Za koga ćete glasati?

Za koga ćete glasati?

  • DS

  • SNS

  • LDP

  • URS

  • LSV

  • DSS

  • Dveri

  • NS

  • SPS

  • SRS

  • DS

  • SNS

  • LDP

  • URS

  • LSV

  • DSS

  • Dveri

  • NS

  • SPS

  • SRS


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

nije ni bitno

Zainteresovan član
Poruka
431
Kako stvari stoje niko nema realne izglede da formira vladu, tako da postoji mogućnost
da se izbori ponove. Treba se na vreme pripremiti i odlučiti kome dati svoj glas. Da li ste razmišljali o tome?
Kome dati glas, da nam konačno bude bolje? Izbori kucaju na vrata ne dozvolite da vas zateknu nespremne.
 
princ-aleksandar-se-druzi-s-cedom-na-fejsbuku-1328585176-88971.jpg
 
Нећу више никада изаћи на изборе у Србији, са надом да ће се стока безрепа око мог листића (и листића свих оних који неће изаћи) потући, закрвити, па ко победи у том окршају заслужио је да добије тај глас који му и тако не даје никакве могућности на овим просторима (а може да нам се посрећи па да на том бојном пољу остану сви бесрамни учесници битке за празне листиће)... Нећу никада више (а нисам ни сада хвала Богу) гласати, док је у Србији могуће бирати само између "оваквих" и "онаквих"... Ја у тој циркуској представи не желим да учествујем.
 
Нећу више никада изаћи на изборе у Србији, са надом да ће се стока безрепа око мог листића (и листића свих оних који неће изаћи) потући, закрвити, па ко победи у том окршају заслужио је да добије тај глас који му и тако не даје никакве могућности на овим просторима (а може да нам се посрећи па да на том бојном пољу остану сви бесрамни учесници битке за празне листиће)... Нећу никада више (а нисам ни сада хвала Богу) гласати, док је у Србији могуће бирати само између "оваквих" и "онаквих"... Ја у тој циркуској представи не желим да учествујем.

Nemoj da izlazis vise.. jos samo nemoj vise na forum da dolazis... super..
 
Нећу више никада изаћи на изборе у Србији, са надом да ће се стока безрепа око мог листића (и листића свих оних који неће изаћи) потући, закрвити, па ко победи у том окршају заслужио је да добије тај глас који му и тако не даје никакве могућности на овим просторима (а може да нам се посрећи па да на том бојном пољу остану сви бесрамни учесници битке за празне листиће)... Нећу никада више (а нисам ни сада хвала Богу) гласати, док је у Србији могуће бирати само између "оваквих" и "онаквих"... Ја у тој циркуској представи не желим да учествујем.

Ok. ako si tako odlučila. Negde je obaveza svih nas da izađemo na izbore i odlučimo o budućnosti nas i naše dece. Ne dozvolimo
da ne izlaskom ostavimo Srbiju na cedilu. Izađi, glasaj, za sebe, za svoje bližnje, za budućnost, za Srbiju...Pokažimo sad da imamo
snage i izaberimo najbolje. Ne dozvolimo da nam uzimaju budućnost jer smo razočarani i malodušni.Pokrenimo se sad kad izgleda da
definitivno nema nade za naš spas. Naši neprijatelji samo to i čekaju.
 
...Pokažimo sad da imamo
snage i izaberimo najbolje. ...
Знаш ону нашу народну мудрост, мало је незгодно за форум, ал надам се да су малолетни већ у кревету: Од го*ана се не може направити пита. Не може се од најгорих изабрати најбољи, зато све најбоље Србији, али мени је доста циркуса.
 

Back
Top