Чишћење ушију!ПОТРЕБНА ПОМОЋ!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Komunistkinja

Buduća legenda
Poruka
48.824
Који је правилан начин чишћења ушију и који начин ви практикујете ?

Већ пар година имам проблема са левим уветом који се без обзира што га чистим као и десно ОБАВЕЗНО ЗАЧЕПИ и створи се такозвани "чеп"

И онда наравно морам код доктора ,е сада ако нешто напшем за доктора ЛОШЕ ови модови има да ме нападну али морам .

Први пут када се то десило истина је користила сам штапић за уши и сама изазвала проблем ,знaчи тај први пут је то била моја грешка.

Међутим то се наставило дешавати без икакавог разлога поново и ако не користим штапић сада када чистим уши и увек је само лево уво!

Мислим стварно ми је више мука да морам опет да идем код доктора и да слушам исту причу како ја заправо не чистим лево уво :roll:

Молим вас лепо да ли би ико од вас чистиo једно уво а друго занемарио ?

Мислим нисам будала норамално да чистим и лево и десно !

И сада поново изгледа морам да идем и поново да слушам исту причу како ја чистим десно а не чистим лево .Чак и када му кажем да чистим он само одмахне руком ,ма грозно БУКВАЛНО ПОНИЖЕЊЕ!

Мислим ако неко постоји овде ко може да ми објасни шта и зашто се дешава ово са мојим левим уветом ?

Још нешто пробала сам са древном природном медицином а то је топла вода и хидроген и мало ми је лакше .Не знам да ли да наставим или да опет идем код доктора да ме ПОНИЖАВА!
 
Већ пар година имам проблема са левим уветом који се без обзира што га чистим као и десно ОБАВЕЗНО ЗАЧЕПИ и створи се такозвани "чеп"

:lol: i to baš sa "levim".... izgleda da previše slušaš i nainješ u "levu" stranu :lol: probaj malo u desno i na desno, pa ćeš videti kako će lepo dan da ti krene :hahaha:
 
ПРЕБАЦИТЕ ТЕМУ НА ЗДРАВЉЕ
ХАХАХ

na pravom si podforumu ovde svi sve znaju
šta je to junak - niko bolji od njih
šta se dešavalo u istoriji - to enciklopedija videla nije
šta ima na istoku - niko sa više informacija
šta ima na zapadu - cia skuplja informacije od njih
šta je to gej - e tu su najstudiozniji
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top