PRVI MAJ!!!

Prosle godine smo nas sestorica iz odeljenja poneli ~8kg mesa, 6 hlebova i 10-tak litara soka i otisli kod jednog ortaka u vikendicu pored jezera (blizu grada) sa namerom da se tamo zezamo i posle uvece da pravimo rostilj i da se vratimo kuci tek ujutru, ali smo provalili da je sve prazno i da je to u stvari noc na drugi maj, a ne prvi, pa smo pozdrali svo ono meso i hlebove (i bilo je malo...) i popili sve (a zamalo i zedni da pocrkamo) i vratili se kuci oko 8... :[
Bedak
Ovaj put odlazemo za neki sledeci vikend, jer je uskrs :D
 
cak, stavise, ja ni ne volim prvi maj.. ako cu lepo da se provedem u prirodi, onda cu da citam knjigu na suncu (osim ako nije prejako :wink: ), sa diskmenom kojeg jos uvek nemam.. dobro, moze i bez diskmena :D ..
a ne da sam sa nekim koga ni ne znam (slucaj od prosle godine), koji si kao pijani i nemam pojma.. da slusam - ja sam socijala i klosar.. - neka.. pre bih kuci da pogledam neki film..
 
Svake gooodine slusam od starijih:,,Brateee,ono...koja ludnica je bila sinoc!" 8)
Keva nece,pa nece da me pusti u tu ludnicu :( ,a isla bih,tek onako,da vidim sta je toliko interesantno u bancenju i pijancenju do zore. :? Bas vam hvala,bar znam da nisam jedina koja ce ostati kod kuce za taj cuveni 1.maj! :wink:
 
Neznam ako drugu odu mama i tata u hercegovinu kod njega kuci umrezavamo kompove i prasss 3 dana bez spavanja i prestanka a ako neodu bice to kao i svaki drugi dan ........
 
meni dodje samo kad mu naberem travu. al moje morsko prase pojede sve shto ja pochupam, tako da za zeku necje biti nishta ove godine, i svake naredne dok je hamlet tu :cry:
 
Keeper:
meni dodje samo kad mu naberem travu. al moje morsko prase pojede sve shto ja pochupam, tako da za zeku necje biti nishta ove godine, i svake naredne dok je hamlet tu :cry:
:lol: Disciplinuj malo to prase. Ne moze to tako. Lepo istreniraj Hamleta da svakog Uskrsa ostavi malo trave i za Uskrshnjeg zeku i eto ti ga. :D
 

Back
Top