zakon

Lj.....je stvar koja se potrosi i havarise kao i svaka druga naprava,ukoliko se intenzivno ne odrzava....
jedino je ljubav majke neunistiva i nije podlozna roku trajanja.
 
c...
...ma dobro, to stoji...
...al nisu iste te dve ljubavi...kako moš to da porediš...

Pa kako da ti slikovito predstavim...
majka voli svoje dete = ljubav.
covek voli zenu =ljubav

volis svog psa=ljubav..
sve je to ljubav....ali samo u prvom slucaju ona nikad ne prestaje..
u drugom slucaju je cisata matematicka formula,tj interesna zajednica...etc,etc..
 
razumem ja čovek šta si teo da kaeš...:)
...a ovo interesna zajednica, tu se već neslažem, al to je druga tema...juče, prekjuče sam piso o tome kad je Nina pisala tamo nešto, al mrzi me opet...
 
Lj.....je stvar koja se potrosi i havarise kao i svaka druga naprava,ukoliko se intenzivno ne odrzava....
jedino je ljubav majke neunistiva i nije podlozna roku trajanja.

imaju neke majke i tu i tamo, ponekad, ubijaju djecu :aha:

a kada jednom stvoris ljubav...to ne prestaje...jer jednostavno volis...i osoba s kojom se rastanes, uzmimo da je to bolja opcija nego zivjeti zajedno, ti ne prestajes da je volis, samo je ona presla u neki drugi oblik...:)
 
imaju neke majke i tu i tamo, ponekad, ubijaju djecu :aha:

a kada jednom stvoris ljubav...to ne prestaje...jer jednostavno volis...i osoba s kojom se rastanes, uzmimo da je to bolja opcija nego zivjeti zajedno, ti ne prestajes da je volis, samo je ona presla u neki drugi oblik...:)

Slazem se sa svim sto si napisao pod uslovom da imas srece(ne znam da li sam upotrebila pravu rec) i dozivis ljubav.I eto,sad sam htela da ti dam,ali jos ne mogu :histericna:
 
uhvaticu ti ajkulu...vaditi im neke hrskavice, sta ti ja znam, gledao sam nesto na televiziji kazu pomazu...samo opusteno, i strpljenja malo

da, da poludi da to bude sve divlje, i sta ces jos :per:

ma sad nesto razmisljam,tesko da ce meni ista trebati cak i za 30-tak godinica ..:aha:,osim nekog mladjanog mome :zper:

mislim da sam uvek luda,ali to vesto krijem :malav:
 
imaju neke majke i tu i tamo, ponekad, ubijaju djecu :aha:

a kada jednom stvoris ljubav...to ne prestaje...jer jednostavno volis...i osoba s kojom se rastanes, uzmimo da je to bolja opcija nego zivjeti zajedno, ti ne prestajes da je volis, samo je ona presla u neki drugi oblik...:)

Hah....msm koji si ti optimista lave....okee,ako ti tako kapiras dogadjaje..
ovo je jako rastegljivo,tako da nema smisla trositi reci..
 

Back
Top