Milorad Dodik: Beograde, shvati napokon da više nema Bosne!
Strana 1 od 11 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 267

Tema: Milorad Dodik: Beograde, shvati napokon da više nema Bosne!

Buduća legenda
    Učlanjen
    10.02.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1653

Podrazumevano Milorad Dodik: Beograde, shvati napokon da više nema Bosne!

Predsjednik Republike Srpske Milorad Dodik požalio se na tretman Beograda prema Srbima izvan Srbije. U intervjuu za Politiku Dodik je kazao da on kao i drugi Srbi iz Bosne nemaju nikakvu vezu s Bosnom.

"Svim narodima u okruženju dopušteno je da se homogeniziraju, samo je, izgleda, Srbima zabranjeno. Trebamo razbiti napokon tu granicu, kada se kaže ‘bosanski Srbi’. Nismo mi bosanski Srbi!”

Pa, što ste?

“Ja sam Srbin. I to jedan ozbiljan Srbin. Osobno, najveća mi je uvreda kad dođem u Beograd da me pitaju ‘što ima u Bosni’. Naučite se da nema Bosne, ovdje postoji RS.”, rekao je Dodik.

http://www.vecernji.hr/vijesti/milorad-dodik-beograde-shvati-napokon-da-vise-nema-bosne-clanak-418433

-----------------------------------------------------------------------------

U pravu je 100 %

Jedan smo narod, na zalost i medju nama ima jos dosta onih koji nas dele bez ikakvog razloga

Ali najgori su oni koji preziru Srbe iz Srpske a simpatisu sUsjede i njihove cvetove

Najvecoj vecini, ne samo Srba vec svih, je jasno da Bosne nema. Na svu srecu vreme je na nasoj strani, sve je manje onih koji Srpsku vide "u Bosni", Srpska se nalazi tamo gde je nekad bila Bosna

Toga vise nema, proslost, crklo ...

Kao kad bi neko za Srbiju ili Hrvatsku danas govorio to je SFRJ, potpuno isto

Zato, naucite se vi koji pojma nemate, postoji samo Republika Srpska

paja1408 nije na forumu
    ucim istoriju kako bi sagledao sadasnjost i predvideo buducnost
    Buduća legenda paja1408 (avatar)
    Učlanjen
    03.05.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    566

Podrazumevano Re: Dodik : Naučite se da nema Bosne, ovde postoji Republika Srpska

razumem...slicno se i ja osecam kad mi neko kaze " srbijanac" ...
    eeee...ajd kazi sta imas ako si covek...

Buduća legenda vracaracc (avatar)
    Učlanjen
    22.03.2009.
    Pol
    muški
    Врачар, тамо где још увек постоји комшилук
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    1679

Podrazumevano Re: Dodik : Naučite se da nema Bosne, ovde postoji Republika Srpska

Додик је 100% у праву!

Што пре укинути ту смејурију и идиотизам звани "унитарна Босна" јер тај кретенизам само представља потенцијалну бомбу у региону.
    Свима је јасно да житељи бивше Босне и Херцеговине НЕ ЖЕЛЕ да живе заједно, да се не воле и не верују једни другима...зашто их онда терати да на силе живе заједно и негују мржњу за неки нови тренутак када ће све поново експлодирати?
    Чему то...поделите Босну онако како народ заиста жели..На федерацију и РС....тек тада ће моћи да се граде нормални људски и међусуседски односи...све остало је ивод у неки нови рат.
    Зашто да будем политички коректан када могу да будем у праву?

Iskusan JESAUL (avatar)
    Učlanjen
    23.09.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    111

Nedavno sam bio kod rodbine u BG na slavi i kad je moj sin usao u prostoriju neki su mu rekli "Gde si bre bosanac?"Moj sin se izvinio i rekao,"ne znam kome se obracate,ja sam Srbin iz RS"!Svi su povikali"to Srbine",a ja sam bio ponosan na mog sina!

Nije problem samo u nazivu.Bosanac moze u neku ruku biti teritorijalna odredenica,ali se tu krije opasnost od stvaranja bosanskog identiteta,jezika,kulture,sto je cilj prevashodno Bosnjaka u BiH,a mi to necemo i ne smijemo dozvoliti!

I najvaznije,da bi postajao bosanac,mora postojati drzava Bosna,a ona ne postoji,postoji BiH!
    FBiH-daj pare!!!

Buduća legenda
    Učlanjen
    10.02.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1653

Podrazumevano Re: Milorad Dodik: Beograde, shvati napokon da više nema Bosne!

Zasto mi je stovana moderacija promenila naslov, kad sam napisao od reci do reci ono sto je predsednik Dodik izjavio?

Buduća legenda vracaracc (avatar)
    Učlanjen
    22.03.2009.
    Pol
    muški
    Врачар, тамо где још увек постоји комшилук
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    1679

Citat Original postavio Parra-Bellum Pogledaj poruku
    Zasto mi je stovana moderacija promenila naslov, kad sam napisao od reci do reci ono sto je predsednik Dodik izjavio?
    Мени избрисали8 целу тему...уредно линковану, прописно постављену, пренету са медија са неционалном фреквенцијом...нешто о Јеврејима и Хитлеру
    Зашто да будем политички коректан када могу да будем у праву?

Domaćin
    Učlanjen
    23.10.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Srbi iz RS iz petnih zila se trude da dokazu srbima u Srbiji da su Srbi.
    Srbii iz Crne Gore se iz petnih zila trude da dokazu srbima u Srbiji da nisu Srbi.

Nema potrebe ni za jedno ni za drugo, DELA GOVORE.

Veoma poznat 7of9 (avatar)
    Učlanjen
    18.09.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    663

Problem sa Srbima je kad promene veru, onda žure da menjaju ime, pa tako sad imamo hrvate i bošnjake ...
    We are The Borg, you will be assimilated. Resistance is futile.

Legenda al bundy (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1402

Kako nema pa Dodik je slika i prilika pravog Bosanca , onog iz viceva i prica , moze on da se zove i Zoroasterijancom opet ce biti Boske .
    The Show Must Go On...

Zaslužan član eremita (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2300

Додик је одличан.......
    БИТИ СЛОБОДАН означава стање у којем субјект може деловати без присиле и забране.

Veoma poznat Blues Brothers (avatar)
    Učlanjen
    26.05.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    231

Vlazni snovi Dohdig Ronhila

Buduća legenda Софија (avatar)
    Učlanjen
    29.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1699

Citat Original postavio eremita Pogledaj poruku
    Додик је одличан.......
    Одличан је и ако подржава Тадића и за губљење избора јавно каже да је то тако јер је Србија незахвална?
    ''Само човек који има вере у себе, може да буде веран другима.''
    Ерих Фром

paja1408 nije na forumu
    ucim istoriju kako bi sagledao sadasnjost i predvideo buducnost
    Buduća legenda paja1408 (avatar)
    Učlanjen
    03.05.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    566

Citat Original postavio Софија Pogledaj poruku
    Одличан је и ако подржава Тадића и за губљење избора јавно каже да је то тако јер је Србија незахвална?
    ima cudne ispade u poslednje vreme..
    eeee...ajd kazi sta imas ako si covek...

Iskusan JESAUL (avatar)
    Učlanjen
    23.09.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    111

Citat Original postavio Blues Brothers Pogledaj poruku
    Vlazni snovi Dohdig Ronhila
    Pa jel je ima,ako ima molim te pokazi na karti nesto sto se zove Bosna,a nije rijeka u BiH!
    FBiH-daj pare!!!

Učlanjen
    09.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1402

Dodik će se sa svojim qurčenjem i trpanjem nosa u unutrašnje stvari Srbije poput lizanja sa Tadićem i Koštunicom,pljuvanja sa Čedom i Vučićem ,vredjanja radikala i njihovih glasača, prozivanja Beograda i Srbijanaca za sve i svašta, samo izazvati animozitet izmedju Srba sa dve strane Drine , dosadio je više i Bogu i narodu ,ne moš ni frižider u Srbiji otvoriti plašeći se da ne iskoči Mile iz njega .
    Ukoliko je narod u RS zadovoljan sa njim i ukoliko ga podržava to je ok , nemam ništa protiv toga ,ni protiv Mileta , al nek se mane malo Srbije popeo se svima na vr' qurca ovde .
    The Show Must Go On...

Lesandar nije na forumu
    An Unexpected Force Which Suddenly Appears and Resolves the Matter
    Elita Lesandar (avatar)
    Učlanjen
    27.08.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    463

Citat Original postavio Parra-Bellum Pogledaj poruku
    Predsjednik Republike Srpske Milorad Dodik požalio se na tretman Beograda prema Srbima izvan Srbije. U intervjuu za Politiku Dodik je kazao da on kao i drugi Srbi iz Bosne nemaju nikakvu vezu s Bosnom.

"Svim narodima u okruženju dopušteno je da se homogeniziraju, samo je, izgleda, Srbima zabranjeno. Trebamo razbiti napokon tu granicu, kada se kaže ‘bosanski Srbi’. Nismo mi bosanski Srbi!”

Pa, što ste?

“Ja sam Srbin. I to jedan ozbiljan Srbin. Osobno, najveća mi je uvreda kad dođem u Beograd da me pitaju ‘što ima u Bosni’. Naučite se da nema Bosne, ovdje postoji RS.”, rekao je Dodik.

http://www.vecernji.hr/vijesti/milorad-dodik-beograde-shvati-napokon-da-vise-nema-bosne-clanak-418433

-----------------------------------------------------------------------------

U pravu je 100 %

Jedan smo narod, na zalost i medju nama ima jos dosta onih koji nas dele bez ikakvog razloga

Ali najgori su oni koji preziru Srbe iz Srpske a simpatisu sUsjede i njihove cvetove

Najvecoj vecini, ne samo Srba vec svih, je jasno da Bosne nema. Na svu srecu vreme je na nasoj strani, sve je manje onih koji Srpsku vide "u Bosni", Srpska se nalazi tamo gde je nekad bila Bosna

Toga vise nema, proslost, crklo ...

Kao kad bi neko za Srbiju ili Hrvatsku danas govorio to je SFRJ, potpuno isto

Zato, naucite se vi koji pojma nemate, postoji samo Republika Srpska
    Ne brini, ta manjina je glasna ali će uvek ostati manjina.
    "Velika seoba Slovena" i autohtonost Albanaca na Balkanu su lice i naličje iste "medalje" .

Aktivan član
    Učlanjen
    30.12.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    71

Citat Original postavio al bundy Pogledaj poruku
    Dodik će se sa svojim qurčenjem i trpanjem nosa u unutrašnje stvari Srbije poput lizanja sa Tadićem i Koštunicom,pljuvanja sa Čedom i Vučićem ,vredjanja radikala i njihovih glasača, prozivanja Beograda i Srbijanaca za sve i svašta, samo izazvati animozitet izmedju Srba sa dve strane Drine , dosadio je više i Bogu i narodu ,ne moš ni frižider u Srbiji otvoriti plašeći se da ne iskoči Mile iz njega .
    Ukoliko je narod u RS zadovoljan sa njim i ukoliko ga podržava to je ok , nemam ništa protiv toga ,ni protiv Mileta , al nek se mane malo Srbije popeo se svima na vr' qurca ovde .
    Kad ga nije izazvao Milosevic uvodjenjem sankcija i granica na Drini u sred rata nece ni Dodik sigurno.

Elita
    Učlanjen
    30.01.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    501

Milorad Dodik: Beograde, shvati napokon da više nema Bosne!

Aktivan član Bernard OO (avatar)
    Učlanjen
    15.10.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    45

Srbi is RS su 110% pravi Srbi, dok ovi moji sunarodnici ovde su postali mlakonje i upropastila ih je zelja za sto vecim komforom, novi mobilni, Iphone, mac, firmirana garderoba i ostala govna. Bar se Srbi iz RS jos drze.
    You just fucked with the wrong Mexican!

Elita
    Učlanjen
    17.06.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Какав шабан,
    та београд још није схватијо да нема ни југославије са све братством и јединством....

Učlanjen
    09.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1402

Citat Original postavio Bernard OO Pogledaj poruku
    Srbi is RS su 110% pravi Srbi, dok ovi moji sunarodnici ovde su postali mlakonje i upropastila ih je zelja za sto vecim komforom, novi mobilni, Iphone, mac, firmirana garderoba i ostala govna. Bar se Srbi iz RS jos drze.
    A Srbi iz Bosne nemaju iphone i mac-ove ?
    The Show Must Go On...

Aktivan član
    Učlanjen
    30.12.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    71

A Srbi iz Bosne nemaju iphone i mac-ove ?
    Imaju ali im nisu prioriteti u zivotu. Znaju cemu je gde mesto.

Učlanjen
    09.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1402

Citat Original postavio jana3 Pogledaj poruku
    Imaju ali im nisu prioriteti u zivotu. Znaju cemu je gde mesto.
    Ajde .
    The Show Must Go On...

Veoma poznat Blues Brothers (avatar)
    Učlanjen
    26.05.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    231

Citat Original postavio Bernard OO Pogledaj poruku
    Znaci cim nemas Iphone,mac itd onda si pravi Srbin.... A jel moze da imas neki ruski/kineski copy Iphone,mac itd i da si pravi Srbin... Kako to sve ide ?

Aktivan član
    Učlanjen
    30.12.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    71

Ajde .
    Ovu dosetku si sam smislio ili ti je ipak trebala pomoc nekog inteligentnijeg?

Slične teme

1. Odgovora: 56
    Poslednja poruka: 13.06.2012., 18:23
  2. Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 10.05.2008., 10:38
  3. MILORAD DODIK PROGLASIO POBEDU!!!
    Autor GruberBG u forumu Politika
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 09.12.2007., 23:33
  4. Milorad Dodik: " Moj jedini izbor je DS"
    Autor Yan u forumu Politika
    Odgovora: 63