Sta raditi kada se garderoba ubudja?

kontejner.jpg
 
probaj da potopis u vanis..da odstoji, pa na pranje...pa omeksivac..

i ja bi venis ko tiger kao prvu varijantu..:)

pa jeste...al da sam rekla uzmi domaci seljacki sapun vako bi me gledao:eek:

i seljacki skida sve fleke :ok:

...budj uklanja skoro svaka kiselina, vrlo efikasno... sad farmerke ne možeš potopiti u svaku kiselinu...
...prvo u sirće (ne vinsko) 10-20 min pa onda normalno pranje u mašini... :)

al da pre toga obavezno stavi sitno iseckan mladi kupus u dzepove..



venish, tesko da ces da nadjes seljacki sapun, ali u liliju imas ajax sapun..cetvrtast je i nema sta ne skida..
i obavezno cetku da bi lepo izribao vlakna..
i onda ubacis jedno 5 - 6 puta na pranje u masinu sa sve detrdzentima i oplemenjivacima na kraju pranja..
pa nam javi sta si uradio..:)
 
al da pre toga obavezno stavi sitno iseckan mladi kupus u dzepove..



venish, tesko da ces da nadjes seljacki sapun, ali u liliju imas ajax sapun..cetvrtast je i nema sta ne skida..
i obavezno cetku da bi lepo izribao vlakna..
i onda ubacis jedno 5 - 6 puta na pranje u masinu sa sve detrdzentima i oplemenjivacima na kraju pranja..
pa nam javi sta si uradio..:)

...:evil:...

...evo predlažem mali experiment... :)
...ko ima neku prostoriju u kući ili bilo gde gde po ćoškovima ima budji, neka na običnu krpu sipa sirće i proba da ukloni budj (može bilo koja kiselina) i neka napiše ovde šta se desilo...
...sapun je baza, taj stari je samo jača baza, skinuće i on... iz 50 pokušaja i ludačkog ribanja...:confused: (a miris budji će verovatno ostati)

...a dive ako nekad poželi da uštedi neki dinar minon će joj otkriti šta u običnoj farbari može kupiti umesto u liliju... čak bi se i smokvin šporet zablistao kao da je nov... :lol:
 
...:evil:...

...evo predlažem mali experiment... :)
...ko ima neku prostoriju u kući ili bilo gde gde po ćoškovima ima budji, neka na običnu krpu sipa sirće i proba da ukloni budj (može bilo koja kiselina) i neka napiše ovde šta se desilo...
...sapun je baza, taj stari je samo jača baza, skinuće i on... iz 50 pokušaja i ludačkog ribanja...:confused: (a miris budji će verovatno ostati)

...a dive ako nekad poželi da uštedi neki dinar minon će joj otkriti šta u običnoj farbari može kupiti umesto u liliju... čak bi se i smokvin šporet zablistao kao da je nov... :lol:

sonu kiselinu :flert:


salim se bre za kupus..tako mi dosla inspiracija na asocijaciju:lol:
sta se odmah ljutis :(
daj recept za blistav smokvin sporet :ceka:
 

Back
Top