Velike laži, čuvanje tajni i još ponešto

Direkt

Elita
Poruka
17.571
Koliko dobro lažete? Tačnije, da li uopšte lažete i gledate li na to blagonaklono ili osuđujuće?
Pitanje još jedno glasi: Da li osećate grižu savesti zbog toga :lol:? Znate onaj trip koji je izvučen iz američkih filmova, kad osoba vrisne:"aaaah ne mogu više da izdržim, ne mogu da te lažem!!!"

Mislim, i've seen that shiznit, and its retarded :mrgreen:

A koliko dobro čuvate tajne, da li je to večno ili samo do sledeće nedelje xD?

Postoji i onaj trip, lik kojem si ti najbolji ortak ti poveri tajnu i kaže da nikom ne kažeš, onda ti svom naj ortaku kažeš, pa on svojoj ortakinji i tako svi znaju a opet svi ćute :mrgreen:
Bio sam uvučen u takav krug al' sam prećutao :cool:

Jednom sam pokrenuo eksperiment, gde sam rekao ortaku kako ću da bežim, da živim u šumu, onda je on to nekom rekao i taj neko nekom i na kraju dođe do mog burazera :rotf:
Kad je istina izašla na videlo svima je, navodno, bilo lakše jer je bila šala :)
I tad sam stvarno pobegao zato što skontah kolika su govnna ljudi, al nebitno :hahaha:


bajdvej, ja sam u većini situacija dobar lažov, improvizator takođe... and i'm proud of it
Istina je nekad... blaaah
 
evo malo daukrasim temu nazgulimaaaaaa

nazgul.jpg
 
Koliko dobro lažete? Tačnije, da li uopšte lažete i gledate li na to blagonaklono ili osuđujuće?
Pitanje još jedno glasi: Da li osećate grižu savesti zbog toga :lol:?
Fejlujem jako, kad nije nešto ozbiljno. :lol: Al obično ne lažem, već samo prećutkujem i ublažavam i tako to. :lol:
Naravno, ako sam uspešno slagala nekog meni bitnog. :lol:


A koliko dobro čuvate tajne, da li je to večno ili samo do sledeće nedelje xD?
Ako mi je rečeno da ne kažem, neću reći. *shrugs*
 

Back
Top