Crna Gora otvara ambasadu na Kosovu.

lacabec

Domaćin
Banovan
Poruka
3.683
http://www.vesti-online.com/Vesti/Srbija/228859/Crna-Gora-otvara-ambasadu-na-Kosovu

Vlada Crne Gore je danas donela odluku da otvori ambasadu na Kosovu
Uskoro se otvara ambasada Crne Gore na Kosmetu
Otvaranjem ambasade, kako je saopšteno u Podgorici, omogućiće se "dalje unapređenje saradnje na svim poljima", između Crne Gore i Kosova.
Crna Gora je nezavisnost Kosova priznala oktobra 2008. godine, a diplomatski odnosi sa Prištinom uspostavljeni su 15. januara 2010. godine. Još nije poznato kada će Podgorica i Priština razmeniti ambasadore,


153867_zastava--crna-gorakosovo_f.jpg
 
Poslednja izmena:
Aktuelna vlast u Crnoj Gori je neprijatelj i Srbije i srpskog naroda.


zato ko hebe mater tim milogorskim siptarima poturicama izdajnicima i djubradima.

Dabogda ih razgubalo srpsko mlijeko koje ih je zadojilo da upotrebim Njegosevu kletvu smisljenu za izdajnicku prevericku i antisrpsku djubrad.
 
Ko ode u Crnu Goru na more nikakav je Srbin i budala za mene.

Prica mi drugar malopre kaze nasli su smestaj na Tasosu 250 evra apartman za 2 nedelje

Tako nesto u Crnoj Gori kosta 50 evra dan ili 700 evra za 2 nedelje

Plus sto u Grckoj nigde ne placate lezaljke na plazi ako necete, jer svuda ima milion plaza gde mozete doneti peskire i suncobran, plus sto i ako hocete da platite platite to 5 puta manje nego u Smrdogori.
 
nema vecih neljudi i pokvarenjaka od tzv crnogoraca nacijom i njihove vlasti

od hrvata bugara madjara nista covek i nije ocekivao. oni su nam uvek bili prema nama neprijateljski orijentisani pa to ti je .

al ove iz crne gore male sljamove, njih smo oslobadjali hranili izdrzavali, davali im stanove kuce direktorska mesta po srbiji, izgradili smo im i obnovili celu crnu goru posle zemljotresa.

95% turista smo im bili mi Srbi iz Srbije. Od nas je njihovo primorje zivelo mi smo ih hranili.

i ljudski i posteno je bilo, da ako bas nece da su sa nama da ne budu protiv nas , tj da budu neutralni.

zato sam ja za totalni prekid bilo kakvih odnosa sa crnom gorom i uvodjenje viznog rezima prema crnoj gori.

izuzeti samo mogu biti Srbi iz Crne Gore.
 
Srbija treba odmah da prekine diplpmatske odnose sa Crnom Gorom.


Mnogo korisniji potez bi bio da se uvedu vize milogorskim kozojebcima.

Da prestanu više da se dovlače u Beograd i Vojvodinu.

I čim dođe jedan uskoro dovede pola svoga plemena i svima prvo zaposlenje direktor ili rukovodilac.

A Srbi treba da rade za njih u rođenoj državi.

Pa dokle više majku mu...dokle?
 
nema vecih neljudi i pokvarenjaka od tzv crnogoraca nacijom i njihove vlasti

od hrvata bugara madjara nista covek i nije ocekivao. oni su nam uvek bili prema nama neprijateljski orijentisani pa to ti je .

al ove iz crne gore male sljamove, njih smo oslobadjali hranili izdrzavali, davali im stanove kuce direktorska mesta po srbiji, izgradili smo im i obnovili celu crnu goru posle zemljotresa.

95% turista smo im bili mi Srbi iz Srbije. Od nas je njihovo primorje zivelo mi smo ih hranili.

i ljudski i posteno je bilo, da ako bas nece da su sa nama da ne budu protiv nas , tj da budu neutralni.

zato sam ja za totalni prekid bilo kakvih odnosa sa crnom gorom i uvodjenje viznog rezima prema crnoj gori.

izuzeti samo mogu biti Srbi iz Crne Gore.

"Ne pada sneg da pokrije breg vec da svaka zverka pokaze svoj trag"
 
NE IDITE U CRNU GORU I NE OSTAVLJAJTE PARE NEPRIJATELJIMA SVOG NARODA I DRZAVE

NE OSTAVLJATE SVOJ TESKO USTEDJENI NOVAC DJUBRADIMA KOJA PROTERUJU MONAHE I SVESTENIKE IZ CRNE GORE SAMO ZATO STO SU SRBI

Znaci NIKADA ne ici u Crnu Goru i Hrvatsku.

U druge drzave moze.

Toliku svest bi svako trebao od nas da ima.
 
http://www.vesti-online.com/Vesti/Srbija/228859/Crna-Gora-otvara-ambasadu-na-Kosovu

Vlada Crne Gore je danas donela odluku da otvori ambasadu na Kosovu
Uskoro se otvara ambasada Crne Gore na Kosmetu
Otvaranjem ambasade, kako je saopšteno u Podgorici, omogućiće se "dalje unapređenje saradnje na svim poljima", između Crne Gore i Kosova.
Crna Gora je nezavisnost Kosova priznala oktobra 2008. godine, a diplomatski odnosi sa Prištinom uspostavljeni su 15. januara 2010. godine. Još nije poznato kada će Podgorica i Priština razmeniti ambasadore,


153867_zastava--crna-gorakosovo_f.jpg

Nezamislivo je dokle može da ide jedna kriminalizovana vlast kako bi se sačuvala a zard toga uništava sve... Čudo jedno, zar baš toliko mora da se upropasti da bi se sačuvala jedna garnitura vlasti...

I kakav je to obraz koji sad očekuje nekakve dobre odnose, kako oni to zamišljaju...??
 
Mnogo korisniji potez bi bio da se uvedu vize milogorskim kozojebcima.

Da prestanu više da se dovlače u Beograd i Vojvodinu.

I čim dođe jedan uskoro dovede pola svoga plemena i svima prvo zaposlenje direktor ili rukovodilac.

A Srbi treba da rade za njih u rođenoj državi.

Pa dokle više majku mu...dokle?
Pa dok se ne dozovemo pameti... dok ne progledamo...
 
NE IDITE U CRNU GORU I NE OSTAVLJAJTE PARE NEPRIJATELJIMA SVOG NARODA I DRZAVE

NE OSTAVLJATE SVOJ TESKO USTEDJENI NOVAC DJUBRADIMA KOJA PROTERUJU MONAHE I SVESTENIKE IZ CRNE GORE SAMO ZATO STO SU SRBI

Znaci NIKADA ne ici u Crnu Goru i Hrvatsku.

U druge drzave moze.

Toliku svest bi svako trebao od nas da ima.

AKO IDETE U CRNU GORU IDITE U BOKU KOTORSKU - SRPSKU CRNU GORU !!!
 
nema vecih neljudi i pokvarenjaka od tzv crnogoraca nacijom i njihove vlasti

od hrvata bugara madjara nista covek i nije ocekivao. oni su nam uvek bili prema nama neprijateljski orijentisani pa to ti je .

al ove iz crne gore male sljamove, njih smo oslobadjali hranili izdrzavali, davali im stanove kuce direktorska mesta po srbiji, izgradili smo im i obnovili celu crnu goru posle zemljotresa.

95% turista smo im bili mi Srbi iz Srbije. Od nas je njihovo primorje zivelo mi smo ih hranili.

i ljudski i posteno je bilo, da ako bas nece da su sa nama da ne budu protiv nas , tj da budu neutralni.

zato sam ja za totalni prekid bilo kakvih odnosa sa crnom gorom i uvodjenje viznog rezima prema crnoj gori.

izuzeti samo mogu biti Srbi iz Crne Gore.

Nema ništa od prekida odnosa. Crnogorci vam daju vodeći kadar.
 
Pa bili smo mirni i tolerisali ih vise od 50 godina pa vidi na sta je ispalo.
Tudja ghovna treba cistiti iz svog dvorista.
Koliko je samo najboljih strcnjaka pmoralo da napuste Srbiju jer nisu mogli da dobiju posao od crnogorskih plemenskih veza.

Za to je kriva drzava koja je vodila losu politiku i davala drugima prvenstvo pri zaposljavanju.
I dalje tvrdim da nema mesta generalizovanju, u Crnoj Gori zivi mnogo Srba, a mafijaska vlast nema veze sa obicnim narodom.
 

Back
Top