Ljubavni Problem

bud@

Elita
Poruka
15.556
Imam problem. Ne razumem kako moju mladju partnerku da zavedem a da ona ne zamishlja porodicu, dvorove i bashete pune dece.
Ako lazzem a moja je izbranacica je lukava podjenako da me provali ko da sam joj vrshnjak. Znachi nema shanse, pre 'ce i sa njim, tim vrshnjakom i kako ochajnim.
Ako sam joj iskren, ta nasha emocijalna veza, skratic'e mi vishe zzivot nego da me unapredi. A nije da sam neko sa poligona diplomiranih, tih ne monaha, pa da sam imun.

Ali, znam da bih je voleo mnogo puno i jako. El mislite da je to dovoljno? Msm., mozzesh isto tako da volish druga, a i bitniji ti?
 
Poslednja izmena:
Ae da vidimo, pročitao sam ponovo,
ti bi da omlatiš omladinku, a ona vidi dobru priliku
i u tome je problem, el to? :idea:

:lol:
ma on bi da je izlandara
ali nece da je zeni
plus, u sve to bi uneo i emocije, ali da ga ona ne sazvace i ispljune :)))

mnogo je Budo, moras malo da ustuknes
a i ne moze se kajgana napraviti, a da ne razbijes nekoliko jaja
 
Hahahaha!

Ja dal prndno niti stisno, kod omladniki nisam, ako stvarno ih ne rukuje drug Tito!

Nishta se nije promenilo. Intimno medjutim i u shaputu zzelja to bi bilo drugachije.
Ne nije mi ni to nada ni znjanje i da sam milijarder. Jednostavno misli nemaju ni kao rechi
vrednost u sushtini kod zzena. Treba im samo dete i njena viziija porodice u modernom belom industrijalskom drushtvu.
 
Imam problem. Ne razumem kako moju mladju partnerku da zavedem a da ona ne zamishlja porodicu, dvorove i bashete pune dece.
Ako lazzem a moja je izbranacica je lukava podjenako da me provali ko da sam joj vrshnjak. Znachi nema shanse, pre 'ce i sa njim, tim vrshnjakom i kako ochajnim.
Ako sam joj iskren, ta nasha emocijalna veza, skratic'e mi vishe zzivot nego da me unapredi. A nije da sam neko sa poligona diplomiranih, tih ne monaha, pa da sam imun.

Ali, znam da bih je voleo mnogo puno i jako. El mislite da je to dovoljno? Msm., mozzesh isto tako da volish druga, a i bitniji ti?

Kako onda znas da ne bi s'njom zeleo porodicu?
 
Imam problem. Ne razumem kako moju mladju partnerku da zavedem a da ona ne zamishlja porodicu, dvorove i bashete pune dece.
Ako lazzem a moja je izbranacica je lukava podjenako da me provali ko da sam joj vrshnjak. Znachi nema shanse, pre 'ce i sa njim, tim vrshnjakom i kako ochajnim.
Ako sam joj iskren, ta nasha emocijalna veza, skratic'e mi vishe zzivot nego da me unapredi. A nije da sam neko sa poligona diplomiranih, tih ne monaha, pa da sam imun.

Ali, znam da bih je voleo mnogo puno i jako. El mislite da je to dovoljno? Msm., mozzesh isto tako da volish druga, a i bitniji ti?

joj ti bas imas problem.... nemoj ipak da lazes :neutral:
 

Back
Top