Da li lepota i pamet idu zajedno?

Naslov sve govori.
Da li neko moze biti istovremeno i lep i pametan?
Da li biste radije bili u vezi sa nekim lepim a glupim ili pametnim a ruznim?
pametan je sirok pojam kao sto nije isto biti inteligentan..bio sam i sa pametnim i glupim ali ne bas ruznim..malo mi bzvz tako iskljuciv biti ali retko da ide u paketu..bzvz je biti s pametnim a sve vreme gledati drugu lepotu
 
Naslov sve govori.
Da li neko moze biti istovremeno i lep i pametan?
Da li biste radije bili u vezi sa nekim lepim a glupim ili pametnim a ruznim?


koliko lep i koliko pametan? prosecno ili nad? lep kao leeeep ili lep kao harizmatican i pametan kao ala je obrazovan (nacitan, upucen, sirok) ili ala je snalazljiv?
tesko da ce ici u istom paketu iako Bog neravnomerno rasporedjuje bogatstvo pa neko dobije skoro pa sve a neko skoro pa nista. ako se i desi onda nece imati srece, sto je u stvari najvaznija stavka i bez koje nikakve prirodne sirovine u kojim god da su kvantitetima ne pomazu.
ja bih da sam s nekim kome sam ja pametna i lepa istovremeno i misli da je dobio glavni zgoditak kad me izvlacio na lutriji.
 
Poslednja izmena:
Kako autor teme moze da postavi ovako apsurdno pitanje?

Kakve veze ima lepota sa pamecu ili obrnuto. Da budemo realni. To da su sve lepe devojke "glupe" to forsiraju iskompleksirane zene i muskarci. Devojka koja sam zna da nije lepa ona ce iz pakosti i zavisti napljuvati lepu devojku nazivajuci je iza ledja "glupom" a muskarci koji bi osvojali lepotice a nisu u tome uspeli bili odbijeni itd.... isto iz pakosti ce reci da je ta devojka glupa.

E sada sta je lepota a sta ruznioca? To zaista zavisi od oka posmatraca, jer lepota u sustini je nedostizna i stalno se drustveni ukus lepote menja kroz vekove, evo recimo primere kad vidimo neke stare fotke iz istorije koje su nazivali "lepoticama"
a te iste zene lepotice recimo iz 19 veka danas bi spadale u ruzne ili prosecne . A kad bi sada neku lepoticu vratili kroz vreme u 19 vek ona bi mozda bila prosecna po tadasnjim merilima lepote.
 
Poslednja izmena:
Secam se da mi je jedna profesorka u srednjoj rekla da lepi ljudi sve dobijaju lepotom,a oni manje lepi razvijaju komplekse i trude da se istaknu na neki drugi nacin razvijajuci unutrasnju lepotu.

Inace bi bez razmisljanja bio sa nekim ko je manje lep i ko bi mi bolje intelektualno parirao.
 
Secam se da mi je jedna profesorka u srednjoj rekla da lepi ljudi sve dobijaju lepotom,a oni manje lepi razvijaju komplekse i trude da se istaknu na neki drugi nacin razvijajuci unutrasnju lepotu.

Inace bi bez razmisljanja bio sa nekim ko je manje lep i ko bi mi bolje intelektualno parirao.
uopste se ne slazem imao sam jako lepe devojke i sto su lepse to su vise komplexa imale
 
uopste se ne slazem imao sam jako lepe devojke i sto su lepse to su vise komplexa imale

Ima i toga ali ali to je nesto drugo u pitanju, mislim na uzroke tih kompleksa.

Inace da te pitam "Kazanova" kako stizes da "zavodis" u Rl jer visis na ovom forumu stalno osim kada ne spavas.

"Verjem" ja tebi da si "iskusan" sa obzirom da na pdf Ljubav i sex, stalno drzis "mitinge":mrgreen:Imas covece 74.439 poslati poruka, da si za pisanje svake poruke potrosio 1 minut to je 74.439 min odnosno.... Proveo si skoro oko 51 dan svog zivota samo pisajuci poruke, a koliko tek si proveo meseci svog zivota citajuci tudje kometare itd...
 
Poslednja izmena:

Back
Top