gay tinejdžer/ka

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

miloshgay1994

Početnik
Banovan
Poruka
33
vidim da nema ovakve teme, pa hajde da je otvorim :lol:
ovde raspravljamo o problemima koje gay teensi imaju zbog svoje seksualnosti, razmenjujemo savete, odgovaramo na str8terska pitanja, uvrede i provokacije, etc, etc... :lol:
e da... ja sam miloš, imam 18 godina i gej sam otkad znam za sebe :cool: pitajte sta vas zanima
 
Poslednja izmena:
sve nešto mislim da će ova tema rekordnom brzinom pod ključ
imala sam takvo iskustvo, pa šta znam, bilo je kul
nisam još podrobno razmišljala da li bih mogla emotivno da se povežem sa ženom, nešto me to i ne privlači
 
vidim da nema ovakve teme, pa hajde da je otvorim :lol:
ovde raspravljamo o problemima koje gay teensi imaju zbog svoje seksualnosti, razmenjujemo savete, odgovaramo na str8terska pitanja, uvrede i provokacije, etc, etc... :lol:
e da... ja sam miloš, imam 18 godina i gej sam otkad znam za sebe :cool: pitajte sta vas zanima

To sto si derpe i nije bas za hvalisanje
 
Bilo da li je gej ili klon ili nije ništa od tog, neam ništa protiv pedera
Mislim, sve dok ne pokušaju da mi ga zavuku, onda bih stvorio problem

Ali mi lezbače na ****** idu
tačnije, ne idu mi, i to je problem :lol: Ali ne glavni... u stvari, biseksualke su najgore od svih

Proći će njih to posle nekog vremena, kad vide da leba nema od vatanja sa ženama i kad jedna pokuša da nadjača drugu,
i kad osete da im nešto nedostaje- muška ručerda i kiturina u pici

Mislim da sam do sad prikazao kristalno čisto svoj stav o tome, pa da se ne ponavljam ovde
 
Bilo da li je gej ili klon ili nije ništa od tog, neam ništa protiv pedera
Mislim, sve dok ne pokušaju da mi ga zavuku, onda bih stvorio problem

Ali mi lezbače na ****** idu
tačnije, ne idu mi, i to je problem :lol: Ali ne glavni... u stvari, biseksualke su najgore od svih

Proći će njih to posle nekog vremena, kad vide da leba nema od vatanja sa ženama i kad jedna pokuša da nadjača drugu,
i kad osete da im nešto nedostaje- muška ručerda i kiturina u pici

Mislim da sam do sad prikazao kristalno čisto svoj stav o tome, pa da se ne ponavljam ovde

pa biseksualke imaju i jedno i drugo, ko kaže da ne postoji svest da bez muškaraca ipak nije užitak potpun?
 
Najjace sto oni hoce da paradiraju i sve se hvale, a onda kad dodje do frke oni se povuku. Kao "Mi smo ****** sad cemo da se kurrcimo, hodamo goli i to isticemo, ali nemojte da vam to smeta"

To je najveci problem.
Ja nikad ne bih napao nekog pedera iz cista mira, ali ovi sto paradiraju mi strasno idu na ZIVCE(necu da kazem ono drugo xD)
 
hajmo bre ljudi, koji vam je?!
tek dosao covek na forum a vi ga na noz docekali, nema smisla!

A gej koliko ja znam nije nasa rec ;)
Mi u Srbiji imamo rec za takve, *****
Kakvi prajdovi i ostala srannja ta parada se zove parada srama

ta parada je zagarantovana ustavom republike srbije i ustavima drugih zemalja.
prema tome, ako je to parada SRAMA, onda su i ova zemlja kao i ovaj ustav SRAMOTNI.
napadom na ustav zemlje, ti napadas samu zemlju, a to je vec protivzakonito!

sve bi vas trebalo automatski banovati, sirite mrznju i netrpeljivost!!! :evil:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top