GTA4 ponovo problem. Pomagajte!!!

timemachine

Zainteresovan član
Poruka
260
Ljudi ne znam vise sta da radim.... Kupio sam novi komp kada je izasla GTA4 samo zbog igrice... Instaliram na novi komp i krene da secka, uglavnom uspeo sam da je igram sa detaljima na najnizem nivou... graficka mi bila slaba... U medjuvremenu sam imao problema posto mi je procesor intelov, a graficka je bila ATIjeva, (smrzavalo mi komp) pa sam zamenio graficku sa nekom geforce... Dobijem ponovo zelju da igram GTA4, i instaliram je... ista stvar i na novoj grafickoj... Pre neki dan poludim, i kupom geforce GTX 550Ti sa 3gb ,i pojacam napajanje, posto mi je staro bilo nedovoljno. Danas sam instalirao GTA4 u nadi da cu konacno moci igrati kao covek.... i opet secka :dash: Sta da radim, sta vise da menjam? jel treba nesto posebno da podesavam??? Evo mi konfiguracija:
Procesor: Intel core i5 3.20GHz, ram memorija 6gb (od kojih je vidljivo 3gb (imam 32bit. windows7)), graficka: ova gore pomenuta, Hard disk 1tb. Igrica je original bez crack-ova i sranja, do igrice nije sigurno. Kao i windows7. Meni samo jos pada na pamet da kupim win7 64bitni... inace stvarno vise nisam pametan sta da radim... Ostale igrice (zahtevnije) idu bez problema , a ova (koja mi je najdraza) ubi me. Ima li neko neki savet? Hvala unapred.
 
miXed, hvala i tebi druze na savetima... 32bitni sistem imam posto sam ga dobio original sa kompom, pa nisam hteo da zamenjujem sa nekim skidanim sa neta. I ja sam misljenja da bi trebao 64bitni sistem, samo ne mogu naci nigde na nemackom, na kraju cu stvarno otici i kupiti 64bitni win7. Hvala puno za ove drivere, nadam se da ce nesto pomoci, posto su kod menee sad instalirani samo oni normalni, a vidim da je ovo nesto novo... A sto se tice patchovanja igrice, jel mozes da mi pojasnis na sta mislis? Igrica je original tako da mi nije bio nikakav crack potreban, ako na to mislis. Hvala ti takodje na pomoci.
 
Patchovi su takozvane zakrpe za igre, tu su da rese neke probleme.

Imao sam slican problem sa Deus Ex igrom. Par dana kasnije, firma je izbacila patch koji je resio sve probleme sa seckanjem i dugim loading screenom. :-)

Probaj sledece:

Instaliraj sledece drajvere za graficku(ovi su specificni za 32 bitni sistem):

http://www.nvidia.com/object/win7-winvista-32bit-301.42-whql-driver.html

Instaliraj patch za igru:

http://grandtheftauto.filefront.com/file/GTA_IV_Patch_1070;114377

Javi kako radi. :)
 
Izgleda sam tu ja nesto zeznuo druze, nisam pravilno instalirao patch. Sad sam video na yt kako se to radi, pa sam upravo deinstalirao igru i sad je ponovo instaliram, pa cu patchovati kako treba, pa ti javljam kako radi. Drajvere za graficku sam instalirao, ove koje si mi ti dao, mada mislim da su i bili upravo ti drajveri, ali nema veze, sad sam siguran da imam najnovije. Nadam se da ce sad raditi kako treba :)
 
pa ja cu poludeti majke mi... Instalirao sam ponovo gta4 i probao, igrica radi (ali secka), uzmem ovaj patch sto si mi poslao link i lepo odradim sve kako sam nasao u jednom tutorijalu... Patch mi je obrisao onaj social club koji nikad nisam ni koristio... ok, nema veze. Krenem da startujem igricu, pojavi mi se prozorcic od social cluba i pita me kao i prethodnig puta da li hocu da se ulogujem pre igrice (zbog multiplayera bla bla...) Ja kliknem na ono da igram offline... i nista... nece uopste da se pokrene igra... probao sam i sa compatibility mod, opet nista... cak sam i profil napravio na social club, i probao da kliknem samo play... nista... uopste nece da otvori igricu... I sta ja sad da radim??? Uzecu je i razbiti majke mi, i igricu i komp :dash:
 

Back
Top