sex i grad i vi

VeseliPlamichak

Zainteresovan član
Poruka
127
XY puta sam se raspravljao sto sa drugaricama sto sa devojkama oko te serije. Koliko je labilnih zena gleda pomucenog mozga identifikujuci se sa 4 Njujocanke,umesto da je gleda kao komediju na granici dobrog ukusa.Da ne pominjem klinke koje su se pomamile tipa ja sam Keri ti si Samanta i sl...Da li mislite da je to ok? Da li mislite da su one "savremene"? Za mene su simpaticne shatro urbane cice,koje su nemaju srecu ili su nesposobne da naidju na tipa koga ce vole i nemaju tri blage sta taj pojam znaci,iz toga se napravila polukomedija sa realnim situacijama. Ciljna grupa koja ce toliko da se zadubi u temu(umesto opusteno da je gleda ako je nabode na tv-u,kao i ostale komedije) su uglavnom nesrecnice i one koje traze razloge za svoje brodolome.
 
VeseliPlamichak:
XY puta sam se raspravljao sto sa drugaricama sto sa devojkama oko te serije. Koliko je labilnih zena gleda pomucenog mozga identifikujuci se sa 4 Njujocanke,umesto da je gleda kao komediju na granici dobrog ukusa.Da ne pominjem klinke koje su se pomamile tipa ja sam Keri ti si Samanta i sl...Da li mislite da je to ok? Da li mislite da su one "savremene"? Za mene su simpaticne shatro urbane cice,koje su nemaju srecu ili su nesposobne da naidju na tipa koga ce vole i nemaju tri blage sta taj pojam znaci,iz toga se napravila polukomedija sa realnim situacijama. Ciljna grupa koja ce toliko da se zadubi u temu(umesto opusteno da je gleda ako je nabode na tv-u,kao i ostale komedije) su uglavnom nesrecnice i one koje traze razloge za svoje brodolome.

Jao, ja sam udata nesrecnica koja obozava tu seriju, i ima sve epizode. I ponekad im se vracam da se slatko nasmejem. A mozda im u stvari zavidim sto se nikad nisam nasla u slicnim situacijama,.....pa zamisljam kako bi to bilo?! :roll: :wink:
 
a serija i nije tako loša
imajući u vidu da je to serija i da je na TV
bolje nego tamo neke sapunjare, to nikako ne gledam

a već sam i zaboravil ao čemu se radi, mogl abih ponovo...sad sam se setila, ima neki dvd-ijevi, jel tako, sa svim epizodama? :) GDE i pošto?
 
Betty:
a serija i nije tako loša
imajući u vidu da je to serija i da je na TV
bolje nego tamo neke sapunjare, to nikako ne gledam

a već sam i zaboravil ao čemu se radi, mogl abih ponovo...sad sam se setila, ima neki dvd-ijevi, jel tako, sa svim epizodama? :) GDE i pošto?
e super ti si keri jos si i novinarka
:wink:
sad trazimo advokaticu mirandu
 
nije losa serija....u smislu da nije plitka i da se, pored sexa i grada, ipak bavi medjuljudskim odnosima......a i likovi se razvijaju.....nisu vestacki....
e sad...meni se serija smucila jer su mi sve cetiri bile totalno jadne i tuzne....ko neke ocvale tinejdzerke.....znaci, izlasci, haljine, sex a praznina u dusi.....aaaahhh......valjda je to poenta serije?
a mozda mi se i smucilo sto se sve vrti oko njihovog ocajnickog trazenja normalnog muskarca....a bas nikako da ga nadju.....ma daj......vecina muskih likova su tu totalne karikature pa mi se prizma iz koje je serija pravljena cini malo frustrirano.....
eto....
ali daleko je od lose serije ipak...
 
Serija je fantasticna, likovi fenomenalno obradjeni (preterano jeste, ali to je Amerika, ovde je sve tako), a to sto se par devojcica ponasa po uzoru na Keri,...nije razlog da toliko dramis. A ako te to toliko iritira, uvek su tu one koje gledaju kojekakve Kasandre i sl. pa izvoli.
 
ja ZAISTA VOLIM TU SERIJU.kao i ostale iz hbo kuhinje.
ne mogu bas da se identifikujem sa nekim,ali sam izmedju sam i keri...naravno ne izgledom...i ne nosim blanhikove gilje,vec katherine kole :wink:
ali sam posedovala godinama jednog mr.BIG...eto
 
Nemam pojma zašto ovdašnji muškarci toliko strahuju od uticaja ove serije :roll:
to je glupo i dosadno slušati, serija je sjajna :D

ako bih morala da ličim na neki od likova... najviše Charlotte... tako kažu moje prijateljice i naravno :lol:
 
Ma, pusti ih,...muskarci...! Tripuju, kao i uvek; ako nije serija, onda kenjnjaju jer smo krvolocne, odbojne, arogantne... Daj im ugodi! Moj je rezao na pomen S&C, ali bilo je dovoljno da ga jednom `primoram` da je odgleda... Sad kupimo fore iz serije pa se `bacamo` od smeha, narocito kad nas je masa navucenih na tu seriju u drustvu. Jos kad dodas FRIENDS...smehu nikad kraja! Laganica, a valja!
 
Pre neki dan se moj tv daljinski izgubio u mraku iza velikog ormara... goodbye my dear...
e, sada ne mogu da nađem onaj daljinski koji mi je još ostao... od video rekordera :?
nadam se da ga nisam bacila u smeće ili tako nešto... ko zna...
ja ponekad imam neobjašnjive akcije...

anyway, tražim daljinski jer počinje serija Desperate Housewifes, da li neko to gleda?
meni se baš dopada :D

inače, logični nastavak serije sex i grad mi je film STEPFORD WIFES... valjda se tako zove u originalu... a nije loša ni ova serija koju očekujem svakog momenta... GDE MI JE DALJINAC :!: :?:

zašto mi niko ne ispravi spelling grešku
nije wifes, nego wives
 

Back
Top