Da li postoji NERO u manjoj verziji?
Prikazujem rezultate 1 do 17 od 17

Tema: Da li postoji NERO u manjoj verziji?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    12.06.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano Da li postoji NERO u manjoj verziji?

Da li postoji Nero Burning ROM koji je manji od pune verzije koja je 38 MB? Zbog skidanja sa neta. Neka verzija koja nema sve dodatke, kao Nero Cover designer,Nero Wav editor i ostale,vec samo glavni program.

Primećen član ZoNi (avatar)
    Učlanjen
    03.06.2003.
    Reputaciona moć
    60

Podrazumevano

mislim da nema... ali, mozes da probas besplatni DeepBurner - odlican je, besplatan, mali (2.7MB)

screens:
    http://www.deepburner.com/?r=products&pr=deepburner&prr=screens

Poznat loop (avatar)
    Učlanjen
    29.01.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

imao je neki jos manji, manji od jedno mb i nema instalaciju nego se pokrece sa flopija,evo sad cu da pogledam kako se zove...

a nemogu da nadjem, nema veze i ovaj iznad je dovoljno mali.

Obećava
    Učlanjen
    11.02.2005.
    Reputaciona moć
    47

Podrazumevano ?

da li je bitnija velicina ili kvalitet programa?

meni je deepBurner mnogo losiji (sporiji) od nera... a u free varijanti nemas mogucnost rezanja DVD-a

Poznat loop (avatar)
    Učlanjen
    29.01.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

pa nista ne moze da se poredi sa nero-m ali treba skinuti 38mb.

Veoma poznat Tzar (avatar)
    Učlanjen
    23.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    422

Podrazumevano

Citat Original postavio ZoNi
    mislim da nema... ali, mozes da probas besplatni DeepBurner - odlican je, besplatan, mali (2.7MB)

screens:
    http://www.deepburner.com/?r=products&pr=deepburner&prr=screens
    Postoji i cd burner xp pro. Program je free. Ima slicne mogucnosti kao i deep burner i od reci do reci istovetan help.

Mana mu je da ne moze da pravi 1:1 kopije cd-a ili dvd-a, a pozitivna stvar sto mnogo bolje od nera radi sa cd-rw diskovima.

Kad se sve uzme u obzir nero je najbolji, ali ima jedno 2-3 bug-a, od kojih me jedan uzasno nervira. Najvise koristim cd-rw i dvd-rw diskove, a nero ima glupi bug da zezne disk kod brzog brisanja. Kad pokusam taj nerom zeznut disk da ponovo obrisem iz nera ukoci mi komp. Jedini spas je da takav disk obrisem iz cd burner xp pro-a ili alcohola.

Primećen član drago41 (avatar)
    Učlanjen
    31.05.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano Dali postoji nero u manjoj verziji

screens:
    h
    ttp://www.deepburner.com/?r=products&pr=deepburner&prr=
    screens

Postoji nero, covek pita za nero a vi kao ovce te uzmi ovo ono, zasto to radite ,ako neznate onda se ne javljajte, kao trazim da kupim putnicki auto a ti mi preporucujes traktor, to nema smisla i spusta mnogo nivo ovog foruma a to se meni ne svidja a ovi sa krstarice ,samo da rade ovi dosadni prozori i da se legu spijunske buba svabe a ostalo je jos par kvalitetnijih ljudi ostali su manje vise otisli

Imam neroe od cetvorke pa dalje kazi koji da ti posaljem na koji imejl

Učlanjen
    31.05.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano Re: Dali postoji nero u manjoj verziji

Citat Original postavio drago41

screens:
    h
    ttp://www.deepburner.com/?r=products&pr=deepburner&prr=
    screens

Postoji nero, covek pita za nero a vi kao ovce te uzmi ovo ono, zasto to radite ,ako neznate onda se ne javljajte, kao trazim da kupim putnicki auto a ti mi preporucujes traktor, to nema smisla i spusta mnogo nivo ovog foruma a to se meni ne svidja a ovi sa krstarice ,samo da rade ovi dosadni prozori i da se legu spijunske buba svabe a ostalo je jos par kvalitetnijih ljudi ostali su manje vise otisli

Imam neroe od cetvorke pa dalje kazi koji da ti posaljem na koji imejl
    Ako nisi onaj sto skuplja programe za 486

Obećava
    Učlanjen
    11.02.2005.
    Reputaciona moć
    47

Podrazumevano Samo opušteno!!

Čika Drago zašto ste nervozni??

Pa ovi ljudi su iznijeli svoje prijedloge, Zakon odlučuje...

Zar je spremnost ovih ljudi da nekome pomognu razlog da ih nazivas ovcama..?

A i bolje je skinuti 38 MB nego instalirati nešto što je prošlost.

Poznat cLick - OR - Die (avatar)
    Učlanjen
    20.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

ima$ plugin za Total Commander.. ima link u SK! To ti je mozhda najbolje, najjeftinije i najmanje re$enje

Mnogi ljudi poistovecuju Nero sa rezanjem diskova, kao $to vecina ne zna za ni$ta drugo sem explorera. Zato se ne treba obazirati na postavljeno pitanje "Da li postoji manji Nero"

Učlanjen
    31.05.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano Re: Samo opušteno!!

Citat Original postavio bo_Rs
    Čika Drago zašto ste nervozni??

Pa ovi ljudi su iznijeli svoje prijedloge, Zakon odlučuje...

Zar je spremnost ovih ljudi da nekome pomognu razlog da ih nazivas ovcama..?

A i bolje je skinuti 38 MB nego instalirati nešto što je prošlost.
    Izvinjavam se ako sam pogresno shvacen upotrebio sam malo glupu aproksimaciju, laki je bio malo nervozan pa nije izmerio reci, poenta je da se grupno daju odgovori koji nisu trazeni i da kada nesto pitam na forumu cesto dobijem odgovor kupi *traktor* a ja trazsim kombi' ako uopste i dobijem odgovor, momak koji trazi mali nero sigurno ima neku imitaciju od COM-pa (opet ja) mislim neki comp 468 ili slicno i normalno trazi kako da ima sto vise potrebnih funkcija koje mogu da na njemu funkcionisu, za deo o pop up prozorima cu da deinstaliram Spijunski browser FIREFOX koji mi napuni comp koje cime i to po difoltu dakle legalno, brz je ali u ovoj formi (i bez odgovora na pitanje kako i sta uraditi da ne bude masina za skupljanje smeca) mi ne trba, jos se jednom izvinjavam za ovce jer nisam mislio na prave ni na one rambo amadeusa

Primećen član ZoNi (avatar)
    Učlanjen
    03.06.2003.
    Reputaciona moć
    60

Podrazumevano Re: Dali postoji nero u manjoj verziji

ZoNi...Bar ti iskuliraj, nisi mali....

Zainteresovan član
    Učlanjen
    12.06.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano re drago

Meni je potreban Nero najnoviji, ali samo glavni deo programa. Sada imam Nero 6.6.0.3 i hteo bih da ga obnavljam.Kada god izadje novija verzija , da je instaliram.Ali posto mi je sporija veza,mnogo mi je 38MB i ne bih mogao cesto da skidam sa neta.
    Inace imam (na poslu) noviji comp. Celeron 2400MHz, 512MB RAM,ATI 9200,NEC DVDRW 3520A.
    U drugim programima ne bih mogao odmah da se snadjem.

Da li ima negde orifinal firmware za NEC DVDRW 3520A, jer sam instalirao neki MADDOG fw, a sada bih hteo da ga vratim na stari originalni, ali ga nema ni na zvanicnom sajtu NEC-a.

Hvala svima na odgovorima.

Iskusan Кулиража (avatar)
    Učlanjen
    21.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    110

Podrazumevano Re: re drago

Citat Original postavio Zakon
    Meni je potreban Nero najnoviji, ali samo glavni deo programa. Sada imam Nero 6.6.0.3 i hteo bih da ga obnavljam.Kada god izadje novija verzija , da je instaliram.Ali posto mi je sporija veza,mnogo mi je 38MB i ne bih mogao cesto da skidam sa neta.
    Inace imam (na poslu) noviji comp. Celeron 2400MHz, 512MB RAM,ATI 9200,NEC DVDRW 3520A.
    U drugim programima ne bih mogao odmah da se snadjem.

Da li ima negde orifinal firmware za NEC DVDRW 3520A, jer sam instalirao neki MADDOG fw, a sada bih hteo da ga vratim na stari originalni, ali ga nema ni na zvanicnom sajtu NEC-a.

Hvala svima na odgovorima.
    Nero 6.6.0.8 koji ja imam zauzima 30.1MB. I mislim da je to minimum, jer Nero sa svim dodacima zauzima oko 70-80MB

Zainteresovan član
    Učlanjen
    18.04.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    48

Aktivan član nature (avatar)
    Učlanjen
    17.04.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano nero

ceo nero kada se intalira(plug-in,nero vision express.......)zauaima na komp oko 205 mb znaci uzmi deep burner i zavrsio si posao

Aktivan član nature (avatar)
    Učlanjen
    17.04.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano nero

ps zaboravih.ima jedan program koji se zove cd mate moze i to da ti zavrsi posao

Slične teme

1. Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 24.03.2009., 23:47

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •