problem

elsomeone

Početnik
Poruka
1
Zone Labs je pronasao i ocistio win32.Screefed.A , ali od tada ne mogu da koristim nijedan program koji koristi internet. IE ne moze da otvori ni jednu stranu-ima gresku na shdoclc.dll. Sta treba da uradim? Da li moram ponovo da instaliram neki program ili da zovem nekog ko se razume u sve to....
 
E jesam budala! Ovo mi je poslednji puta da sam otvorio da procitam temu koju neko ne ume ni ukratko da opise. Samo gubim vreme!

Covece, jel ti shvatas da "problem" kao naziv teme spada u istu glupu kategoriju kao nazivi "ne radi", nece", "sta je", "kako", "moze li" i milion budalastina.

Nadam se da ce ti neko pomoci, za mene teme sa ovakvim naslovima vise ne postoje. Pun mi je kufer vec ljudi koji ne mogu da se potrude da barem smisle naziv teme sta hoce, da bi lakse i brze dobili odgovor...
 
kako to mislis zone labs je pronasao i ocistio? Jel to pricamo o ZoneAlarm firewall ili nekom antispy programu.

U svakom slucaju probaj sa altatkom sistem restore, to bi trebalo da resi problem.Secam se da je se i meni to ranije desavalo da se konektujem ali nece nista da funkcionise, ali bi oporavak sistema i jos jedno desetak restartovanja racunara resili problem.
 
da pojasnim:
zone labs je od verzije 5 uveo jednu novinu : Antivirus
Znaci sad Postoje i Zone Alarm Internet Security 5 With AntiVirus ...Av je manje-vise kvaliteta i ali za one koji ne koriste AV je i vise nego dovljan (sam sam se uverio u to )... Znaci mogao bi da probas sa nekim drugim AV-om (ipak je Zone Alarm Pionir u tome :P ) recimo AVG :D :D ( www.grisoft.com ).... Za problem .... Pa najbolje jeste system estore kao sto rece covek gore :wink: ... I onda lepo iskljkuci AV u Zone Alarmu...
 

Back
Top