Na more...vozom ili autobusom?

popkeeee

Aktivan član
Poruka
1.697
Pozdrav svima :) ove godine idem sa celom ekipom na more u Budvu...e sad,povratna karta vozom je 48e (minus 20 posto,posto nas ide vise od 6,znaci oko 4000 dinara) u drugoj klasi (sta god to znacilo) i putovanjem od 18 sati (uz sljivovicu i narodnjake na tranzistoru :D ) do Bara ...a druga solucija je autobusom direktno do Budve (ne znam cenu,ali ne verujem da je preko 45e) sa putovanjem od 11 sati...
e sad dolazim do pitanja:
1-koji je prevoz bolji?
2-koji je isplativiji?
3-koliko kosta karta od Bara do Budve?
hvala unapred na odgovoru! :)
 
Ma kakav bus, je.bo bus trebaš da se ukočiš najmanje 12 sati ako ne i više nemam pojma. Plus što ste ekipa krenućete da se zezate pa će ne neka baba iza vas da kaže tišina djeco ocu da spavam, ili ce da te smori :)
Plus cimanje u svaku krivinu ljuljanje pič.ke materine cimanje i ostalo...
Voz brate, lagano sedneš, ne osetiš put možeš kad ti se digne da ustaneš, stojiš, prošetaš pišaš gledaš kroz prozor itd itd. Uzmeš jedan ceo kupe a ostatak kombinuješ kako oćeš.

Ja sam uvek radiji za voz, mada nema ništa bez auta. Ja sam išao za BG zimus kad su bili zakrčeni putevi kad nisam mogao autom, upao sam u ove naše nove kupee koju su extra, kad ja mogu da ti kažem da je extra onda nemaš sumnje samo trebaš da ih potrefiš :) Eto kad u kupatilu imaš toplu vodu ... šta da ti pričam dalje :) Duplo veći kupe, sve čisto uredno, etisoni sve sve ... A iz Sutomora do Budve vas 4-vorica da date za taxi po 5 eur max...

Definitivno je bolje rešenje ;)

Dobro nam došao ljetos :)
 
hvala svima puno na odgovorima,ipak ce voz biti :) dvoumili smo se do trenutka kada je neko spomenuo babu,e onda smo odlucili ipak voz...
pa ide nas od 6 do 8 :D a od toga nas 3-ica a resto devojke :P
hvala na dobrodoslici,i nadam se da ce iskustva ove godine u Budvi biti bolja nego ranija iskustva iz Herceg Novog! :)
 
pa to,jos imam svoj kupe gde se celo drustvo zabode,ne moze nam niko smetati,otvorimo domacu,upalimo tranzistor,i Budva here we come! :)
inace losih iskustava je bilo mnogo prosli put...al evo primer:
Njivice,pola 12,ja i burazer otisli u "kafic"...
narucili mi espreso a konobara nema pa nema...
oko 12 meni pukne...zivac,i odem do njega i pitam gde je vise ta kafa...
hahaha a on kaze: "a dje ces jado ni ja je jos nijesam popia" ili slicno...ja stao,ne verujem :D
pa npr stane dzipom na sred puta i ti mu sviras a on izadje iz kola i veli :"a ja sam odje svoj na svome" :D i sta ces,cekas budalu da bude dovoljno na jednom mestu da ga vide i da ode...
 
pa to,jos imam svoj kupe gde se celo drustvo zabode,ne moze nam niko smetati,otvorimo domacu,upalimo tranzistor,i Budva here we come! :)
inace losih iskustava je bilo mnogo prosli put...al evo primer:
Njivice,pola 12,ja i burazer otisli u "kafic"...
narucili mi espreso a konobara nema pa nema...
oko 12 meni pukne...zivac,i odem do njega i pitam gde je vise ta kafa...
hahaha a on kaze: "a dje ces jado ni ja je jos nijesam popia" ili slicno...ja stao,ne verujem :D
pa npr stane dzipom na sred puta i ti mu sviras a on izadje iz kola i veli :"a ja sam odje svoj na svome" :D i sta ces,cekas budalu da bude dovoljno na jednom mestu da ga vide i da ode...

Ma to su samo budale, ti koji sviraju i laju su pi.cke u dusi, kad mu zube pokazes odma kaze ajde brate lepo da popričamo ... situacija takvih kolko oćeš :)

Kao meni jednom idemo bulevarom kroz Bečiće ja idrug, i pored nas neka 4 momka u autu uleteše nekom taxisti ispred nas pa zakočiše naglo i on im svira a oni kao šta je šta sviraš usporili pored njega i stali sa desne strane i taxista se usere i pun gas pobegne, ja i drug namreno prođemo ispred njih i vozili 15-20 na sat sve do Budve, samo čekali da svirnu ili preteknu... Nisu smeli ni na belu da pređu :mrgreen:
 
Pa najbolje bi bilo da iscimate dvoja kola od vas 8 sigurno dvoje moze.. Izadje cirka 30-35 evra po osobi ali zezanje je mnogo bolje :D

samo jedan od nas ima svoja kola,a mi ostali imamo porodicna...i ne mozemo ih ostaviti bez kola (ipak su i stari pa ne daj Boze,pa posao itd itd...) razmisljali smo mi o tome al ne mozemo nikako...

Ma to su samo budale, ti koji sviraju i laju su pi.cke u dusi, kad mu zube pokazes odma kaze ajde brate lepo da popričamo ... situacija takvih kolko oćeš :)

Kao meni jednom idemo bulevarom kroz Bečiće ja idrug, i pored nas neka 4 momka u autu uleteše nekom taxisti ispred nas pa zakočiše naglo i on im svira a oni kao šta je šta sviraš usporili pored njega i stali sa desne strane i taxista se usere i pun gas pobegne, ja i drug namreno prođemo ispred njih i vozili 15-20 na sat sve do Budve, samo čekali da svirnu ili preteknu... Nisu smeli ni na belu da pređu :mrgreen:

ma ok svuda ima budala,to stoji,ali pojedinci su postali mnogo alergicni na nas iz Srbije,zato mnogi i idu u Grcku...tamo nas toliko postuju da cak su neki natpisi na nasem jeziku :)
 

Back
Top