Zukorlić: Volim Nikolića jer je iskreni četnik!

gost 23146

Buduća legenda
Poruka
46.396
Glavni muftija Islamske zajednice u Srbiji Muamer Zukorlić smatra da će izborom Tomislava Nikolića za predsednika srpska politika prema Bošnjacima biti „potpuno demaskirana i jasna“.
zuki-v.jpg

- Ako biram između licemernog demokrate i iskrenog četnika, više volim da imam ovog drugog, za kojeg znam šta mi misli - rekao je Zukorlić.
On je objasnio da je do sada na sceni bila „maskirana antibošnjačka politika simbolizirana u Borisu Tadiću“, koji je, kako dodaje, bio „evropski ljubimac i koji je protiv Bošnjaka iz BiH i Sandžaka mogao da radi šta hoće“.
Prema rečima Zukorlića, Tadić je jedno pričao u Beogradu, drugo u Banjaluci, treće u Briselu, četvrto u Ankari.

- Ja sam se borio za obaranje Borisa Tadića, nisam se borio za dovođenje Tomislava Nikolića, to je ogromna razlika, ali smatram da je ovo bolje rešenje i za Sandžak i za BiH jer ćete imati potpuno jasnu situaciju i znaćete šta vam predsednik Srbije misli - zaključio je Zukorlić.

http://www.alo.rs/politika/50169/Zukorlic_Volim_Nikolica_jer_je_iskreni_cetnik_

:eek: Je l' i muftija maskirani četnik?
 
На ово би у свакој нормалној земљи требало реаговати јавно с позиција председника државе, јер термин "четник" је очигледно употребљен у сврхе политичке етикеције.

Уосталом ко једном трибалном гуруу муфтији даје право да даје такве политичке квалификације ??
 
Ајмо изокренути и у другом правцу поставити исто питање -

Шта би било да неко од официјелних представника назове председника Хрватске "усташом" или представника те новостворене Исламске заједнице Србије рецимо "апологетом исламског тероризма" ?

Какве би биле реакције у јавности ?
 
Poslednja izmena:
или представника те новостворене Исламске заједнице Србије рецимо "апологетом исламског тероризма" ?

Какве би биле реакције у јавности ?


tadija bi se izvinio, kandicka bi sekla vene u UN trazeci bombardovanje srbije, a dinosaurusi su vec izumrli pa njih nebi to doticalo
 
On je objasnio da je do sada na sceni bila „maskirana antibošnjačka politika simbolizirana u Borisu Tadiću“, koji je, kako dodaje, bio „evropski ljubimac i koji je protiv Bošnjaka iz BiH i Sandžaka mogao da radi šta hoće“.

Stvarno, ne treba ni navoditi kakve je sve strašne stvari Tadić radio dobrobošnjanima.

Do lakata, ako ne i do ramena.
 
Glavni muftija Islamske zajednice u Srbiji Muamer Zukorlić smatra da će izborom Tomislava Nikolića za predsednika srpska politika prema Bošnjacima biti „potpuno demaskirana i jasna“.
zuki-v.jpg

- Ako biram između licemernog demokrate i iskrenog četnika, više volim da imam ovog drugog, za kojeg znam šta mi misli - rekao je Zukorlić.
On je objasnio da je do sada na sceni bila „maskirana antibošnjačka politika simbolizirana u Borisu Tadiću“, koji je, kako dodaje, bio „evropski ljubimac i koji je protiv Bošnjaka iz BiH i Sandžaka mogao da radi šta hoće“.
Prema rečima Zukorlića, Tadić je jedno pričao u Beogradu, drugo u Banjaluci, treće u Briselu, četvrto u Ankari.

- Ja sam se borio za obaranje Borisa Tadića, nisam se borio za dovođenje Tomislava Nikolića, to je ogromna razlika, ali smatram da je ovo bolje rešenje i za Sandžak i za BiH jer ćete imati potpuno jasnu situaciju i znaćete šta vam predsednik Srbije misli - zaključio je Zukorlić.

http://www.alo.rs/politika/50169/Zukorlic_Volim_Nikolica_jer_je_iskreni_cetnik_

:eek: Je l' i muftija maskirani četnik?

Neverovatan čovek. A, došao mu na inauguraciju. Kakav licemer.
 
Glavni muftija Islamske zajednice u Srbiji Muamer Zukorlić smatra da će izborom Tomislava Nikolića za predsednika srpska politika prema Bošnjacima biti „potpuno demaskirana i jasna“.
zuki-v.jpg

- Ako biram između licemernog demokrate i iskrenog četnika, više volim da imam ovog drugog, za kojeg znam šta mi misli - rekao je Zukorlić.
On je objasnio da je do sada na sceni bila „maskirana antibošnjačka politika simbolizirana u Borisu Tadiću“, koji je, kako dodaje, bio „evropski ljubimac i koji je protiv Bošnjaka iz BiH i Sandžaka mogao da radi šta hoće“.
Prema rečima Zukorlića, Tadić je jedno pričao u Beogradu, drugo u Banjaluci, treće u Briselu, četvrto u Ankari.

- Ja sam se borio za obaranje Borisa Tadića, nisam se borio za dovođenje Tomislava Nikolića, to je ogromna razlika, ali smatram da je ovo bolje rešenje i za Sandžak i za BiH jer ćete imati potpuno jasnu situaciju i znaćete šta vam predsednik Srbije misli - zaključio je Zukorlić.

http://www.alo.rs/politika/50169/Zukorlic_Volim_Nikolica_jer_je_iskreni_cetnik_

:eek: Je l' i muftija maskirani četnik?

Ovaj nije svestan koliko njegove reči podižu Borisa Tadića kao velikog Srbina.
 

Back
Top