciji, samo se prvo rspitajte ko živi u Čikagu...
Ebte, otkad ti je umrEo maršal skroz si flipnuo!
:cepanje:
 
Ebte, otkad ti je umrEo maršal skroz si flipnuo!
:cepanje:

Pa ja ipak mislim da su Amerikanci svi redom degenerici samo nisu oni što žive u Čikagu
to je zato što je grad Čikago na specifičnoj geografskoj širini i dužini
Ako obratite pažnju ni jedan grad nema koordinate grada Čikaga
I baš zbog ove specifičnosti jedino Čikago nije retardiran i malouman i sve ono američki...
 
Pa ja ipak mislim da su Amerikanci svi redom degenerici samo nisu oni što žive u Čikagu
Логично.
Што онда фркишеш???
to je zato što je grad Čikago na specifičnoj geografskoj širini i dužini
Ako obratite pažnju ni jedan grad nema koordinate grada Čikaga
I baš zbog ove specifičnosti jedino Čikago nije retardiran i malouman i sve ono američki...
А и сви остали американски градови и селска насеља имају такође своје координате које нико други нема...
:cepanje:
 

Back
Top