Poklanjam Pit-Bull-a

Tanja'75.

Početnik
Poruka
9
Zove se Dingo i ima 5 god. Voli da se mazi, miroljubiv je, voli decu i ne laje! Navikao je na stan, ali bilo bi idealno kad biste imali i dvoriste! Trazi novog vlasnika koji ce mu, pre svega biti najbolji prijatelj, te mu pruziti novi dom na podrucju Beograda! :sad2:
 
Kada sam prvi put postavljala ovaj oglas, zaboravila sam da ostavim kontakt tel. 065/538 25 26. Znaci , zove se Dingo i ima 5 god.Voli da se mazi najvise na svetu, velika je beba, miroljubiv je, voli decu i ne laje! Trazi novog vlasnika koji ce mu , pre svega biti najbolji prijatelj i koji ce mu pruziti nesebicnu ljubav kao i novi dom na podrucju Beograda i okoline! :sad2: Mozete pisati na cosmopolit@sbb.rs :hvala:
 
Kada sam prvi put postavljala ovaj oglas, zaboravila sam da ostavim kontakt tel. 065/538 25 26. Znaci , zove se Dingo i ima 5 god.Voli da se mazi najvise na svetu, velika je beba, miroljubiv je, voli decu i ne laje! Trazi novog vlasnika koji ce mu , pre svega biti najbolji prijatelj i koji ce mu pruziti nesebicnu ljubav kao i novi dom na podrucju Beograda i okoline! :sad2: Mozete pisati na cosmopolit@sbb.rs :hvala:

pit bull voli decu :eek: je l bi garantovala da neće da izujeda neko dete svojom imovinom?
 
Statistika je neumoljiva, i sa veterinarskog terena i iz bolnica, terijeri su najcesce ostriji prema drugim psima i neumoljivi prema mackama, prema ljudim su potpuno potcinjeni, izuzetak su NLT. Bratanac mog muza ima punu butinu oziljka od nemackog ovcara, pit njegovog komsije pobegne u boks i nece da izadje kad vidi belu Fiat Pandu, terensko vozilo mog muza veterinara. Ne pamtim kad je na posmatranju (zakonska procedura posle ujeda) bio bilo koji drugi pas osim goldena.
 
Statistika je neumoljiva, i sa veterinarskog terena i iz bolnica, terijeri su najcesce ostriji prema drugim psima i neumoljivi prema mackama, prema ljudim su potpuno potcinjeni, izuzetak su NLT. Bratanac mog muza ima punu butinu oziljka od nemackog ovcara, pit njegovog komsije pobegne u boks i nece da izadje kad vidi belu Fiat Pandu, terensko vozilo mog muza veterinara. Ne pamtim kad je na posmatranju (zakonska procedura posle ujeda) bio bilo koji drugi pas osim goldena.

Moram da ispravim imam NLT zenku duze vreme i nista se ne razlikuje od drugih terijera prema ljudima osim ako se ne nauci drugaciji. :mrgreen:
I da pit bull ce pre dozvoliti bilo kojem detetu da mu cupa usi nego npr. haski i ostale danas popularne rase.Ps.ova druga recenica je za eternal dream i Stroncijum ;)
 
Poslednja izmena:
Da, izvinjavam se, valjda su vlasnici NLTova s kojima sam se ja sretala po terenu kreteni pa su im i psi takvi. :) Kakav gazda, takavi pas. Moja kujica je umiljata i van dvorista ce samo da podvije usi i rep i zbrise ali je u dvoristu defanzivni ujedljivac. :manikir:

A sa pitovima su glavni problem najcesce vlasnici:

394826_259939824075428_559076153_n.jpg
 
Poslednja izmena:
Pa ja sam samo jednog ili dva pita u zivotu sreo koji napada ljude i kao to je opasana rasa,to je cista glupost.Psa bilo koje rase kako naucis u staru takav ce biti dok je ziv jer ce misliti da to sto radi je ispravno
 
ne mora da znaci da je agresivan, ja imam retrivera, haskija i vucjaka i svi su TESKE MAZE, a komsija pored nas ima bretona cik probaj da udjes u dvoriste ako smes kad je pusten, sve zivo napada al gazda ga je tako naucio tuko ga je ne bi me cudilo da i na njega krene a vec je ujeo i njegovog oca pre par meseci..... kako ti s njim tako on s tobom.
 
Sta vam je ljudi? Kako ti postupas sapitom takav ce i on biti! I da, mogu da garantujem zivotom da je miroljubiv i da nikog nece ugristi! Sad je udomljen u Paracinu, istrpeo pet-taxi i voznju vozom od 4h! Doduse, sad kad je udomljen, ne mogu nista da garantujem, jer nije do mene! Ja sam njemu dala svu potrebnu paznju i ljubav, a novi vlasnik ima tezak zadatak sad!
Pitanje za moderatora: Kako da premestim poruku iz "Usvajalista" u "Srecno udomljeni" ?! :)
 
Eh, da! Zaboravih da kazem da je Dinga, dok je rastao, maca sisala ! Na zalost, ta maca je pobegla i nikad se nije vratila, ali bitno je da je Dingo njoj dozvoljavao osim da ga sisa i da mu krade hranu ispred nosa! Sve joj je dopustao i, verujem, opet ce...nekoj drugoj! :cmok2:
 

Back
Top