Dodik: Nikolić je u pravu, u Srebrenici nije bilo genocida

Parra-Bellum

Buduća legenda
Poruka
40.087
Naravno da je netko u Haagu rekao kako je tamo bio genocid ograničenih razmjera i da su ga počinili pojedinci. Ti pojedinci su odgovarali, kazao je Dodik.

Srbijanski predsjednik Tomislav Nikolić dobio je, očekivano, potporu predsjednika Republike Srpske, Milorada Dodika u obrani stava kako u Srebrenici nije bilo genocida.

- Pa i nije Srebrenica bila genocid. Ja to stalno govorim. Naravno da je netko u Haagu rekao kako je tamo bio genocid ograničenih razmjera i da su ga počinili pojedinci. Ti pojedinci su odgovarali. Zašto bi ovdje cijeli jedan narod bio maltretiran tom pričom? - izjavio je Dodik, a prenijela je Srna.

Govoreći o Kosovu, dodik drži kako je Srbiji, "u nacionalnom smislu" prioritet Republika Srpska, a ne Kosovo koji Srbija treba rješiti "na pragmatičan način" jer " integracija Albanaca u Srbiju više nije moguća".

Podsjetio je da RS, kada je Priština proglasila neovisnost, nije to iskoristila da i sama proglasi neovisnost.

- Mi smo tada imali priliku reći - ako mogu oni, možemo i mi u RS, ali nismo to učinili zato što je Srbija u svojoj službenoj politici pozvala na politiku teritorijalnog kontinuiteta - rekao je Dodik.

http://www.vecernji.hr/vijesti/dodik-nikolic-je-pravu-srebrenici-nije-bilo-genocida-clanak-418114

Joj komentara ispod :D

"Ma ta Međunarodna zajednica bi se trebala zvati Međunožna zajednica !!! Ovakve stvari dozvole da zastupaju toliko politički visoko rangirani dužnosnici - umjesto da ih RASPALE po njihovim stavovim - evo nagrade: V. Jeremić na čelu... ne mogu ni napisati.
Nacionalno jesam a nacionalistički nisam "osvješten" ali bi se trebale u nekakvoj PROTESTNOJ NOTI ili čemu već udružiti Hrvatska i BiH i toj "Međunožnoj" zajednici poslati - pravi protest kakav zaslužuju PA MAKAR TRAVU PASLI kako je Milošević govorio ovim gore navedenim njegovim sljedbenicima. Bogme i Međunožna zajednica nije daleko - još da se reinkarnira Draža i eto ih u kompletu.


"Kad bi bilo po Srpskom , onda u Srebrenici i Vukovaru,Sarajevu,Škabrnji,itd..nije bilo zločina (osim pojedinačnih koji su odgovarali), a na primjer u Bljesku i Oluji je počinjeno "etničko čišćenje ".


I u Vukovaru i u Srebrenici je bilo etnicko ciscenje, pocinili su ga Hrvati i njihovi cvetovi

"Srbi svojim "jakim" izjavama sami sebi zatvaraju vrata EU i NATO pakta. "

:rida:
 
"Silni oklopnici, bez mane i straha,
Hladni ko vaš oklop i pogleda mraka,
Vi jurnuste tada u oblaku praha,
I nastade tresak i krvava trka.

Zaljuljano carstvo survalo se s vama...
Kad oluja prođe vrh Kosova ravna,
Kosovo postade nepregledna jama,
Kosturnica strašna i porazom slavna.


Kosovski junaci zasluga je vaša
Što poslednji beste. U krvavoj stravi,
Kada trulo carstvo oružja se maša,
Svaki leš je svesna žrtva, junak pravi.

Danas nama kažu, deci ovog veka,
Da smo nedostojni istorije naše,
Da nas zahvatila zapadnjačka reka,
I da nam se duše opasnosti plaše.

Dobra zemljo moja, lažu! Ko te voli
Danas, taj te voli, jer zna da si mati,
Jer pre nas ni polja ni krševi goli,
ne mogaše nikom svesnu ljubav dati!

I danas kad dođe do poslednjeg boja,
Neozaren starog oreola sjajem,
Ja ću dati život, otadžbino moja,
Znajući šta dajem i zašto ga dajem."
 
УПРАВО ШТА ЈЕ ОВО?:eek:
Зар оваке теме допуштате кад се зна да је просербиа с гуштом прихватила геноцид у име свих Срба и резолуцијом га потврдила?
Или сте заборавили сузе покајнице Вашег највећег сина?

tadic-srebrenica_500x260.jpg
 
УПРАВО ШТА ЈЕ ОВО?:eek:
Зар оваке теме допуштате кад се зна да је просербиа с гуштом прихватила геноцид у име свих Срба и резолуцијом га потврдила?
Или сте заборавили сузе покајнице Вашег највећег сина?

tadic-srebrenica_500x260.jpg

Tako se ponasa Srbin

Ovako se ponasa olos i sljam

37432_345_f.jpg
 

Back
Top