čar prostitucije

BlackLeather

Iskusan
Banovan
Poruka
6.173
šta je zaista čar da ne kažem svrha prostitucije da ne kažem ku.r.vanluka
ne ozbiljno
jeli to zaista praksa da i mi ružni i defekti povoljno je.bemo da ne silujemo po ulicama
jeli to prosto moć posedovanja - za moje pare moj užitak
ili čista praktika, lakši put - plati pa klati
ili nešto 4.
 
Pa ima od svega ponesto sto si naveo... Kako za koga i kurrve se razlikuju j b g imas majstorice seksa koje su za respekt koje rade posao korektno a imas i one bezobrazne ko kurrve sto oce da ti uzmu kintu a rade traljavo, imo sam 1 posla s takvom prvo oce da uzme vise kinte, pa mrsko joj da mjenja poze, onda kaze ajde pozuri... e reko popusis mi ****** i onda to i uradi, e to je lepo kad se iznerviras ii to kazes i ona bukvalno uradi...
 
Poslednja izmena:
Плати па клати. Донекле и то је боље и јефтиније него бацати новац на неке глупаче које оду са другим. Овако бар знаш шта плаћаш.
 
šta je zaista čar da ne kažem svrha prostitucije da ne kažem ku.r.vanluka
ne ozbiljno
jeli to zaista praksa da i mi ružni i defekti povoljno je.bemo da ne silujemo po ulicama
jeli to prosto moć posedovanja - za moje pare moj užitak
ili čista praktika, lakši put - plati pa klati
ili nešto 4.

Prostitucija nije kurvarluk.

Prostitucija je jedan TEZAK I RIZICAN POSAO! :evil:
 
Pa ima od svega ponesto sto si naveo... Kako za koga i kurrve se razlikuju j b g imas majstorice seksa koje su za respekt koje rade posao korektno a imas i one bezobrazne ko kurrve sto oce da ti uzmu kintu a rade traljavo, imo sam 1 posla s takvom prvo oce da uzme vise kinte, pa mrsko joj da mjenja poze, onda kaze ajde pozuri... e reko popusis mi ****** i onda to i uradi, e to je lepo kad se iznerviras ii to kazes i ona bukvalno uradi...

:zcepanje:
 
Плати па клати. Донекле и то је боље и јефтиније него бацати новац на неке глупаче које оду са другим. Овако бар знаш шта плаћаш.

Тачно, ова неће да те лаже како те воли.. И знаш унапред колико те кошта.. И не цимаш се..
 
Pa ima od svega ponesto sto si naveo... Kako za koga i kurrve se razlikuju j b g imas majstorice seksa koje su za respekt koje rade posao korektno a imas i one bezobrazne ko kurrve sto oce da ti uzmu kintu a rade traljavo, imo sam 1 posla s takvom prvo oce da uzme vise kinte, pa mrsko joj da mjenja poze, onda kaze ajde pozuri... e reko popusis mi ****** i onda to i uradi, e to je lepo kad se iznerviras ii to kazes i ona bukvalno uradi...

E ZATO prostitutke imaju RAZLICITE TARIFE!

Neke naplacuju 10 eura, a neke 1000 eura!

U svakoj profesiji covek ako je DOBAR MAJSTOR daleko vise zaradjuje!
 
Prostitutke bi trebale da placaju porez i imaju zastitu od drustva.

Da ih ne iskoriscavaju pojedini kriminalci i makroi.

Njihove zivotne price su, u najvecem broju slucajeva, veoma tuzne.

jeste i mala deca bi trebala da
odrastaju u normalnim porodicama
Otac došao u školu i pucao sinu (8) u glavu
http://www.24sata.rs/vesti/svet/vest/otac-dosao-u-skolu-i-pucao-sinu-8-u-glavu/41568.phtml

Otac sa malom decom iskočio kroz prozor
http://www.telegraf.rs/vesti/218684-bez-prezivelih-otac-sa-malom-decom-iskocio-kroz-prozor-foto
 

Back
Top