Uvela sankcije,bombardovala pa okupirala....

Zabraniti?

  • Da

  • Ne


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
 
Mislim da treba da budeš zahvalan što ti je pružena prilika da budeš deo Slobodnog sveta.

Mnogi iz nerazvijenih krajeva planete uopšte nemaju takvu šansu. Pa evo, i broadband internet koji sada koristiš je nepristupačan u nekim zemljama.

Imamo sreće što nas je Bil Klinton uvukao u orbitu zapadnog uticaja
 
 
Mislim da treba da budeš zahvalan što ti je pružena prilika da budeš deo Slobodnog sveta.

Mnogi iz nerazvijenih krajeva planete uopšte nemaju takvu šansu. Pa evo, i broadband internet koji sada koristiš je nepristupačan u nekim zemljama.

Imamo sreće što nas je Bil Klinton uvukao u orbitu zapadnog uticaja

Neka im se zahvaljuju Iracani i Libijci,ja jok.
 
 
Mislim da treba da budeš zahvalan što ti je pružena prilika da budeš deo Slobodnog sveta.

Mnogi iz nerazvijenih krajeva planete uopšte nemaju takvu šansu. Pa evo, i broadband internet koji sada koristiš je nepristupačan u nekim zemljama.

Imamo sreće što nas je Bil Klinton uvukao u orbitu zapadnog uticaja

E TAKO SI RUZNA..

"Lepota ce spasti svet"
Dostojevski
 
ja bih zabranio ameriku da mogu..a kamo li njenu " demokratiju" ...

има у сједињеним државама добрих поштених људи, алекс џонс и људи попут њега, проблем је у томе да се они могу чути само преко интернета код нас, а ни тамо многи не обраћају претерану пажњу на њихове речи. ипак људи попут њега нам не дозвољавају да генерализујемо и кажемо сви су исти. ни у хитлеровој немачкој нису сви немци били нацисти.
 
Poslednja izmena:
има у сједињеним државама добрих поштених људи, алекс џонс и људи попут њега, проблем је у томе да се они могу чути само преко интернета код нас, а ни тамо многи не обраћају претерану пажњу на њихове речи. ипак људи попут њега нам не дозвољавају да генерализујемо и кажемо сви су исти. ни у хитлеровој немачкој нису сви немци били нацисти.

Blablablabla....
 
Mislim da treba da budeš zahvalan što ti je pružena prilika da budeš deo Slobodnog sveta.

Mnogi iz nerazvijenih krajeva planete uopšte nemaju takvu šansu. Pa evo, i broadband internet koji sada koristiš je nepristupačan u nekim zemljama.

Imamo sreće što nas je Bil Klinton uvukao u orbitu zapadnog uticaja

Треба имати даМу ко магарац, да ставиш своју слику на аватар! Свака част!
 
Sad htedoh isto da napisem.

A kako se zabranjuje demokratija?

Demokratija se zabranjuje jedino terorizmom i globalnim rušenjem sistema i uvođenje apsolutne anarhije. Ratom.
Ovo kod nas nije Američka demokratija, niti može da se uporedi sa bilo kojom u Svetu. Specifican slučaj. :)
Demokratija je podrazumevana opcija u svakoj političkoj vlasti, koja je utkana i podrazumevana u svakom vidu političkog sistema. :)
 

Back
Top