bez sna

PETAR PAN

Iskusan
Poruka
5.195
imam cerkicu od dve godine koja zivi sa njenom majkom, sudskom odlukom imam pravo da je vidjam jednom nedeljno ali mi to nije omoguceno, svaki komentar dobrodosao i savet sta da radim? pa da razvijemo temu.
 
Pretposlavljam da si se razveo od zene,da je ljuta na tebe i da ti neda da vidis cerku.
Tebi niko ne moze da zabrani da vidis sopstveno dete.
Lepo udjes u stan,kucu,ili gde vec zive i pozdravis se sa cerkom,pricate...
Ako ti je sud dozvolio,ne vidim u cemu je problem.
 
Pretposlavljam da si se razveo od zene,da je ljuta na tebe i da ti neda da vidis cerku.
Tebi niko ne moze da zabrani da vidis sopstveno dete.
Lepo udjes u stan,kucu,ili gde vec zive i pozdravis se sa cerkom,pricate...
Ako ti je sud dozvolio,ne vidim u cemu je problem.

vjerovatno je problem sto miu bivsa zena ne dozvoljava da udje u stan, znaci dodje pred vrata zvoni, ona ne otvara, sta moze da lupa,pravi haos da plasi djete, nije to bas tako jednostavno, majke najcesce kaznjavaju oceve za neke greske preko onoga sto im najvise znaci a to su djeca a ne shvataju da tako kaznjavaju i svoju djecu a ne samo oceve... zao mi je covjeka, shvatam koliko mu je tesko ali mislim da je jedini moguci nacin razgovor sa zenom da popusti ili preko socialnog radnika da se vidjanja moraju obaviti....
 
vjerovatno je problem sto miu bivsa zena ne dozvoljava da udje u stan, znaci dodje pred vrata zvoni, ona ne otvara, sta moze da lupa,pravi haos da plasi djete, nije to bas tako jednostavno, majke najcesce kaznjavaju oceve za neke greske preko onoga sto im najvise znaci a to su djeca a ne shvataju da tako kaznjavaju i svoju djecu a ne samo oceve... zao mi je covjeka, shvatam koliko mu je tesko ali mislim da je jedini moguci nacin razgovor sa zenom da popusti ili preko socialnog radnika da se vidjanja moraju obaviti....

On je jaci od zene.
Sto je malo ne pogura i udje.
Misim...
Ovo zvuci malo surovo,ali brate....ima pravo da vidi dete...
 
Imam nekog iskustva sa tim, budući da sam dete razvedenih roditelja.... Da ti nisi možda dobio zabranu prilaska ženi, pa zato ne možeš da priđeš? I zaista ti toplo preporučujem da ne koristiš NI U KOM SLUČAJU agresivne metode, jer će ti se obiti o glavu, budi siguran. Trebaš otoći do centra za socijalni rad.. Ako je bilo optužbi za nasilje u porodici ili nešto tako, verovatno ćeš u početku smeti samo da pored socijalnog radnika budeš u kontaktu sa ćerkom, a posle će sve to napredovati...
Ti još nešto napiši šta je u pitanju..
 
sto jednostavno, ako ti vec ne da da udjes u stan da vidis dete ili sta vec, ne dodjes sa policijom...da vidis kako ce da otvori :)

nikakvo nasilje nece pomoci...
 
opet sam nasao posao i ovog puta na malo hm duzi period, mada plata nije bila za hvaliti se, za svoju cerkicu kupovao sam sve sto je bilo potrebno, provodio bih sat i po vremena putujuci samo da je vidim i naravno kako udjem u njihovu kucu budem napadan od njene majke da sam sve upropastio, da sam dezurni krivac uvek, kupio sam cerkici kolica vrlo fina sa gomilom funkcija ali tamno zelene boje, zaradio sam samar, opet sam precutao! *** nisam nasao crvena kolica, ali sam zato dubak odlican nasao u rozoj boji, potrfio sam, mada kritika za cenu...i tako, gurao sam i cutao i tugovao, tri sata voznje da bih svoje dete video na 5 minuta jer su susreti sa mojom bivsom bili toliko ne podnosljivi !
aj ne lazi,kupio si kolica a ona ti lupila samar :roll: a mi smo sisali vesla
ili si nam nesto precutao ili si sve izmislio,ili treca mogucnost da si totalni kreten pa ti sad vidi
 
Pero ja sam putovala 4 do 5 sati svaki dan samo da bih završila čkolu, ljudi stvarno na čudan način doživljavaju cimanje oko puta... i fascinira me sposobnost nekih ljudi da naglašavaju svoj rad naspram žene koja je trudna ili planira da zatrudni (ja radio, sve vukao, ona ladila jaja)... Hoćeš ti da malo zatrudniš i posle čuvaš bebu, pa da ona radi, šta? Onda žene očepe kako zapravo hoće da rade :neutral: svetu se ne može ugoditi.

Elem, kao što neko reče, dođi joj sa pandurima na vrata, ako je sve sudski rešeno nema druge. I to sa nekim finim pandurima da se ne stresira dete. Ko zna zašto ti ne dozvoljava da viđaš dete, možda ke njaš o njoj pred detetom kao što si ovde nama... Najzad, možda i ona to radi naspram tebe, vrlo česta pojava...
 
Nakon svega što sam preživeo, u budućnosti ću uvek biti na strani žena, ama baš uvek. U ovu priču ne verujem 5%, da si bio dobrica, a ona đubre prema tebi....
 
moj savet napisi predstavku PU u tvom gradu i iskopiraj presudu i zaokruzi deo gde To pise u cemu te sprecava.Cuda se desavaju nakon toga.A centar slabo tu pomaze posle sudske odluke ako nije upisan u presudu kao nacin sprovodjenja vidjanja u sudskoj odluci.
Znas sta ce ti reci socijalni radnici-da se obratis policiji a u policiji ce reci obrati se Centru.
Dakle napisi predstavku-to provereno pomaze ili je brate tuzi nadleznom sudu kod javnog tuzioca .On ce sve odraditi za tebe.
Ali ako je razlog da ti ne da dete da vidjas zbog nekog razloga koji samo Vas dvoje znate dobro se pripazi kakve poteze vuces.
Kuca nije jedino mesto za vidjanje to moze biti i obdaniste i park i ulica .Ne insistiraj na kucnom pragu za vidjanje.
Ne koristi nikakve sms pretnje,nasilje pred vratima,u njenoj kuci ili na ulici.Placaj izdrzavanje koliko treba-postuj sudsku odluku-interesuj se za dete,placaj polovinu troskova ako treba da detetu bude bolje.Dete je isuvise malo da bi ti snjim o tome pricao.Od mene toliko
 
Poslednja izmena:

Back
Top