СПС сада прихватљив ЛДП ако са њима иде Динкић

Sunmaster

Zainteresovan član
Poruka
453
Дачић: СПС-у неприхватљив ЛДП без УРС-а

БЕОГРАД -
Социјалистичка партија Србије залагала се, у разговору са Демократском странком, да у владу уђу и Либералнодемократска партија и Уједињени региони Србије, рекао је председник СПС Ивица Дачић после разговора са председником Србије Томиславом Николићем.

http://www.rtv.rs/sr_ci/politika/dacic:-sps-u-neprihvatljiv-ldp-bez-urs-a_324553.html

Ивица Дачић познати патриота:hahaha:
 
Sustina je da ce 90% da budu novi izbori osima ako DS ne pristane da vecinu resora u novoj vladi ima SPS

tj osim ako Tadic ne pristane da bude Ivicin BITCH z:D

nikome se od njih trenutno ne uzima vlast, jer zemlju cekaju veliki problemi i morace da se donose veoma nepopularne odluke kao otpustanje budzetlija, dizanje haraca narodu pljacka i otimacina gradjana
 
Sustina je da ce 90% da budu novi izbori osima ako DS ne pristane da vecinu resora u novoj vladi ima SPS

tj osim ako Tadic ne pristane da bude Ivicin BITCH z:D

nikome se od njih trenutno ne uzima vlast, jer zemlju cekaju veliki problemi i morace da se donose veoma nepopularne odluke kao otpustanje budzetlija, dizanje haraca narodu pljacka i otimacina gradjana

Bajatovic je sinoc dobro rekao to u emisiji "Utisak nedelje".
 
Sustina je da ce 90% da budu novi izbori osima ako DS ne pristane da vecinu resora u novoj vladi ima SPS

tj osim ako Tadic ne pristane da bude Ivicin BITCH z:D

nikome se od njih trenutno ne uzima vlast, jer zemlju cekaju veliki problemi i morace da se donose veoma nepopularne odluke kao otpustanje budzetlija, dizanje haraca narodu pljacka i otimacina gradjana

Pa odlično.Onda će Dačić da se sroza načisto jer je on taj koji koči.
 
нема шта, прави револуцијонар......

547609_474548992570857_353904612_n.jpg
 
A sto se URS poistovecuje sa Dinkicem, pa ja da imam politiku koju zelim da sprovodim ne bih to uslovio sopstvenim izborom, zrtvovao bih se za dobrobit drzave, a i svoje stranke?

Dakle zasto mora da bude i Dinkic u vladi da bi bio URS u vladi? Pa nije Dinkic=URS, a ako jeste onda svi pripadnici URS-a mogu da se ubiju i da mi se vise ne pojavljuju na oci.

(Samo da pojasnim, sto se mene tice najbolje da URS ni ne udje u vladu, tj. ne propagiram/podrzavam/simpatisem ni njih ni bilo koju drugu stranku. Komentar je uperen protiv nasih partokrata kod kojih je predsednik stranke bitniji od same stranke, a ne retko se i identifikuje stranka sa predsednikom, sto je meni potpuno idiotski i komunjarski, jer stranke cini clanstvo ciji su predsednici samo istureni clanovi, a ne sama stranka ili neki stranacki "kraljevi")
 

Back
Top