´ß

Bustura

Aktivan član
Poruka
1.205
metro,noc,negde na 25 metara ispod povrsine zemlje.
sedela je naspram njega.Pogledala ga je jos jednom i nasmejala se.Vec ustaljenom zenskom mimikom i blagim dodirom svog temena stavila do znaja da ga zeli.Svoje duge noge opusta i lagano ih siri.I upravo tu se :shock: Curac :shock: bajo se ocrtava u punoj erekciji pod zenskim gacicama.
Hteo je da pobegne ali travestit je bio brzi i jaci pa ga je poyebao na sred metroa. :?
Kakva tragedija!
Sta ako vam se desi slicna situacija.Mislim ne metro,mislim ne silovanje.
ali upoznate prelepu devojku ali u stvari ona travestit.Bili ste je bapnuli dragi muskarci.uslov je da ste stigli do gacica i ZESCE ste napaljeni
 
Bustura:
metro,noc,negde na 25 metara ispod povrsine zemlje.sedela je naspram njega.Pogledala ga je jos jednom i nasmejala se.Vec ustaljenom zenskom mimikom i blagim dodirom svog temena stavila do znaja da ga zeli.Svoje duge noge opusta i lagano ih siri.I upravo tu se :shock: Curac :shock: bajo se ocrtava u punoj erekciji pod zenskim gacicama.
Hteo je da pobegne ali travestit je bio brzi i jaci pa ga je poyebao na sred metroa. :?
Kakva tragedija!
Sta ako vam se desi slicna situacija.Mislim ne metro,mislim ne silovanje.
ali upoznate prelepu devojku ali u stvari ona travestit.Bili ste je bapnuli dragi muskarci.uslov je da ste stigli do gacica i ZESCE ste napaljeni

Na pogrešan forum si postavio pitanje (teritorijalno), taj metro nije u SCG - probaj da pitaš engleze, ili moskovljane ili parižane ili .... :?
 
Ima jedna stvar koja ne pije vodu u toj prici. Ako je u pitanju travestit koji izgleda ko slatka devojka male su sanse da moze da te nadtrci i nadjaca, ako je u suknji ko sto kazes onda je verovatno i na stiklama... tako da ono kapiras vec i sam.

Btw. nisam nasilan covek, ali ti travestiti me toliko nerviraju i tako ne mogu da ih smislim da bi verovatno on bio taj koji bi bezao da spasava zivu glavu.
 
Bustura:
metro,noc,negde na 25 metara ispod povrsine zemlje.
sedela je naspram njega.Pogledala ga je jos jednom i nasmejala se.Vec ustaljenom zenskom mimikom i blagim dodirom svog temena stavila do znaja da ga zeli.Svoje duge noge opusta i lagano ih siri.I upravo tu se :shock: Curac :shock: bajo se ocrtava u punoj erekciji pod zenskim gacicama.
Hteo je da pobegne ali travestit je bio brzi i jaci pa ga je poyebao na sred metroa. :?
Kakva tragedija!
Sta ako vam se desi slicna situacija.Mislim ne metro,mislim ne silovanje.
ali upoznate prelepu devojku ali u stvari ona travestit.Bili ste je bapnuli dragi muskarci.uslov je da ste stigli do gacica i ZESCE ste napaljeni

Hihi, ladan tus brateeee....
 
...lik upozna ribu na zurci...smuvaju se...ona predlozi da odu do nje...on prihvati...padne neka akcija...ona pocne da ga vezuje...baja se sav napali...sad ce da bude nesto malo nastrano...riba ode u kupatilo i posle 5 min izadje u betmenovom kostimu sa gumenom kitom od 25 cm...bolelo ga je...
 

Back
Top