smesi mi se....

Nikad me ne iznenadi najava za polno opštenje, pa čak ni za snošaj, a o koitusu i kohabitaciji da i ne govorim. Verovatno je to do žena i njihovog mentalnog sastava, jer moja žena, kada je to htela na nekom posebnom mestu, bila je takva, da sam mogao da joj ceo dan tepam: kurrvo moja najkurrvastija i ona ne bi ništa rekla, nego se samo smejala. :)

Čak joj nije smetalo i da je seksam sa tako malim i mekanim. Ma sve joj je bilo ekstra ;)
 
1657703.jpg


Ovaj fazon. :mrgreen:
 
:mrgreen: ijao ala je to lepo kad se smesi snoshkica....samo o tome mislim, samo se smeskam i zamisljam sta me ceka veceras.....:aha: el se i vi malo pogubite kad znate da cete da omastite brke?
Не.
Некад ми буде криво што нисам један од тих срећних људи које овакве ствари уздижу у небеса.
Ајд, нек је са срећом.
 
Uh, prdnuću...

Prvo ovako... zarumenjen...
Smiley-fart.gif


Onda ovako... kao svaka mala prda...
farting_smiley.gif


Onda ovako... kao iskusni prdonja...
smiley_fart.gif


A kad prdnem ovako... onda znači da je i snošajc blizu...
fart-fart-gas-gross-smiley-emoticon-000602-large.gif


Originalno, zar ne?
 
Nikad me ne iznenadi najava za polno opštenje, pa čak ni za snošaj, a o koitusu i kohabitaciji da i ne govorim. Verovatno je to do žena i njihovog mentalnog sastava, jer moja žena, kada je to htela na nekom posebnom mestu, bila je takva, da sam mogao da joj ceo dan tepam: kurrvo moja najkurrvastija i ona ne bi ništa rekla, nego se samo smejala. :)

Čak joj nije smetalo i da je seksam sa tako malim i mekanim. Ma sve joj je bilo ekstra ;)

sto pises u proslom vremenu :)
 

Back
Top