Kojom cifrom biste neutralizovali SMRT partnera...

kako to mislis da neutralizuje neciju smrt - u smislu spavanja sa kim stigne da ne bi razmisljao/la o tome ili povrsnih hanzaplast odnosa dok se emotivno ne stabilizuje?
ne bih zelela da neutralizujem tako nesto, ostala bih sama dugo ali znam da neki ljudi skroz utrnu emotivno i sibaju kroz visoke trocifrene brojeve, od oko 400 /500 i tu ne bude kraj. ne znam koji je statisticki prosek, koliko su takvi ljudi izuzetak ili koliko se to cesto desava nemam ni blagu predstavu, valjda zavisi i koliko traje, ali hajde da probam - sa 30tak?
 

...NEKOME umre partner...i sta mislis koliko PARA bi mu NEUTRALIZOVALO tu bol.

kako to mislis da neutralizuje neciju smrt - u smislu spavanja sa kim stigne da ne bi razmisljao/la o tome ili povrsnih hanzaplast odnosa dok se emotivno ne stabilizuje?
ne bih zelela da neutralizujem tako nesto, ostala bih sama dugo ali znam da neki ljudi skroz utrnu emotivno i sibaju kroz visoke trocifrene brojeve, od oko 400 /500 i tu ne bude kraj. ne znam koji je statisticki prosek, koliko su takvi ljudi izuzetak ili koliko se to cesto desava nemam ni blagu predstavu, valjda zavisi i koliko traje, ali hajde da probam - sa 30tak?

...radi se o CIFRI do koje su naucnici dosli...
Dakle, u momentu smrti partnera ti neko dodje i da X para da bi ti na odredjen vremenski interval tuga bila na mjestu br. 2 (:

30-ak CEGA (: ???
 
Не желим ни да размишљам о томе, најискреније.
Не могу да одредим цену значењу моје вољене особе за мене.
Некад је боље не узети ништа него обезвредити оног кога волиш.

...brate, ne radi se o tome da ti nekoga moras procejniti...ovde pitam za vase misljenje...STA MISLITE O KOLIKOJ cifri se radi (:

[Ne_Vazim_Se];21938826:
ma nema te cifre burazeru je*esh cifre.

... e sada ovako ja nekome da treba da otplatim kao drzava ili shta znam...

... ako bih imao mogucnosti, pa shta znam... milion evra?

...milionce...ok...

Zasto milionce?
 
aha, ako pricamo o novcu, nema tih para, ali sam radila sa roditeljima dece koja su stradala i isplacivalo se oko 100 000/120 000 evra. ne znam koliko bi partneru bilo dosta, pretpostavljam manje, mozda upola.
licno ne bih uzela, hvala drzavi ali presele bi mi.

...sve je to uredu...ali ovo vam ne pisem NAPAMET...ovde je rijec o FAKTIMA koji su bazirani na ozbiljnim istrazivanjima...
 
pa dobro borise, pitao si nas da pogodimo, ja te fakte koje si procitao ne mogu da znam, znam koliko je kod mene :confused:
racuna se cena rada, radni vek, koliko godina bi taj i takav mogao da pozivi i da zaradi, i jos ponesto, ne secam se vise ali nema sanse da bi dobio milion u evropi. u svetu tek nema sanse, mora da je neka mnogo sitnija suma ako se uzme u obzir azija i afrika, daj boze da je i 100 $
znam za sebe da ne bih naplatila tako nesto, ne treba.
 
...zasto mislis da je toliko dovoljno i sta mislis da bi uradili sa tim parama (: ???

Па, мислим да је то довољно пара да би човек могао да се повуче у осаму неко време, задовољи своје сурогатне потребе и да након тога опет стане на ноге у смислу да би успео да поврати корак у пословном смислу, а који би био последица пребољевања...
 
pa dobro borise, pitao si nas da pogodimo, ja te fakte koje si procitao ne mogu da znam, znam koliko je kod mene :confused:
racuna se cena rada, radni vek, koliko godina bi taj i takav mogao da pozivi i da zaradi, i jos ponesto, ne secam se vise ali nema sanse da bi dobio milion u evropi. u svetu tek nema sanse, mora da je neka mnogo sitnija suma ako se uzme u obzir azija i afrika, daj boze da je i 100 $
znam za sebe da ne bih naplatila tako nesto, ne treba.

...ne radi se o ODSTETI, vec od novcu kao poklonu...

...jes da ruzno zvuci ali je preneseno znacenje OTETO - DOBIJENO...

Па, мислим да је то довољно пара да би човек могао да се повуче у осаму неко време, задовољи своје сурогатне потребе и да након тога опет стане на ноге у смислу да би успео да поврати корак у пословном смислу, а који би био последица пребољевања...

...BRAVO...jedini si pogodio smisao...ali moram te razocarati...to je PUNO...do kakve su naucnici statistike dosli...
 

Back
Top