Omiljeni koncerti

Ma to ja samo da bih imala izgovor da opet stavim Opeth, zato sto si ih ti prva stavila :hahaha: Salim se, nije, nije :lol:

Moram Nickelback, ali evo opet pojedinacno, zato sto i od njih volim uglavnom samo starije albume, pa se teze nalaze stari koncerti :lol:


I ovaj koncert je odlican, mada sam konkretno ovu trebala staviti tamo na Obrade :lol:

Pa jos snimak sa Vive Plus :sad2:
 
Poslednja izmena:
Ma to ja samo da bih imala izgovor da opet stavim Opeth, zato sto si ih ti prva stavila :hahaha: Salim se, nije, nije :lol:

Moram Nickelback, ali evo opet pojedinacno, zato sto i od njih volim uglavnom samo starije albume, pa se teze nalaze stari koncerti :lol:


I ovaj koncert je odlican, mada sam konkretno ovu trebala staviti tamo na Obrade :lol:

Pa jos snimak sa Vive Plus :sad2:

Eto,kaci Opet necu da se ljutim,ali zbog Nirvane :rotf:

Ni jedan bend nema samo jedan koncert pa boze moj :mrgreen:

Inace,fenomenalan izbor :D

Ja imam na dvd-u neke koncerte kojih nema u celosti na YT i razmisljam da upoloadujem :D
 
...jok aj da pisemo kako je ko iso na neki koncerat..obuo svoje sjajne shimike i isponabadao par shabana i bio lud provod.. :p ...
...***** mene boli na kom je ko koncertu bio..i pogotovu kako se prov'o...
...ovde poenta dobronamerno preporucis nekome da pogleda neku ok izvedbu sa ytubeta a ne da debatuem sa nekim dal mu se neki kocert svideo ili ne...
...svoje utiske sa istih ponesi dva metra dole..pa se presabiraj kasnije..a sad..muzzz'kaaaa.. :p ...

 
...jok aj da pisemo kako je ko iso na neki koncerat..obuo svoje sjajne shimike i isponabadao par shabana i bio lud provod.. :p ...
...***** mene boli na kom je ko koncertu bio..i pogotovu kako se prov'o...
...ovde poenta dobronamerno preporucis nekome da pogleda neku ok izvedbu sa ytubeta a ne da debatuem sa nekim dal mu se neki kocert svideo ili ne...
...svoje utiske sa istih ponesi dva metra dole..pa se presabiraj kasnije..a sad..muzzz'kaaaa.. :p ...

Moze prevod za ovo?

A na temu
 
Moze prevod za ovo?
...zaboravih da citiram ovog sto se zali na temu...
...evo ovako...


jebbem ti ja glupavu temu :roll:

ja po naslovu mislio da je rec o omiljenom koncertu NA KOM SI BIO a ne jos jedna skupina prekopiranih linkova sa jutuba

...jok aj da pisemo kako je ko iso na neki koncerat..obuo svoje sjajne shimike i isponabadao par shabana i bio lud provod.. ...
...***** mene boli na kom je ko koncertu bio..i pogotovu kako se prov'o...
...ovde poenta dobronamerno preporucis nekome da pogleda neku ok izvedbu sa ytubeta a ne da debatuem sa nekim dal mu se neki kocert svideo ili ne...
...svoje utiske sa istih ponesi dva metra dole..pa se presabiraj kasnije..a sad..muzzz'kaaaa.. ...
 

Back
Top