Pet siteri
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Pet siteri

Nov član
    Učlanjen
    10.06.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Question Pet siteri

Video sam da se kod nas, u Novom Sadu, otvorila agencija za pet siting. Čuvaju životinjice u vlasnikovoj kući, kako kažu. Meni bi trebala takva usluga, jer uskoro idem na more, a i moji svi tada idu, tako da nemamo kome da ostavimo našeg Džeka. Ima tu nekih ljudi, ali da mi neko noname dolazi u stan ne znam baš, a ovo je ipak agencija koja je registrovana, javna.
    Da li neko ima neko iskustvo sa ovakvim uslugama, sta mislite o ovoj ideji, ili da tražim neko drugo rešenje?

Nov član
    Učlanjen
    10.06.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Pet siteri

Ljudi, pomoć, ako znate nešto o ovoj temi koju sam postavio, govorite?!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    13.08.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    24

Ne znam hoces li ikada uopste pogledati ovu temu opet i znam da kasnim ali moze pomoci nekome za ubuduce.

NEMOJTE koristiti usluge slicnih pet sitera koji dolaze u vasu kucu/stan nikada. To jedino mogu da rade ljudi kojima verujete i u vezi svog psa, a i u vezi davanja kljuceva svog stana/kuce. Ukoliko vec nemate takvu osobu postoje pansioni za pse gde se psi odvedu na odredjeno vreme. Cene nisu male ali ima pansiona za pse koji stvarno brinu o psima i gde ce psima cak biti i lepo.

Nov član
    Učlanjen
    10.06.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Evo me opet na temi! Mailom su me obavestili da je napokon neko nešto napisao!
    Zakasnio si, rizikovao sam i uzeo uslugu. Ne mogu da se žalim, OK su bili. Ne vidim nikakve promene na ljubimcu, stan je isti, ispalo je dobro. Nije baš jeftino, ali što se mene tiče, opravda li su cenu. Videćemo, možda neko ima neprijatnih iskustava? Jedino je mana što sam uz pivkana i plažu često razmišljao, gde je Džek, je li dobro, kakvi su ti ljudi zapravo, sada znam da nije bilo razloga za brigu, ali kasno...

Slične teme

1. 5.oktobar pet godina posle..pravi izbor ili...
    Autor ogledalo u forumu Politika
    Odgovora: 24
    Poslednja poruka: 06.11.2010., 19:40
  2. Pet stvari koje se ne mogu kupiti
    Autor XeNiA_nS u forumu Tinejdžeri
    Odgovora: 203
    Poslednja poruka: 13.01.2009., 20:31
  3. -Da sam samo pet minuta...
    Autor sassa u forumu Arhiva
    Odgovora: 32
    Poslednja poruka: 19.09.2004., 23:16

Pravila za slanje poruka