Ne mogu da zivim bez

Shta je to bez cega ne mozete da zamislite svoj zivot?

Naučila sam da mogu bez svega. E, sada , druga je stvar što ja nisam želela da zamišljam kako izgleda život bez toga i toga....Ovoga, onoga. To je već, moj problem. Ali, istina; bez svega se može. Što nećeš da naučiš milom, a ti lepo naučiš silom. Moć trpljenja Vam je čudo jedno, a tek prag praga tog. Niste ni svesni, dok ne probate...:)
 
Nemogu bez vode , hrane i vazduha bez svega ostalog mogu :) naravno samo se salim.Ne pusim, ne pijem ,alkohol ne konzumiram kafu ,ne jedem meso i ribu to jest ziva bica i mnogo mi je lepo zadovoljan sam jos da izbacim brigu i dovescu sebe u red.Ispostavilo se da je ovaj zivot mnogo komplikovan i lakse je odbaciti i odreci se fizickih stvari i hrane od promene svesti.Koliko god da se trudim mnogo mi tesko ide.Nemogu da se ne brinem da budem bez stresa uvek je nesto drugo u pitanju.Mozda je za neke od vas to glupo ali evo ja nemogu da ne brinem za nesto ili nekog.
 
Nemogu bez vode , hrane i vazduha bez svega ostalog mogu :) naravno samo se salim.Ne pusim, ne pijem ,alkohol ne konzumiram kafu ,ne jedem meso i ribu to jest ziva bica i mnogo mi je lepo zadovoljan sam jos da izbacim brigu i dovescu sebe u red.Ispostavilo se da je ovaj zivot mnogo komplikovan i lakse je odbaciti i odreci se fizickih stvari i hrane od promene svesti.Koliko god da se trudim mnogo mi tesko ide.Nemogu da se ne brinem da budem bez stresa uvek je nesto drugo u pitanju.Mozda je za neke od vas to glupo ali evo ja nemogu da ne brinem za nesto ili nekog.

prijatelju prijatelju...dalje je rekao Rambo!
 
Ako ću se zezati onda mogu da navedem hiljadu stvari bez kojih nemogu.
Ako ću ozbiljno onda stvar stoji ovako: Nemože se bez vode i hrane.
Sve ostalo što imaš čini te srećnim ali nije neophodno da bi preživeo.
 
Dobro jebbote, svaki organizam na planeti ne može živeti bez vode, kiseonika, hrane i Sunca (sad će da se nađe neki berštre koji će da mi navede neku vrstu dupljara ili tako nešto koja može bez jednog ova 4) i svi smo mi toga dobro svesni, uključujući i autorku teme, koja sigurno nije temu otvorila da joj predočite očigledno. Metafora ovo ono...

Inače, ne mogu živeti bez muzike.
 

Back
Top