Preko veze

georgejune

Srebrna tastatura
Poruka
211.085
E..znamo da se danas sve sredjuje preko nekog..kao znas me znam te moji ljudi ce kontaktiraju tvoje..cale mi je jaka faca ono sve sazna o svakom za 10 min i te fore..moz se zaposlis de oces preko partije i sl njesra..e sad recimo vidite neku cypi i raspitate se dal je neko zna i dal vam moze sredi kres..jel to ok?
 
E..znamo da se danas sve sredjuje preko nekog..kao znas me znam te moji ljudi ce kontaktiraju tvoje..cale mi je jaka faca ono sve sazna o svakom za 10 min i te fore..moz se zaposlis de oces preko partije i sl njesra..e sad recimo vidite neku cypi i raspitate se dal je neko zna i dal vam moze sredi kres..jel to ok?

pa mos pitati dal je neko zna i raspitati se tu i tamo...a za to sredjivanje za kres, c, ne valja...bolje sam :D
 
E..znamo da se danas sve sredjuje preko nekog..kao znas me znam te moji ljudi ce kontaktiraju tvoje..cale mi je jaka faca ono sve sazna o svakom za 10 min i te fore..moz se zaposlis de oces preko partije i sl njesra..e sad recimo vidite neku cypi i raspitate se dal je neko zna i dal vam moze sredi kres..jel to ok?

Znaci...nesposoban si ..puko si..odlepio si kada picin poštar treba da ti sredjuje kres šemu...
 
E..znamo da se danas sve sredjuje preko nekog..kao znas me znam te moji ljudi ce kontaktiraju tvoje..cale mi je jaka faca ono sve sazna o svakom za 10 min i te fore..moz se zaposlis de oces preko partije i sl njesra..e sad recimo vidite neku cypi i raspitate se dal je neko zna i dal vam moze sredi kres..jel to ok?
Ahahah i još da kresne umesto tebe, da se ne mučiš...
 
Znaci...nesposoban si ..puko si..odlepio si kada picin poštar treba da ti sredjuje kres šemu...
ne nego znaci da je takvo drustvo gde sve bolje prolazi preko veze..i nemoj da se pravis blesava da ne znas kako se dobija danas posao..ajde sad odgovori dal je i ovo ok dobiti preko veze jer i fakultetski obrazovni ljudi ne dolaze do poslova kuc kuc ja doso
 
Kapiram da opet imaš imaš neke tripove, pa te ne shvatam za ozbiljno...Vazda kukaš o tome kako je negde neko nešto bitan ili ima lovu pa vrti gde burgija neće...Inače, ako si harizmatičan, ne mora niko da ti sređuje, ako nisi-poteži veze :)
iebata te harizma imaju mnogi i diplome ali ne i posao..spusti se na zemlju i ne obracaj mi se licno
 
E..znamo da se danas sve sredjuje preko nekog..kao znas me znam te moji ljudi ce kontaktiraju tvoje..cale mi je jaka faca ono sve sazna o svakom za 10 min i te fore..moz se zaposlis de oces preko partije i sl njesra..e sad recimo vidite neku cypi i raspitate se dal je neko zna i dal vam moze sredi kres..jel to ok?
Vecina ljudi ce radije izabrati laksi put da bi dosli do necega,ili nekoga,nego da se sami potrude da postignu svoj cilj.
Da li je ok ili nije,diskutabilno je,ali da je prakticnije i bez mnogo muke-jeste.
 
iebata te harizma imaju mnogi i diplome ali ne i posao..spusti se na zemlju i ne obracaj mi se licno

Ja sam na zemlji, ali ne i pod zemljom. A to što ne volim ljude koji stalno cvile na ,,kosmičku nepravdu" šta da radim...Nekako život je pokazao, da vredi živeti i ne cviliti konstantno....
Stegneš zube, uspraviš se, pa i ako padneš, ustaneš. Nije život pakao. I ne volim mračnjake. Boli me dupe što neko ko ima diplomu 20 godina sedi mami i tati na grbači jer želi da radi u struci, a ne shvata je već van struke sa tom apstinencijom...Cenim ljude koji nađu posao, izbore se za sebe, ne mora to biti u struci, ali vidiš da je neko ko ima muda.
 
kalimero_36910.gif
 
Ja sam na zemlji, ali ne i pod zemljom. A to što ne volim ljude koji stalno cvile na ,,kosmičku nepravdu" šta da radim...Nekako život je pokazao, da vredi živeti i ne cviliti konstantno....
Stegneš zube, uspraviš se, pa i ako padneš, ustaneš. Nije život pakao. I ne volim mračnjake. Boli me dupe što neko ko ima diplomu 20 godina sedi mami i tati na grbači jer želi da radi u struci, a ne shvata je već van struke sa tom apstinencijom...Cenim ljude koji nađu posao, izbore se za sebe, ne mora to biti u struci, ali vidiš da je neko ko ima muda.

:super:
 
E..znamo da se danas sve sredjuje preko nekog..kao znas me znam te moji ljudi ce kontaktiraju tvoje..cale mi je jaka faca ono sve sazna o svakom za 10 min i te fore..moz se zaposlis de oces preko partije i sl njesra..e sad recimo vidite neku cypi i raspitate se dal je neko zna i dal vam moze sredi kres..jel to ok?

ako pristane valjda jeste? :think:
 
Vecina ljudi ce radije izabrati laksi put da bi dosli do necega,ili nekoga,nego da se sami potrude da postignu svoj cilj.
Da li je ok ili nije,diskutabilno je,ali da je prakticnije i bez mnogo muke-jeste.
nekima je to jedini izbor
Ja sam na zemlji, ali ne i pod zemljom. A to što ne volim ljude koji stalno cvile na ,,kosmičku nepravdu" šta da radim...Nekako život je pokazao, da vredi živeti i ne cviliti konstantno....
Stegneš zube, uspraviš se, pa i ako padneš, ustaneš. Nije život pakao. I ne volim mračnjake. Boli me dupe što neko ko ima diplomu 20 godina sedi mami i tati na grbači jer želi da radi u struci, a ne shvata je već van struke sa tom apstinencijom...Cenim ljude koji nađu posao, izbore se za sebe, ne mora to biti u struci, ali vidiš da je neko ko ima muda.
i kome ti sad ovde drvis da imas i volis ljude koji imaju muda kad znas da se sve sredjuje preko veze..ako sam postavio pitanje sa vam..a ne mi srede..onda tako i odgovori..jer kad pocnes licno jasno je sta zelis i u kom pravcu ides a za to nas zabole jer je ocigledna nezaposlenost i nejebica iako si ti navela truli primer..i zene tek dobijaju posao preko kreveta aj sad o njima malo ako imas muda
 
kako sad to..ako nekom nadjes poso ima ga trpe jel si ti fse koji ga je tu postavio..ima svi da ga se boje ako je doso preko veze..naci nije do njega dal ce hebe dobro nego ona ga mora odradi ako si mu sredio
 

Back
Top